Huawei Ascend G6 - obecná diskuzeHuawei Ascend G6 a G6 4G

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Mischu
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 03. úno 2015 18:59:10
Typ mobilu / ROM: Huawei G6-L11
Rom: Android 4.4 emui 3.0

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od Mischu »

diky. Kterou aplikaci mám na to stáhnout? TWRP Manager (ROOT) ? nebo můžeš napsat postup. S tímto nemám zatím žádnou zkušenost. Předtím to šlo lehce přes towellroot.
Nigfire
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 01. zář 2012 14:44:48
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6 4G

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od Nigfire »

o tom jak se nahazuje TWRP je tu samostatné vlákno
Mischu
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 03. úno 2015 18:59:10
Typ mobilu / ROM: Huawei G6-L11
Rom: Android 4.4 emui 3.0

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od Mischu »

Díky. Prosím odkaz.Nikde to nemůžu najít. Ještě by mě zajímalo jak b370 dostat do hudebního přehrávače složky. Zobrazuje si to jen některé. Vůbec v tom nevidím system. složky s hudbou tam nejsou přitom jina složka z karty s audio knihami tak vidět je.
Mischu
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: úte 03. úno 2015 18:59:10
Typ mobilu / ROM: Huawei G6-L11
Rom: Android 4.4 emui 3.0

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od Mischu »

Ahoj. Vidím že forum umřelo, tak jsem si poradil sám, ROOT proveden a přehravač funguje.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od kultus »

Prosim o radu, koupil jsem na vanoce pritelkyni G6 LTE Asi pred mesicem-dvema se zacala stezovat, ze ztraci signal. Kdyz jsme spolu venku, mam na Lg G2 4-5 carek (skoro plno) a ona nema nic. Po restartu uz jej zase chyta. Signal vypadava i na mistech kde by nemel. Uz jsem delal HR, zmenil snad vsechno co jde ohledne site a i tak se ji obcas nemuzu dovolat. Mel s tim nekdo problem, da se neco nastavit nebo zbyva reklamace? Tohle se ale blbe reklamuje kdyz jim to neudela, poslou ho zpatky. Predem dik za jakykolik rozumny namet.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od LivArt »

Jak má starou SIM?
MarkS
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: pon 23. lis 2009 10:59:23
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6 4G
Mobil 2 / ROM: Sony Ericsson Xperia Active / Cyanogenmod 9

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od MarkS »

Ztráta signálu, tu byla už několikrát řešena. U G6 je to asi největší problém. Mě pomohlo přehrání nové ROM, ale někdo to tu dokonce úspěšně reklamoval.
barttinka
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. čer 2015 19:35:39
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 4G

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od barttinka »

Dobrý den, poradí někdo jak vrátit telefon do verze 4.3??? Obnovení továrních dat nepomáhá :( Díky za odpověď
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od kultus »

LivArt píše:Jak má starou SIM?
Kvuli microSIM velikosti si ji nechala menit vloni na vanoce (misto orezani ji dali novou), v tom to nebude...zrejme nezbude jen reklamovat. Cloveku se ale nechce, kdyz vi jak to vetsinou s takovyma problemama, ktere jsou nahodne dopada.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
djbrouk
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. bře 2015 12:47:52
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 L11 LTE B370

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od djbrouk »

to kultus-
a nemá tam nastavené mobilní sítě všechny i 4g automaticky?Protože 4g já mám doma strašně slabé na jedné čárce signálu.Tak mám nastavené jen 3g automaticky a signál je plný,tak jestli to není ten problém.....
vinklec
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 26. úno 2015 10:46:49
Typ mobilu / ROM: Honor 4C

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od vinklec »

Tak a opet budu davat mobil na reklamaci.Opet kvuli signalu.Zjistil jsem ze 2G mobil nefakci.Ukazuje mi plny signal ale nemuzu volat a jsem nedostupny.Myslel jsem ze prvni reklamaci uz to bude v pohode protoze menili celou jednotku (par odpovedi vyse).Ale vydrzelo mi to jen 3mesice a opet nefakci.Jsem zvedav co s tim udelaji tentokrat.Na vraceni penez mam narok az u 3 reklamace ze?
vinklec
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 26. úno 2015 10:46:49
Typ mobilu / ROM: Honor 4C

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od vinklec »

Tak reklamace opet uznana a vymenena nejaka soucastka.Jsem zvedav jak dlouho to vydrzi. :facepalm:
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od revol »

Ahoj, poslední dobou nestíhám číst fórum a tak se chci zeptat, jak je to s aktualizací Androidu? Mám G6-L11 B118. Když dám online aktualizace tak mi to žádnou nenabídne. Na stránkách Huawei jsem našel nějaký download na Android 4.4, stačí to stáhnout a aktualizovat? Jde mi o oficiální verze. Root a nahrávání alternativních ROM není můj šálek kávy a nemám bohužel časové kapacity se to učit. Je tedy ofigo update nebo ne? Díky moc za reakce
MarkS
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: pon 23. lis 2009 10:59:23
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6 4G
Mobil 2 / ROM: Sony Ericsson Xperia Active / Cyanogenmod 9

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od MarkS »

Ve fóru už bylo všechno popsáno i s řešením některých problémů, tak bych si to raději nastudoval. Jinak v našich končinách se tato aktualizace oficiálně nenabízí, ale funguje perfektně i s plnou češtinou. (teda aspoň mě :-)
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od revol »

Díky za odpověď. Navedeš mě prosím, kde se řeší problémy? Forum mám načtené, ted jsem ho rychle projel a pořádně nic nevidím. Systém jsem aktualizoval a setkávám se s tím, že mi nezvoní budík, nepřipojuje se automaticky BT, ikdyž jsou spárované a přijde mi, že se rychleji vybíjí. Radil jsem se s Googlem a nic moc, tak budu rád za reakci. Děkuju
MarkS
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: pon 23. lis 2009 10:59:23
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G6 4G
Mobil 2 / ROM: Sony Ericsson Xperia Active / Cyanogenmod 9

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od MarkS »

Já jsem ROM stáhl odsud http://consumer.huawei.com/kh/support/p ... m?id=38361

Takové problémy jsem teda neměl, vše fungovalo na jedničku. Většinou to hodilo chybu hned před započetím samotné aktualizace. Mě se to povedlo nainstalovat přes PC, ne z karty.

Jinak přechod na vyšší verzy se řeší od třetí strany tohoto vlákna. Jsou tam i návody a řešení několika problémů s tím spojených. Na Tvé problémy jsem tam při procházení nenarazil, ale prošel jsem to velmi zběžně.
revol
Stálý androiďák
Příspěvky: 107
Registrován: pát 19. lis 2010 15:24:43
Typ mobilu / ROM: Huawei G6 LTE

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od revol »

Tak BT se už připojuje automaticky, což jsem rád, protože to byl opruz, ale nic jsem nedělal, jen připojil asi po desáté a už to běží. Budík mi ale ráno prostě nezvoní. Když dám, at mi zazvoní za 5 min, tak v pohodě, ale ráno nezvoní a to ani když telefon mám zapnutý v ruce.
Ale ještě budu zkoušet jiné budíky.

Možná to s tím souvisí,ale občas na emaily a whatsapp mě neupozorní, až když otevřu aplikaci. Nemůže mi systém nějak killovat aplikace? Našel jsem akorát neukončovat aplikaci při zhasnutém displeji,ale zrovna whatsapp se neměl ukončovat.

že já se na ty updaty nevykašlu. Nová verze stejně nepřinesla nic užitečného, naopak když stáhnu dolů horní lištu, tak to bylo ve EMUI 2.0 lepší, vše na jeden dotek
akranius
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: úte 14. led 2014 7:20:03
Typ mobilu / ROM: ELEPHONE P8000

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od akranius »

Zdravím. Dostal se mi do ruky Huawei ascend model G6-U10 totálně bricknutý. Je nějaká možnost jak ho zprovoznit ?
Nejde vubec zapnout,žádná reakce, nejde vstoupit ani do recovery. Po připojení červená LED nesvítí,pouze při připojování problikne. PC na připojení reaguje a ve správci zařízení ze zobrazí jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008
Prohledal jsem už celej net,ale pomalu to vzdávám. Nějaká rada? Díky
DavidB
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 22. říj 2014 7:31:13
Typ mobilu / ROM: Huawei P20

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od DavidB »

Zdarec. Snad se sem jěště někdo koukne a poradí. Chtěl jsem telefon dát do továrního nastavení a od té doby svíti na displeji jen toto dokud se navybije baterie. Může někdo prosím poradit ,jak telefon zachránit . Díky David

Foto https://bdavid.rajce.idnes.cz/G6/#IMG_2 ... 193218.jpg
HUAWEI G6 U-00 4.4.2 KITKAT EMUI 3.0 ...byl
NUBIA Z11 MINI .... RIP :(
Xiaomi A2 Lite ....
HUAWEI P20 8-)
hafca
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: stř 20. dub 2011 18:08:37
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X Global

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od hafca »

Zkusil bych vyndat paměťovou kartu. Vypadá to, jako by jí chtěl z nějakého důvodu formátovat. Pak případně i SIM.
DavidB
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: stř 22. říj 2014 7:31:13
Typ mobilu / ROM: Huawei P20

Re: Huawei Ascend G6 a G6 4G

Příspěvek od DavidB »

Poprvé jsem tam neměl SD kartu a skončilo to takto . Teď to zkouším s SD a stále stejné. Jede to několi hodin a nic .Telefon ležel pár měsíců v krabici. Pak jsem ho chtěl dát dceři a nemohl najít signál.Tak jsem si řekl ,že dám tovární nastavení a zároveň se telefon vyčistí od mých věcí.
HUAWEI G6 U-00 4.4.2 KITKAT EMUI 3.0 ...byl
NUBIA Z11 MINI .... RIP :(
Xiaomi A2 Lite ....
HUAWEI P20 8-)
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G6 - obecná diskuze“