Huawei Ascend D2 - obecná diskuzeHuawei Ascend D2

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

MrPedro píše:Pamet? Nejde o to, co vsechno lzeotevrit, ale jak se s ni pracuje.
Srovnam-li s Nexus S tak treba otevrena kniha mi v NS vydrzela bezet cely den, v D2 mi ji nacita temer pokazde pri otevreni.
Vydrz telefonu s 3000mAh je stejna jako s 1250mAh v NS (tj, vecer cca 35%)
Ano, o to co všechno lze otevřít, nejde.
Ale i přez to všechno co tam mám stále otevřené, to na provozu to vůbec není znát.
Již se budu opakovat, ale hodně, záleží na kvalitě aplikací. Ne každý se základy programování dokáže vytvořit KVALITNÍ aplikaci.
Jedna špatná appka, dokáže odepsat jakýkoliv sebevýkonější přístroj.
Určitě jsi na NS a D2 použit stejnou čtečku ?
A když chceš aby si aplikace uchovala data, tak ji zakaž uspávání a nech ji běžet na pozadí. Ale to řeší opět nastavení operačního systemu, nikoliv telefon.
A porovnávat baterii u těchto dvou modelů????? To si děláš srandu !
Laskavě porovnávej porovnatelné !
nexus s má: 4" , 480x800 , 1x1000MHz ,
D2 má: 5" , 1920x1080, 4x1500MHz ,

pro D2 tzn: o 25% větší displej, 18% větší rozlišení, jelikož průměrně běží pouze dvě jádra na procesoru, tak řekněme o 150% náročnější procesor.

A pokud ti nevyhovuje, tak si pořiď nějaký jiný model, jako třeba " jamesK_23" . Ne každému vyhovuje, každý výrobek.
jamesK_23 píše:Ascend D2 si hraje na konkurenta top modelů ale všichni už dobře víme že na ně vůbec nemá...viz. hardware výkon nebo i výdrž baterky...proto jsem přesedlal ...
A D2 si nehraje na TOP. Byl to TOP model výrobce (nikoliv trhu) vloni na jaře. Od té doby je již několikrát překonán i samotným výrobcem.
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od MrPedro »

Ano stejná aplikace, stejná 15MB kniha. Displej ma spotřebu jen když je spuštěny což je téměř zanedbatelné. Ano, více jádro ma menší spotřebu, protože výpočet provede rychleji.

@telefon    
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Já většinou čtu knihy se spustenym displejem. Při vypnutém se mi čte poněkud špatně.
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od MrPedro »

Az odladím systém, také začnou číst. Zatím jsem se k tomu na D2 nedostal.

   
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
groll
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pát 09. pro 2011 18:04:51
Typ mobilu / ROM: Huawei D2 - White

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od groll »

Zdravím všechny - chci se zeptat, používáte nějaké flipové pouzdro? Případně odkaz. Díky
Huawei Ascend D2, předchozí Acer Liquid MT - LeWa_ROM_S120, Samsung ACE2 - 8160P JB-ME1 ROOT, Acer Liquid MT, Acer Liquid S100, HTC Wildfire
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Nepoužívám, myslím si, že z důvodu chlazení, by to nebylo moc ideální. Ale telefon je supr odolnej. Už se mi dvakrát proběhnul po betonové podlaze a má jen dva škrábanečky! na tom kovovém rámečku. na plastech nic. V kapse bydlí s drobákama a občas i klíčema. Jednou jsem mu tam "nedopatřením" v práci nastěhoval i závitník. :facepalm: a naštěstí se mu nic nestalo. A mam tam ještě tu původní folii, bez jedinýho škrábance !
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od MrPedro »

groll píše:Zdravím všechny - chci se zeptat, používáte nějaké flipové pouzdro? Případně odkaz. Díky
Ja mam nakonec objednane toto: http://www.aliexpress.com/snapshot/6027976830.html ;)
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
rammses
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 09. led 2014 23:54:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od rammses »

vie niekto ci vobec bude ta aktualizacia... co mala byt... nejak sa nic nekona... zas vsetko bez podpory... vyrobca kasle na zakaznikov...
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Měla být aktualizace s opravou přihlašování do sítě 3G, ale vypadá to, že možná dostaneme rovnou verzi Androidu 4.2.2.
Ale potvrzení nikde není.
groll
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pát 09. pro 2011 18:04:51
Typ mobilu / ROM: Huawei D2 - White

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od groll »

Sosik - odkud čerpáš - sosáš ty informace?? :rtfm:
Huawei Ascend D2, předchozí Acer Liquid MT - LeWa_ROM_S120, Samsung ACE2 - 8160P JB-ME1 ROOT, Acer Liquid MT, Acer Liquid S100, HTC Wildfire
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Tak různě, tu něco z anglických fór, tu něco z čínských diskuzí (tam je to těžký překládat, i google má problémy), a jinak po světě.
Ba co víc, jestli chceš informaci, kterou "bohužel" nemůžeme ověřit, tak náš D2 je stejnej jako čínská verze.
Tzn. že není shodný jen po stránce HW co "vidíme" ale i to co nevidíme. Je pravda, že slot na SIM kartu je tak hlubokej, že by se tam vešly dvě, ale nejsou vidět konektory na další SIM. A to je vše co můžeme ověřit.
Protože, Čínská verze má dvě sim karty (aspoň podle toho můžete ověřit jestli máte světovou, nebo čínskou verzi) slot na SD kartu, a (údajně) podporu LTE (ale asi ne evropské frekvence).
Pro světové trhy je pak (údajně) softwarově tento obsah telefonu zakázán (nebo spíš bych řekl, že není osazen). Ale ve Francii měl někdo D2 koupenou u operátora a rozhodl se ji prozkoumat zevnitř. A hle slot na SD kartu tam byl a po připojení karty i funkční.
Ale věřte jim, frantíkům...
Já to rozhodně kuchat nebudu, a těch 26Gb mi stačí, jedna SIM-ka taky dostačuje.
Jo a pro věčné téma BATERIE.
Teď mi baterie vydrží standardně 1d18hodin na 25%.
Denně 20-30minut hovoru,
neustále internet síť EDGE, brouzdání asi 30minut celkem.

Kód: Vybrat vše

(3G stále nejde, ale mám návrh pro ty co se nepohybují mimo pokrytí 3G sítě, jak si k ní dopomoci ručně a na stálo. Bohužel stále nefunguje automatické přepínání, takže pokud se dostanete mimo pokrytí 3G, tak jste bez signálu !!! Ale stačí to pak přehodit zpět a zase to běží. Návod pouze v SZ a pro ty co dokáží poslouchat instrukce, když budou dělat kraviny, tak si telefon komplet rozhází a nemusí pak fungovat. Většina chyb se projeví až po restartu. A to už je pozdě. Není to přez běžné uživatelské menu, ale v servisním oddělení.)
STÁLE zapnuté: WIFI, automatický jas, DATA, GPS, automatická synchronizace, automatické otáčení, automatické zjišťování polohy přez WIFI a Mobilní sítě, Facebook (ne Messenger,ten strašně žere baterku), Email integrovaný, AutomateIn, DS battery saver, Baterie (monitor od Smallte.ch), Goggles, Swift Key.
Denně cca 25 SMS
Denně cca 60 emailů
Jednou týdně, jeden díl seriálu (25 minut, na plný jas), ale to je pak baterka na 15% - 5%. :P
Nevim jak vám, ale mě ta výdrž stačí. Na ten výkon to je pěkný. Ale taky umim baterku vypláchnout za 50 minut !! A to se pak ten telefon ani nedá udržet v ruce. ( zkoušim GTA Vice City, na plný detaily, a jede bez problémů)
rammses
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 09. led 2014 23:54:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od rammses »

Nic nove ohladom nejakej akzualizacie...vyskusal uz niekto custom romku...a ake dojmy ak hej...zjavne sa vyrobca vykaslal na tento model...
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

To rammses:
Víš ty vůbec, co všechno obnáší vydání nové verze OS?
Co všechno se musí udělat, vyřešit a zkontrolovat?
A kolik modelů má na starosti vývojový tým? (mimochodem jsou to stovky lidí)
A říká ti něco obchodní strategie?
Pokud jsi na ty otázky odpověděl ano, tak je ti jasné, že to co jsi napsal, je naprostý nesmysl.
Takže buď přestaň psát takový nesmysly, nebo si kup nějakou plečku od jiného výrobce, který musí aktualizovat každé dva měsíce, protože mu polovina systemu nefunguje a nikdo by už od něj nic nechtěl.
Oproti tomu Huawei aktualizoval jen spotřebu baterie (hlavně) a jinak telefon jede beze změn už rok. To dneska na trhu moc často nevidíš.
AlaronCz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. bře 2014 11:31:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od AlaronCz »

Zdravím ve spolek, rád bych se zeptal jestli někdo narazil na stejný problém jako já. Koupil jsem Ascenda D2 a první dojem byl super, až do doby kdy sem nahodil foťák a zjistil, že na obrazu jsou jakési černé skvrny, jakoby vypálené pixely, poté jsem to začal trochu zkoumat a při přibližení se fleky hýbou s obrazem, tzv zmizí, takže mechanické poškození čočky by to být nemělo ne? Přihodím fotku jak to vypadá a třeba někdo budete vědět v čem by mohl být problém, za případné rady děkuji. :help:
Přílohy
IMG_20140320_113508.jpg
IMG_20140320_113508.jpg (2.11 MiB) Zobrazeno 3582 x
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Vypadá to na nějakou nečistotu. Jestli to stíháš ve lhůtě 14 dní, jdi telefon vrátit, s odůvodněním, že se nejedná o reklamaci, ale vadu výrobku, evidentně již z výroby, neboť výrobek je prachotěsný, tudíž se tam žádná nečistota po výrobě během používání dostat nemohla. Vyber si výměnu zboží ( a nezapomeň na novou fakturu, kvůli novému výrobnímu číslu telefonu), nebo peníze zpět a kup si obratem jinej kus.
AlaronCz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. bře 2014 11:31:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od AlaronCz »

Bohuzel je to uz asi mesic a tyden, dostal jsem telefon po stryci, který fotak nepouzival a nevedel o tom, nevadi hold to vyreklamuji, stim ze je to preci jen odolne proti vode a prachu, takze by to meli vzit a snad to vyresi, protoze je to jedina vada na jinak velmi slusnem telefonu...
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od Jumbo78 »

Žádej výměnu kus za kus pro rozpor s kupní smlouvou.

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Rozpor s kupní smlouvou to není. Uplynula totiž doba po kterou by se dala tato formulace použít. Po měsíci, je trochu pozdě přijít na to , že něco nefunguje tak jak má. Teď už opravdu zbývá jen reklamace.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od Mirda86 »

Rozpor s kupni smlouvou plati prvnich 6 mesicu.V teto lhute si kupujici pri reklamaci muze vybrat jestli chce mobil opravit nebo vymenit za novej kus.Samozrejme plati jen v pripade uznane reklamace a do reklamacniho rizeni ten mobil jit stejne musi.Zadna okamzita vymena.
Dulezite .Clovek si to musis vyslovene rict a nechat zapsat do reklamacniho protokolu.Po vyrizeni reklamace na to uz narok nema
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

prostuduj si nový Občanský zákonník. Už je to trochu jinak.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od Mirda86 »

Jedine co se zmenilo je ze pokud se jedna o zanedbatelnou zavadu ktera se lze vyresit napr. okamzite na miste tak kupujici na vymenu nema narok.
Jinak nevim o cem pises
jamesK_23
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. led 2014 18:00:36
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od jamesK_23 »

Změň telefon...LG G2 32 GB nemá konkurenci...zadní tlačítka fakt nepotřebuješ:)
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od Mirda86 »

Nema konkurenci ale za cenu G2 32gb koupis pomalu dve D2...
jamesK_23
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. led 2014 18:00:36
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od jamesK_23 »

jo ale samý problémy s tim...pryč s tim...ať žije G2:)))
AlaronCz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20. bře 2014 11:31:54
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od AlaronCz »

Tak reklamaci mi vzali bez problému, zkusil jsem si "vydupat" to, že chci výměnu telefonu, že nechci opravu, do reklamačního listu to zapsal a údajně pokud výrobce uzná, že vada je "dost" závažná, tak dostanu nový kus. Ano na LG G2 jsem se dlouho díval, ale upřímně cena je jinde, navíc jsem Ascenda měl za 6.000 a to, už byl hodně silnej argument, navíc od telefonu nepotřebuji obrovský výkon, hry nehraju, spíše jsem chtěl slušný foťák a dobrý display, protože telefon používám při delších cestách na filmy a to Ascend D2 rozhodně má. Navíc telefon je líbivý a na problémy jsem zvyklý, zatím každý "chytrý" telefon jsem reklamoval, takže se vlastně jen drží linie... :) Předtím to nebyli kusy od Huawei, ale o Nokie, HTC, Samsung.... Čímž chci říct, že i "známější a lepší" značky mají své chyby ;)
cokolada
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 30. led 2014 12:21:07
Typ mobilu / ROM: HUAWEI ASCEND D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od cokolada »

měla být aktualizace s opravou přihlašování do sítě 3G -> duben 2014 a NIC
vypadá to, že možná dostaneme rovnou verzi Androidu 4.2.2 -> duben 2014 a NIC
tak se mi zda ze huawei na zakazniky totalne pece a uz to tak asi bude i nadale bo kdyby se o ne jen trochu zajimal tak by UZ KONECNE OPRAVIL TU IDIOTSKOU CHYBU S PRIHLASOVANIM DO 3G SITE! je pro me zahadou, jak se muze produkt vyssi cenove tridy s takovou chybou prodavat a neopravovat. pisu to proto ze uz je to nekolik mesicu co se o tom mluvi ale doposud se nic nestalo. uz prestavam verit ze to huawei vubec nekdy opravi coz na nej vrha dost spatne svetlo. co ale hur, uzivatele musi stale jak blbci neustale manualne prepinat na 3G aby posleze byli zase na 2G coz je dosti deprimujici.
fandy
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: stř 02. dub 2014 23:29:47
Typ mobilu / ROM: Lenovo Z2 PRO K920

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od fandy »

AlaronCz píše:Zdravím ve spolek, rád bych se zeptal jestli někdo narazil na stejný problém jako já. Koupil jsem Ascenda D2 a první dojem byl super, až do doby kdy sem nahodil foťák a zjistil, že na obrazu jsou jakési černé skvrny, jakoby vypálené pixely, poté jsem to začal trochu zkoumat a při přibližení se fleky hýbou s obrazem, tzv zmizí, takže mechanické poškození čočky by to být nemělo ne? Přihodím fotku jak to vypadá a třeba někdo budete vědět v čem by mohl být problém, za případné rady děkuji. :help:
Cau, tiez mam tento problem. Ale nebolo to hned po kupe. Telefon vlastnim uz 10 mesiacov a objavilo sa mi to asi mesiac dozadu. Nemam tam tolko bodiek ako ty, ale iba jednu, aj to na samom lavom hornom okraji fotiek. Tiez som rozmyslal to reklamovat, ale kedze je to zatial iba jedna bodka, aj to na samom okraji fotiek, tak nenecham si do telefonu zbytocne vrtat. Pockam asi tak rok (pokial telefon dovtedy nahodou nevymenim za iny) ci sa to nahodou zhorsi. Inak jedinu zavadu co som na telefone mal, tak mi odpadol nalepeny pliesok na tej zasuvke pre simkartu, ten som si tam naspat zalepil sekundovym lepidlom.
Přílohy
IMG_20140403_004948.jpg
IMG_20140403_004948.jpg (208.27 KiB) Zobrazeno 3259 x
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od LivArt »

AlarmCZ: jelikož se při zoomu může používat i menší čast čipu, tak to může být mechanická závada na něm.
fandy: Odnes to reklamovat.
sosik
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: úte 19. bře 2013 15:22:09
Typ mobilu / ROM: drive HTC HD2_ potom Galaxy ACE_ Ascend D2_LG G3
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D
Rom: orig

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od sosik »

Tak potvrzeno přátelé.
Bude aktualizace rovnou na 4.2.2.
Sice to je déle, než oněch (na začátku roku) slibovaných pár týdnů.
Ale očekávejme Květen, Červen, velkou OTA aktualizaci.
A nezapomente, že se vymažou veškerá data z telefonu (s velkou jistotou i data v úložišti , foto, video music a tak dál)
Takže už pomalu začněte zálohovat !!!
jamesK_23
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 12. led 2014 18:00:36
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend D2

Re: Huawei Ascend D2

Příspěvek od jamesK_23 »

to je ubohý...ještě že jsem přešel na LG G2...4.2.2 jsem tam měl a žádná sláva...už jedu na 4.4.2 kitkat:)huawei nebrat...za 7-8K je to poruchová nevychytaná šunka jak sviň:)
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend D2 - obecná diskuze“