Ostatní tablety LenovoLenovo tab3-7 uložení dat či navrácení nastavení google chrome - ztracené přístupy k webům

Odpovědět
ushuaia13
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. črc 2019 16:58:28
Tablet: lenovo tab3-7

Lenovo tab3-7 uložení dat či navrácení nastavení google chrome - ztracené přístupy k webům

Příspěvek od ushuaia13 »

Ahoj,

již pár hodin googlím a nenašla jsem nic moc kloudného...
Poradil byste mi, prosím, někdo, zda a jak mohu z tabletu Lenovo dostat uložená data z prohlížeče chrome, případně se vrátit v nastavení o pár dní zpět? Jde mi o to, že jsem měl v prohlížeči uložené přístupy (usernames a hesla) na google accounts a na jiných webech a včera se mi lenovo synchonizoval a po této sync se v celém chromu zobrazuje jen jeden účet google, který je hlavním na tomto tabletu. :facepalm: Hesla jsem neměl uložená přímo na účtu google, tudíž nelze přes https://passwords.google.com nic zobrazit (nesynchronizovalo je to), ale byla uložená přímo v těch "formulářích" - přihlašovalo se to automaticky (ani hesla nebyla vyžadována) - mohl jsem rychle překlikávat z jednoho na druhý - tudíž se domnívám, že někde ta hesla uložená být musela / musí...?

Máte s něčím podobným zkušenost, nevíte, zda je v androidu ještě nějaký cache, který si toto nastavení pamatuje, a jak to lze z toho dostat/vrátit zpět před tu synchronizaci? Bohužel tablet umožňuje pouze smazání cache a cookies, nelze je zobrazit jako třeba v pc. Pokud připojím tablet k PC, tak se mi zobrazí jen SD karta nebo při bližším prozkoumání multimédia z internal storage, ale žádná systémová data ani data z aplikací či toho chromu zobrazit ani uložit na pc nelze. Je potřeba tablet rootnout a případně jak tento konkrétní typ?

Díky předem za jakákoli doporučení

Tom
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety Lenovo“