Prestigio MlutiPhone 5400 DUO - Obecná diskuzeAktualizace software?Nefunguje reproduktor

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
herina
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. zář 2014 21:00:08
Typ mobilu / ROM: Prestigio DUO 5400

Aktualizace software?Nefunguje reproduktor

Příspěvek od herina »

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda někdo z Vás nemá zkušenost s tímto telefonem a aktualizace software. Telefon mám cca půl roku a od malých výpadků aplikací, záhadných chyb telefonu, častého restartování (každý den, někdy i 2x denně) a zvláštních chybových hlášek typu v kolonce se zobrazuje, že mám nové zprávy, ale ve zprávách nic není, ani po resetu tato chyba nemizí se stal zásadní problém, když mám příchozí hovor, neslyším přes reproduktor volajícího, on mě ano. Nejprve se to stávalo občas na malou chvíli, ale poslední týden nefunguje reproduktor už vůbec. Když ale pouštím zvuky telefonu, tak hraje. Asi se jedná o jiný reproduktor. Zkoušela jsem tovární nastavení, nepomohlo. Bylo mi řečeno, že by mohla pomoct aktualizace software, ale nevím, jak na to. Ani nevím, zda na tento typ telefonu aktualizace jde?V prodejním místě mi sdělili, že chtějí za aktualizaci 500, i když je telefon v záruce. Obávám se, že prodejce na druhé straně pultu ani nevěděl, jestli Prestigio aktualizace dělá :facepalm: Byla bych někomu velice velice vděčná, kdyby se se nou podělil o zkušenost či radu, protože už jsem s nápady v koncích a bohužel servisní prodejny tuto značku nepřijímají. Děkuji děkuji Petra :palec:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Aktualizace software?Nefunguje reproduktor

Příspěvek od ludekbrno »

Já mám bohužel pocit, že to bude spíš hardwarová závada, v ideálním případě jen špatný kontakt reproduktorku ve sluchátku. V horším případě závada elektroniky. Je nepravděpodobné, že by software způsoboval občasnou nefunkčnost. Takže to bude chtít, aby to někdo šikovný rozkuchal a zkontroloval kontakt, případně reproduktorek rovnou vyměnil.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MlutiPhone 5400 DUO - Obecná diskuze“