Honor 6 - Obecná diskuzeHuawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
xdany35
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 15. říj 2012 20:13:55
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od xdany35 »

Ahoj, ja jsem zatim rozcarovanej. Vydrz baterky objektivne lepsi, vsechny nastaveni chodi jak maji, ale problem mam s notifikacema. Whatsapp, Viber a jine app, ktere maji bezet na pozadi se samy ukoncuji. Napomaha nastaveni priorit, chranenych app, vyskakovani ve stavovem radku apod. Stale se museji po urcitem case znovu nahodit. Coz otravuje. Graficky 3.0 a 3.1 to same. Nevidim rozdil. Bohuzel. OTA mi to nenabidlo, sel jsem cestou instalace z telefonu.

@telefon    
rbr69
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 30. črc 2013 9:40:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6 - EMUI 3
Mobil 2 / ROM: Huawei Honor 2 - MIUI 5

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od rbr69 »

@xdany35: pozri Usprou energie -> Chranene aplikacie, a nastav si tie, co budu nonstop bezat, bez rozdielu aky setriaci mod mas aplikovany
Přílohy
Screenshot_2015-10-09-20-54-43.png
Screenshot_2015-10-09-20-54-43.png (107.28 KiB) Zobrazeno 4887 x
xdany35
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 15. říj 2012 20:13:55
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od xdany35 »

Zkisim, diky za tip.

@telefon    
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Otázka na dialer

Příspěvek od datafox »

Zdravím, mohl by mi někdo ze zkušených uživatelů Honor 6 říct, zda funguje v továrním dialeru filtrování kontaktů tak, že začnu vyťukávat na "numerické" klávesnici "číslo" a dialer mi automaticky filtruje ty kontakty, které obsahují znaky příslušející k onomu číslu? Vím, že takto to zní strašně složitě, ale funguje to tak, že pod číslo 2 spadají písmena A,B,C, pod číslo 3 písmena D,E,F atd. Když bych tedy chtěl vyfiltrovat všechny kontakty obsahující jméno Jiří, napsal bych do dialeru 5 4 7 4. V horní části dialeru bych pak měl vidět všechny kontakty, které mají někde ve jménu či příjmení Jiří. Tak to alespoň funguje například v Sony XPeria. Funguje toto i u Honor 6 a to včetně správně filtrované diakritiky? Hrál jsem si teď totiž s Lenovo P70 a tam to ten jejich defaultní dialer neumí... Vím, že jsou v Obchod Play dialery, které to umí, ale proč instalovat další apky, když by to mohla umět apka přímo od výrobce. Uvažuji o koupi Honor 6, tak zjišťuji informace... ;)
rbr69
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 30. črc 2013 9:40:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6 - EMUI 3
Mobil 2 / ROM: Huawei Honor 2 - MIUI 5

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od rbr69 »

O takomto sposobe vyhladavania v EMUI neviem, kedze to je zastarany sposob pisania na telefonoch bez alfanumeric klavesnice. Preco pouzivat taketo pisanie znakov na numeric klavesnici, ked je tu plnohodnotna klavesnica s funkcnym vyhladavanim podla casti napisaneho retazca kdekolvek v texte
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

No to je právě ono, že v dialeru nemusím zadávat znaky s diakritikou a přesto mi to ukazuje i texty s diakritikou. Tohle filtrování je prostě rychlejší než klasické fulltextové vyhledávání. Navíc to vyhledává ve jméně i příjmení naráz, takže pokud zadám čísla 5 2 8, vyfiltruje mi to například i jméno Karel Vlk, protože 5 má pod sebou písmeno K, 2 má pod sebou písmeno A a 8 má pod sebou písmeno V, čili ze jména písme KA a z příjmení V. Tohle prostě fulltextové vyhledávání neumí... Nemohl by to pro mne někdo, kdo vlastní Honor 6, zkusit?
majosk
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: sob 01. pro 2012 9:04:02
Typ mobilu / ROM: huawei honor
Tablet: huawei mediapad

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od majosk »

Funguje to takto : Zapnes dialer objaví sa ti ciselnik , stlacis 2 objavia sa ti kontakty od A a ak potom stlacis hneď 3 potom naskoci mne napríklad adam v kontaktoch... Takže cca to tak funguje ako by si chcel záleží si máš mená a priezviská a či len priezviská
Uživatelský avatar
Slik
Androiďák!
Příspěvky: 284
Registrován: pát 28. kvě 2010 20:48:43
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe Shot
Bydliště: Holíč

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Slik »

Zdravim.
Preco mi nahrane video HD nerozozna/neprehra Fotky Google po zalohe v pc.. A ani Viber po zdielani. Vyskusane na 4 roznych mobiloch. Nechapem.
Slik - LG V30 , watch PEBBLE,Cookoo,SONY,Xiaomi
Sony Ericsson P1i,Nokia 5800EM,HTC Desire,HTC Incredible S,Samsung S II,Samsung NEXUS,HTC ONE S,Sony Xperia T,HTC One X,Sony Xperia SP,Samsung Galaxy S4,LG G2,Meizu MX4,Honor 6,Lenovo Vibe Shot,Meizu MX5,Sony Xperia Z3,Xiaomi Mi5,Samsung S7 EDGE,Honor 8,Xiaomi Mi5s,Huawei P10,LG G6
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

Majosk, díky za vyzkoušení. Nevíte někdo, kde by se dal koupit nový černý Honor 6 ve verzi H60-L04?
majosk
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: sob 01. pro 2012 9:04:02
Typ mobilu / ROM: huawei honor
Tablet: huawei mediapad

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od majosk »

Napríklad ho majú v alze
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

V alze mají pouze verzi H60-L02, ale díky za pokus. Včera jsem tam posílal dotaz, takže moje informace pochází přímo od nich...
majosk
Stálý androiďák
Příspěvky: 74
Registrován: sob 01. pro 2012 9:04:02
Typ mobilu / ROM: huawei honor
Tablet: huawei mediapad

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od majosk »

Neviem či ti povedali dobre na slovenskej alze určite predávajú H60 L04 je to verzia z jednou microsim a je aj prispôsobená aj LTE tj. 900/1800/2100/2600mghz. Ja mám čínsku verziu H60 L02 ktorá sa u nás oficiálne neprédava je to dual sim a pásma LTE nie su pre nás prispôsobené tj 800/1800/2100 ...na tvojom mieste by som to ešte raz preveril myslím,ze slovenská alza predáva to isté čo česká.
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

Včera jsem do alza.cz psal následující mail:

"Dobrý den,

rád bych věděl, zda prodáváte mobilní telefon Huawei Honor 6 ve verzi H60-L04, která umí nejvíce pásem LTE (LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 20(800), 38(2600))?"

Zde si dovolím přetisknout obsah mailu, který jsem dnes ráno od alza.cz obdržel:

"Dobrý den,

Bohužel dle dodavatele podporuje pouze uvedené:

1800 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 3., 2600 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 7."

Pro mne je samozřejmě směrodatné, co mi napíšou. Nebudu si objednávat něco, co hned po zapnutí vrátím...
Petr M.
Androiďák!
Příspěvky: 420
Registrován: pon 02. srp 2010 19:46:31

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Petr M. »

Tak jsou v Alze debilové, nebo aspoň ten, co Vám odepsal.
L02 je čínská verze, tu by v CZ ani nesehnali u dodavatele. V EU se oficiálně dá sehnat pouze L04, kterou mám z Alzy i já.

Nenechte se zmást každým inteligentem, který odpovídá v Alze denně na 1000 dotazů.
Handset: Honor 6 H60-L04
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

Dík za info. Ještě mám dotaz. Dá se i po upgradu na Lollipop 5.1.1 budit telefon ze spánku dvojím poklepáním na displej (double tap to wake up)? Zkoušel to někdo?
Petr M.
Androiďák!
Příspěvky: 420
Registrován: pon 02. srp 2010 19:46:31

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Petr M. »

Tohle tedy nešlo u Honoru nikdy, ani u starší verze SW. Nebo o tom aspoň nic nevím.
Handset: Honor 6 H60-L04
karloskubik
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 06. zář 2015 20:28:17
Typ mobilu / ROM: s3

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od karloskubik »

Mam ho z ceske alzy a je to 04
primergy
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: pát 25. úno 2011 23:45:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 Nougat
Tablet: Sony Experia Z tablet Lollipop

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od primergy »

Ahoj, mám dotaz. Dočetl jsem se, že se telefon dělá v několika verzích. Našel jsem tyto:

1. H60-L01: 16GB, 2G (čínske 3G aj LTE)
2. H60-L02: 16 GB, 2G, európske 3G aj LTE, dualsim
3. H60-L11: 32GB, NFC, 2G (čínske 3G aj LTE)
4. H60-L12: 32GB, NFC, 2G, európske 3G aj LTE, dualsim

Kdy je mi jasné, že modely L01 a L11 nebrat. Nicméně tady na foru se píše i o verzi L04.

Mohl by mi tedy nikdo vysvětlit skutečné rozdíly mezi verzemi L02, L12 a L04?

Díky moc.
Uživatelský avatar
papaya007
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: úte 20. led 2015 12:54:03
Typ mobilu / ROM: SM-N910C stock MM+ROOT+XPOSED+V4A
Mobil 2 / ROM: GT-N7100 unofficial MIUI

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od papaya007 »

L12 má oproti L02 navíc NFC a vnitřní paměť 32GB(oproti 16GB v L02). Oboje jsou dual SIM s omezenou podporou 4G sítí u nás. L04 je single SIM s podporou 4G sítí u nás, tuším že nemá NFC, vnitřní paměť 16GB(myslím, když tak mě opravte).

Když tak mrkni sem ( sic se tam o verzi 04 nepíše), třeba ti to pomůže.

http://www.miuios.cz/viewtopic.php?t=5708
smazaný uzivatel

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od smazaný uzivatel »

datafox píše:Včera jsem do alza.cz psal následující mail:

"Dobrý den,

rád bych věděl, zda prodáváte mobilní telefon Huawei Honor 6 ve verzi H60-L04, která umí nejvíce pásem LTE (LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 20(800), 38(2600))?"

Zde si dovolím přetisknout obsah mailu, který jsem dnes ráno od alza.cz obdržel:

"Dobrý den,

Bohužel dle dodavatele podporuje pouze uvedené:

1800 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 3., 2600 MHz - Plně kompatibilní s O2, T-Mobile, Vodafone, Cat. 7."

Pro mne je samozřejmě směrodatné, co mi napíšou. Nebudu si objednávat něco, co hned po zapnutí vrátím...
Ahoj,
taky jsem s nimi tento dotaz řešil. Jako první jsem dostal podobnou odpověď jako ty. Nedalo mi to, tak jsem se ozval znovu, s tím jestli to z jejich strany není překlep. Jelikož telefon na všech jiných obchodech 800MHz LTE podporuje. Došla mi druhá odpověď, kde se omlouvali, a potvrdil, že se spletli a že údaje doplní. Nedávno jsem koukal a doplněné to neí. Nicméně, telefon mam od nich a bezproblému chytnu LTE všude =)
gladipl
Stálý androiďák
Příspěvky: 150
Registrován: úte 07. úno 2012 15:25:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo K6

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od gladipl »

zdravim vas, mam zaujem o kupu tohto fonu vo verzii H60-L02, preluskal som cely tento topic a podla toho honor 6 nema prebudzanie poklepanim po displeji, myslite, ze je to hw. alebo iba softom ? popripade neviete ci existuje nejaka custom rom, co by to vedela ?
Chcem to kupovat z nejakeho sk shopu, dual sim som vsak nasiel len na smartzero.sk a supermobily.sk, neviete este o nejakom shope ? samozrejme ide mi o co najnizsiu cenu, dakujem
Uživatelský avatar
datafox
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 06. čer 2011 19:15:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Rom: Stock

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od datafox »

Podle tohoto fóra http://forum.xda-developers.com/honor-6 ... 6663/page2 a i dalších double tap to wake nemůže fungovat z hardwarových důvodů.Verze H60-L02 navíc plně nepodporuje v Česku používaná LTE pásma, tak abys pak nebyl zklamaný...
gladipl
Stálý androiďák
Příspěvky: 150
Registrován: úte 07. úno 2012 15:25:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo K6

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od gladipl »

tsamozrejme o obmedzeniach lte viem a pre mna to nema ziadny zasadny vplyv, aj tak to vypnem, pri 2GB datach by to bolo rychlo minute, predpokladam, ze sa da manualne vynutit len 3g(to ma dufam take ake sa pouziva v europe). Pozeram, ze z tych dvoch shopov ho ma len jeden, druhy pise, ze sa vyroba uz prestala, asi toho vela nevymyslim
gladipl
Stálý androiďák
Příspěvky: 150
Registrován: úte 07. úno 2012 15:25:41
Typ mobilu / ROM: Lenovo K6

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od gladipl »

Tak som si vcera aj ja objednala Honora 6 H60-L02 zo svk eshopu a honor 6 uz konci, na externom sklade mali posledne dva kusy, tak niekedy buduci tyzden by mal dorazit. Chcem sa ale opytat, mal by uz mat android 5.1 vsak?
Losky
Androiďák!
Příspěvky: 464
Registrován: čtv 18. lis 2010 8:29:27

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Losky »

Ahoj, můžete mi poradit co vše je dobré nastavit, co není v základu zapnuto či vypnuto? Mám telefon pár hodin a zatím se v něm snažím orientovat. Díky
Samsung Galaxy S6 Edge
Losky
Androiďák!
Příspěvky: 464
Registrován: čtv 18. lis 2010 8:29:27

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Losky »

gladipl píše:Tak som si vcera aj ja objednala Honora 6 H60-L02 zo svk eshopu a honor 6 uz konci, na externom sklade mali posledne dva kusy, tak niekedy buduci tyzden by mal dorazit. Chcem sa ale opytat, mal by uz mat android 5.1 vsak?
Já mám H60-L04 a v po prvním spuštění tam byl Android 4.4. Ručně jsem musel stáhnout soubor ze Huawei stránek a udělat ruční instalaci na 5.1. Emui se aktualizovalo automaticky.
Samsung Galaxy S6 Edge
Hoky1
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. pro 2015 13:35:16
Typ mobilu / ROM: arc s

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Hoky1 »

Mám otázku Honor 6 predávaný v alze podporuje všetky naše siete (hlavne orange)??? Vďaka
smazaný uzivatel

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od smazaný uzivatel »

Hoky1 píše:Mám otázku Honor 6 predávaný v alze podporuje všetky naše siete (hlavne orange)??? Vďaka
Hoj,
kupoval jsem ho u nich v září a vše šlape jak má..
alaniq
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 10. pro 2015 16:13:43
Typ mobilu / ROM: HONOR 6
Mobil 2 / ROM: Motorola Defy+

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od alaniq »

Som vlastníkom druhý týždeň a maximálna spokojnosť. LTE na SVK ako hodinky a navigácia je neskutočne rýchla... Pripomienky typu poškriabaný zadný panel som riešil krytom, upgrade na Lollipop a EMUI 3.1 som urobil hneď po rozbalení bez SIM, doplnené o SD Class 10 a v cene nákladov do 280 € vyriešené všetky moje požiadavky. NFC nemám v pláne využívať. Toť vsjo. Silne doporučujem...
Losky
Androiďák!
Příspěvky: 464
Registrován: čtv 18. lis 2010 8:29:27

Re: Huawei Honor 6 základné info, parametre, skúsenosti

Příspěvek od Losky »

Ahoj, mám menší problém. Tel používám pro poslech audio knih, které mají třeba 50 souborů. Týden poslouchám knihu, která se mi zdála zvláštně sepsána. Dnes jsem zjistil, že soubory se přehrávají náhodně. Zkoušel jsem to vypnout a nejde to. Když každý soubor otevřu zvlášť, tak to jde. To to musím dělat takhle pořád? Popravdě jsem tohle ještě u žádného telefonu nezažil. Díky za info
Samsung Galaxy S6 Edge
Odpovědět

Zpět na „Honor 6 - Obecná diskuze“