Lenovo S939 - ROM/ROOT/FWJak na Root a Rom?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
ELIXIERE
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08. črc 2014 19:05:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Note 2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3, Asus X008

Jak na Root a Rom?

Příspěvek od ELIXIERE »

Zdravím,najde se tu prosím nějaká dobrá duše? Vypadá to,že jsem si ukousl asi trochu velké sousto...Známá mě poprosila,jestli bych se jí nepodíval na telefon,který si zrovna koupila Lenovo S939 a že je v tom jen částečná čeština a zbytek anglicky...Už mám nějaké zkušenosti s flashováním svého Samsungu Galaxy S3 a tak jsem jí slíbil,že se na to mrknu...Jenže neznalost toho jak to funguje s čínskými výrobky mě přivedla do pasti,protože jsem klikl na aktualizaci FW,sice je v tom teď nejnovější FW,ale bohužel jazyková podpora je v tomto případě pouze anglicky a nebo čínsky...Snažil jsem se zjistit,jak tam nahrát nějakou romku multilaguage,ale bohužel informací na netu okolo tohoto telefonu je opravdu málo a když už tak je to v angličtině,což je pro mě o trochu lepší než čínština,ale i tak je to nedostačující...Stáhl jsem sice nějakou romku multilaguage,ale už se nemůžu prokousat přesným postupem flashování...Tak jestli tu je prosím někdo,kdo ví jak postupovat,tak bych byl moc moc vděčný...Už jsem docela zoufalý a nerad bych ho vracel známé s horším výsledkem,než mi ho svěřila... :-(
Děkuji moc...
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Jak na Root a Rom?

Příspěvek od LivArt »

Tady máš nějakou čerstvou multilang ROM. Ta poslední verze se nahrává přes CWM a to můžeš najít taky na needROM v sekci toho telefonu. Dokonce i návod tam je.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S939 - ROM/ROOT/FW“