THL 5000 - Obecná diskuzeVýdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Pietro92
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pon 01. pro 2014 23:20:09
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson xperia mini ST15i
Mobil 2 / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Pietro92 »

Tak po prvním nabití vydržela baterie cca 14h a to jsem byl jen přerušovaně na netu a při cca 35% baterky jsem si zahrál ať to vymlátím na 15% a dám na noc nabíjet. Doufám, že se ta výdrž časem zvedne protože pak nechápu co s tím tel. děláte, že vydržíte i dva dny...

A chtěl jsem použít Better battery stats ale dočetl jsem se, že bez ROOT to nepude a na XDA je vše anglicky a googl stávkuje a nechce mi stránku přeložit.

Pokud by měl někdo návod kde to stáhnout (na XDA je x verzí) a jak to správně používat/nastavit budu velmi vděčný
Děkuji všem těm co mi poradí :) a přežijí mé otázky :D :)
Uživatelský avatar
martin_g
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: sob 21. zář 2013 20:01:13
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od martin_g »

Better battery potrebuje root, lebo inak na androide 4.4. sa bez rootu nedostane k systémovým štatistikám. Inak u mňa better batery nefungoval dobre. Po hodine hrania mi ukazoval, že hra spotreboval 5%, displej 2% a nejaká časť z mobilu 75% baterie, za ten čas hrania.
Skús toto:
Nabi batériu na 100%, vypni mobil, daj ho znova na nabíjačku a počkaj kým bude znova 100% (pri vypnutom mobile). Potom odpoj od nabíjačky a zapni mobil a skús či to nepomohlo.
THL 5000
Uživatelský avatar
Pietro92
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pon 01. pro 2014 23:20:09
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson xperia mini ST15i
Mobil 2 / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Pietro92 »

Tak já ho zatím nabíjel 2x přes noc a pokaždé byl vypnutý... Až budu příště nabíjet tak to vyzkouším nejdřív ale zkusím vypnout tu živou tapetu (mám ji z GP) a uvidím jestli se to nezlepší...
Děkuji všem těm co mi poradí :) a přežijí mé otázky :D :)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

To ti teda ta baterka vydrží fakt málo. Sa mi zdá, že v poslednej dobe tých problémov s baterkami pribúda. THL asi po lacnejšom displeji začalo kupovať aj lacnejšie baterky...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od kozelos »

ja bych to tipnul na nejakou appku, co zustala nejak "viset" - me zustal viset real racing kdesi na pozadi a sezral mi 20% baterky za 3 hodiny. Ale jinak to teda rozhodne zadny zazrak neni, no... Ani nevim, jak by mi bateka vcera jeste vydrzela, protoze jsem byl nekolik hodin zasekly na 50% a "pokracovani" vybijeni zaclo az po restartu. Nicmene jsem dal nejakych 60h mimopracovni zateze, takze obcasne prohlizeni netu, obcasne angry birds, maily, whatsapp a cca 20 hovoru, nabijet jsem daval pri 27%. Pri takovemto pouziti jsem stejnou vydrz mel u p770 u rok a pul stare baterie. Ale je jasny, ze ten displej je ponekud jiny

edit: kdyz odklopim kryt, mam tam baterku vypadajici presne jako v teto recenzi: http://www.androidauthority.com/review- ... 00-410058/
v teto recenzi ovsem baterka vypada jinak: http://www.howardforums.com/showthread. ... USD-Review
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
Adrian
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: stř 30. led 2013 13:41:57
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1m
Mobil 2 / ROM: LG Optimus 2X Djangomanouche X 1.6.5

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Adrian »

Adrian píše:luboz - diky za ten patch na rom 111....ale
...vcera som rootol thl, nahodil patch, hral som sa do noci a vybil bateriu do 14%. Do rana sa nabila na 100%. Cely den pekne postupne klesala do cca 78% ...a vecer odrazu 95 % ...sakra :( ...teraz vazne neviem co urobit, skusit nejaku inu romku? ..s 111 som spokojny, aj gps vyzera byy teraz pouzitelne.

Inak ake presne napatie ma mat bateria? Ked som dohral hru, pozrel som v MTK Engineering, mala tusim len cez 3700 mV pri 14% kapacity ...teraz ma 3969 mV pri 75%
...je mozne ze pri vysokej zatazi napatie tolko poklesne?
...vie mi niekto poradit, ako je to s tym napatim baterie? ...momentalne mam telefon v klude s bateriou 50% a napatie ma bateria 3770 mV ...ake napatie mate vy?
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

kozelos píše: edit: kdyz odklopim kryt, mam tam baterku vypadajici presne jako v teto recenzi: http://www.androidauthority.com/review- ... 00-410058/
v teto recenzi ovsem baterka vypada jinak: http://www.howardforums.com/showthread. ... USD-Review
Tak rovnakú baterku mám aj ja - z toho prvého linku. Iné baterky som v THL ešte ani nevidel. Ale o nálepku nejde, ide o vnútro. To môže byť iné.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Pietro92
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: pon 01. pro 2014 23:20:09
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson xperia mini ST15i
Mobil 2 / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Pietro92 »

No zkusím udělat ROOT a zkusím se podívat jestli mi něco nežere baterku na pozadí ale moc tomu nedávám. Pár her sice má povolení zabránění přechodu do režimu spánku ale v nastavení/ baterka není žádná appka uvedena. Včera jsem byl chvíli na WIFI na noc jsem ho vypl a baterka má zatím pořád 85% (klesla o 1%).
Uvidíme jestli se ta výdrž zlepší přeci jen zatím jsem to nabíjel 2x a skoro nepoužíval....
Děkuji všem těm co mi poradí :) a přežijí mé otázky :D :)
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od vaja »

to: Tomas Kubec
Vsiml jsem si ze mas uz nahradni baterie. Zatim jen teoreticky, nechci nic privolavat, za kolik je vymena (baterie+prace) a jak by se resila pripadna pozdejsi reklamace (neceho jineho nez baterie)?
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Cena baterie je v shopu. Výměnu odhaduji někde kolem 300 Kč s DPH. Poslední otázku nechápu.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od vaja »

Mobil jsem koupil jinde nez by se menila baterie (treba u tebe) a musi se pod plombu. Co pak budou rikat, kdyby byla treba zarucni oprava, ze je porusena plomba.Jak uz jsi drive psal kazdy obchod si resi opravy sam.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Tak to se musíš zeptat jich :-)
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
vaja
Androiďák!
Příspěvky: 519
Registrován: čtv 30. srp 2012 16:19:36
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Classic ROM v3.0
Mobil 2 / ROM: Bluboo Xtouch, XIAOMI Redmi Note 3 SE, POCO F1
Tablet: Huawei Mediapad 7 FW302u-root

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od vaja »

No a jak bys to resil ty, kdyby tvuj zakaznik prisel s rozplombovanym telefonem a tvrdil by, ze mu nekde jinde vymenili baterii? Treba u pracek je to jednodusi kdyz existuji certifokovane opravny, tak je muzes stridat behem zaruky.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Samozřejmě to je porušení záručních podmínek.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
mira158
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 15. pro 2014 22:58:10
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od mira158 »

Zdravím všechny. Už od koupi telefonu u baterie registruji dost podivné chování a to že po úplném nabití do 100% mi kapacita baterie asi do 1-2 hodin klesne o 10% a to na telefonu nemusím ani nic dělat. Stejně se baterie chová když je vybitá k 15-20%. Pak ty procenta také mizí jak pára nad hrncem. Zkoušel jsem různe apky (battery calibration, doctor, life repair - ten našel vadé sektory a opravil je), ale problém pořád přetrvává. Stává se to také někomu z vás? Nevíte co s tím? Jinak výdrž baterie se u mě při bězném užívání pohybuje okolo 2 dnů. Díky za odpověď. Míra
tomasvlasak
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 19. pro 2013 21:56:41
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od tomasvlasak »

Tak konečně mi přišlo THL 5000 z black friday akce coolicool (obyčejnou poštou a dlouho čekalo na celnici), ale za to luxusní cena - 125 dolarů nákup a pak jen doplatek na poště DPH a poplatky


chtěl jsem se zeptat na správné nabíjení, určitě kolují různá fakta a mýty, jak by se mělo nabíjet, například, že je lepší nabíjet raději pomaleji pro zachování kapacity baterie a podobně, s tímto telefonem se mi již nestane, že během dne musím hledat zásuvku a přežije i druhý den v pohodě

K dispozici mám více adaptérů s výstupem 2A, 1,5A, a tuším 0,75A a ještě různé usb kabely (3 metry dlouhý kabel nabíjí pomaleji než 1 metr dlouhý kabel stejného typu - ale zda jsou 100% totožné taky nevím jistě)

Jakým způsobem ideálně nabíjet, aby se nezkracovala životnost?
Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

Nehľadaj sa tým žiadnu vedu, nabíjaj priloženou nabíjačkou. Ja zvyčajne nabíjam keď mi klesne baterka na 15%, keď idem spať, dám fón na nabíjačku, ráno keď sa zobudím je už nabitý. Vydrží mi bežne 4-5 dní...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
mricco
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. led 2015 0:17:43
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od mricco »

Ahoj. Abych se vyjadril k baterii, je vyborna.

Telefon mam jako pracovni, jezdim s nim v taxiku. To znamena ze kdyz vyjedu mam telefon obvykle na 100 procentech a za celou smenu[8-10-12-14-16 hodin] ho nenabijim. V pozadi mam stale messenger, whatsup, viber a aplikaci od dispecinku, kde se neustale odesilaji data, stejne tak i GPS poloha. Cas od casu kdyz se nudim tak si surfuju na netu. Hry nehraju. Mam dve simky, z toho na jedne stale zaple data. Telefon je porad zaply a porad sviti, cas od casu vypnu obrazovku, obvykle kdyz specham a nechci aby mi to svitilo do xichtu ;]]] Abych rekl, moc se s THL nemazu,je to pracovni nastroj a jako pracovni obstal. Behem smeny volam i posilam zpravy. BEZ problemu tuhle naloz vydrzi cca 14-16 hodin.

K vykonu: Vykon je monstrozni, nidky se mi nestalo, ze se telefon seka. Jen jednou se mi stalo, ze se ''prehral'' a nahlasil, ze se potrebuje na chvili vypnout. Ramka staci. Ale jak rikam, ja ho pouzivam k praci,. hry na nem nehraju.

Zkousel sem i ultimatni vydrz, kdy jsem telefon extremne setril[zadne aplikace, jen jedna sim[ale funkcni a zapla], zadne data, zadna wifi, skoro nepouzivani. Po 6 dnech na 21 procentech me to prestalo bavit;]

Telefon je skutecne skvely a genialni, mohu jen doporucit, POKUD:

nechcete vyuzivat jako GPS, ta je skutecne slaba! GPS signal se sice fixne rychle, ale behem navigace je velmi velmi nepresny. Nelze vyuzit jako navigace zvlaste v silne zastavbe[praha]. Dokonce ani pro endomondo, byl sem si zabehat a misto klasickych 8 kilaku mi endomondo nahlasilo 15 s tim, ze sem skakal pernamente ze skaly a pak sem zas skocil nahoru, bezel po rybniku a tak... takze GPS je spatna.

dalsi kamen urazu je fotak. Pro z vas kdo jsou fajnsmejrki tak rozhodne ne. Fotky maji podivne znrno[pri mensi svetlosti], neni to klasicky pixel zrno, ale jiny zrno[nevim, nevyznam se]. Mrknete viz fotky.

Takze zalezi na co telefon potrebujete. Pokud nepotrebujete extreme dobrou GPS a skvely fotky i vecer, THL je skvela [pro me osvedcena]volba.
Spoiler:
2.png
2.png (2.61 MiB) Zobrazeno 4061 x
divne zrno ;]
divne zrno ;]
1.png (840.97 KiB) Zobrazeno 4061 x
Screenshot_2015-01-10-07-07-56.png
Screenshot_2015-01-10-07-07-56.png (246.12 KiB) Zobrazeno 4061 x
Edit by rbarat: veľké fotky dávaj do spoilera, inak porušuje pravidlá fóra (opravil som Ti to).
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

Máš pravdu s tám GPS, je blbé, že to tak poskakuje. odporúčam Ti používať ako navigáciu Sygic, tam to poskakuje najmenej, lebo Sygic tie odskoky eliminuje (asi aj iné auto navigácie, ale tie nemám, takže neviem potvrdiť). Čo sa týka tých fotiek, ja tak také zrno nemám, foťák THL 5000 podľa mňa fotí veľmi dobre, oproti mojím starším číňanom, ale je pravda, že ja fotím vždy cez deň. Ty si zjavne fotil v noci, pod lampou verejného osvetlenia, preto to máš také hrozné. Sprav fotky cez deň, bude to dobré. Tento telefón má Sony foťák.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
superja
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. srp 2013 9:11:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od superja »

Chtel bych se zeptat, jestli vám taky u THL jede velmi často CPU na 1,14 Ghz?
Ve statistikách v BetterBatteryStats mi to ukazuje, že CPU jel na
2 GHz; 2h 28m; 6%
1,14 GHz; 14h 27m; 34%
Deep sleep; 25h 1m; 58%
zbytek je max do 2%.

Zdá se mi, že mi baterka nevydrží tolik, co by měla. Třeba teďka mám 17% a screen-on jen 3h 31 min, celkově telefon 1d 7h 22 min.
Jak tu všichni píšou, že dají 3-4 dny při ne úplně malé zátěži, tak to já nedám pomalu ani jak mi telefon většinu dne leží na stole...

Bohužel nevím, co by to mohlo způsobovat, protože BetterBatterStats neumí na THLku ukázat Kernel Wakelocky, pouze partial wakelocky, kde nic neobvykle vysokého nemám.
Smart gestures mám vyplé.
HTC Desire Z -> Lenovo P780 -> THL 5000 -> LG G3 32GB ->Honor 8 -> Galaxy S8
izii
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 06. lis 2014 15:57:08
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Android 4.4.2
Rom: 1.1.2 original

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od izii »

zalezi co si 3,5 hodiny robil, nehral si hry?
superja
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. srp 2013 9:11:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od superja »

Hrál...ty 2h 28min, kdy jelo CPU na 2GHz jsou vesmes hry...a to je normální, že telefon s 5000 mAh baterkou vydrží 3,5 hodiny? :D kolik pak vydrží ty mnohem výkonnější samsungy, atp. s ani ne 3000 mAh? :D

Ale i když ty hry nehraju, tak nedám za ty dva dny víc než 5h screen on.
HTC Desire Z -> Lenovo P780 -> THL 5000 -> LG G3 32GB ->Honor 8 -> Galaxy S8
tomasvlasak
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 19. pro 2013 21:56:41
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od tomasvlasak »

to já mám výdrž asi 3 týdny starého kousku na asi tak dvou dnech a z toho obrazovka zapnutá 7 až 8 hodin ... jas na naprosté minimum, jen občas (řekněmě max hodina z té doby zapnuté obrazovky trochu přidám) ... wifi nonstop, mobilní data minimálně, gps vůbec .... na telefonu prohlížím web, facebook messenger, pár desítek minut hovoru a několik sms

nexus 4 při stejném používání vydržel od rána a večer mu zbývalo tak 30% a to to byl asi 2 roky starý přístroj a Inew V3 plus byl tak ve 3 odpoledne vybitý (tenhle telefon jsem měl jen asi 2 týdny a hned jsem prodával)
Mohu vám poradit, jak získat 5% slevu na nákup elektroniky u většiny prodejců + 500 kč vstupní bonus - více info v sz
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

Ja mam výdrž bežne 4 dni, hry ale nahrávam, len hovory a browsovanie na webe. Prevádzkujem 2 SIM, na jednej mám trvale internet.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
izii
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 06. lis 2014 15:57:08
Typ mobilu / ROM: THL 5000 Android 4.4.2
Rom: 1.1.2 original

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od izii »

po aktualizacii na 1.1.2 mi zatial nekolise krivka baterie, ako ste ostatni na tom?
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od kozelos »

ja jsem sice 1.1.2 nezkousel, ale na classic rom v2 mi zamrzal ukazatel baterie (treba pul dne se nehnul), na origo rom 1.1.1 mi zase samovolne "nabijel", musel jsem pouzivat aplikaci calibattery, abych mel prehled, a nyni jsem na classic rom v3 a zda se mi, ze problemy se uplne eliminovaly. Calibattery sice ukazuje nizsi stav baterie nez vestaveny ukazatel, ale v kazdym pripade aspon ukazatel postupne klesa dle odberu, takze kdyz se kazdy rano a odpo naviguje do a z prace, muj graf jsou takove hezke schody :clap:
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

Áno v Classic ROM V3 je výrazne upravený profil zobrazovania stavu batérie, preto to tam funguje dobre. Tiež používam Classic V3 a batéria sa mi správa úplne normále, kapacita neskáče, spotreba je kontinuálna. Je ale možné, že ak má niekto naozaj nekvalitnú baterku, nepomôže ani táto ROM.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
kozelos
Robot
Příspěvky: 940
Registrován: pon 06. pro 2010 23:46:20
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7
Tablet: Teclast X98 Air II
Rom: MIUI 10.2 A9 Pie

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od kozelos »

Tak jsem to zakrik. Najednou se před chvili dobil... :-(
Spoiler:
uploadfromtaptalk1423510510046.png
uploadfromtaptalk1423510510046.png (443.45 KiB) Zobrazeno 3453 x
Naposledy upravil(a) kozelos dne pon 09. úno 2015 21:07:44, celkem upraveno 1 x.
Siemens C10 --> Ericsson A1018s --> siemens M35i --> SE T230 --> Siemens S55 --> SE k750 --> SE k790i --> Samsung Wave --> Huawei ideos X5 --> lenovo p770 --> THL5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi RN3 SE --> Xiaomi RN7
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od rbarat »

Tak mam asi mimoriadne skvelú baterku, mne to nikdy nespravil.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
martin_g
Stálý androiďák
Příspěvky: 133
Registrován: sob 21. zář 2013 20:01:13
Typ mobilu / ROM: THL 5000

Re: Výdrž baterie, doba nabíjení, prodloužení životnosti

Příspěvek od martin_g »

Mne síce občas batéria vyskočí, ale len v okamihu pripojenia nabíjačky (v pohode z 15% na 80%), ale inak sa správa normálne.
THL 5000
Odpovědět

Zpět na „THL 5000 - Obecná diskuze“