Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jh.soft.serv
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: pát 25. lis 2011 15:23:26
Typ mobilu / ROM: Samsung S22 Ultra 12/512 GB, One UI 6.0, A14
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6, 8GB/256GB, LineageOS 21.0, A14
Twitter: Jh.soft.serv
Rom: Android 14

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Jh.soft.serv »

Nahodil som, zmeny neviem
1. Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Burgundy, Android 14, One UI 6.0, S908BXXS8DXD2 + Amazfit GTR 47, Stainless Steel, 1.3.8.04
2. Oneplus 6 8/256 GB, lineage 21.0
pitko111
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 24. srp 2009 20:19:04

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od pitko111 »

Zdravím všetkých čo majú S5 mini. Mám na Vás prosbu či by ste niekto nemohol odskúšať túto apku.
Moja drahá ma S4 a chcela by S5 mini. Podmienkou je ale táto aplikácia.

https://play.google.com/store/apps/deta ... pngo&hl=sk

Dobrá aplikácia na karty ktorá fakt funguje v obchodoch. Na S4 stopercent odskúśané.
Podmienkou tejto aplikácie poldľ vyjadrení výrobcov je IR-infraport a S mini ho má ak sa nemýlim.


ďakujem
tommy911
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 07. říj 2013 14:08:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3 Mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od tommy911 »

Ahojte.
Poradte prosim ktory telefon vybrat S5 mini, alebo Samsung A3.
Nepotrebujem Skener odtlackov prstov, ani infraport, ani vodeodoslnost....Fotaky maju rovnake, takze skor mi ide vykon pri hrani hier, rychlost pri praci.
Viem ze A3 ma horsie rozlisenie displeja, ale zase oproti S3 mini co mam to bude aj tak lepsie, alebo minimalne to nebude horsie teda dufam.
Dakujem
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Jumbo78 »

Na to tu máme arénu!
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
hrs
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 03. zář 2012 17:58:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od hrs »

Od stredy mi zacal zlobit telefon :( Kdyz ho dam nabijet, tak se mi sekne ... funguji hw tlacitka, ale nereaguje dotykovy displej, takze telefon neodemknu. Dela to ale jen pokud telefon uzamknu a nepouzivam. Kdyz ho dam v aute nabijet a spustim navigaci, tak se nesekne. Zamrzne s jakoukoliv nabijeckou. Nesetkal se nekdo s podobnym problemem? ... zrejme to vypada na FR :(

EDIT: ... problem vyresen FR :)
Tegaf
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: stř 05. říj 2011 18:37:10
Typ mobilu / ROM: SGS 5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Tegaf »

Ahoj.
Mobil je supr,az na drobne sekani sw je vse v poradku.protoze ale prechazim z sgs 4mini a dost me vytaci tlacitko moznosti zmenene na posledni aplikace...jde s tim neco delat?

Diky :)
denial
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: ned 20. dub 2014 14:52:26
Typ mobilu / ROM: 0

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od denial »

nainstaloval som ten beepngo, ale shell ani ikea karty sa mi tam nepodarilo naskenovat, kedze nemaju ciarovy kod, iba magneticky pasik. a este som to nemal moznost otestovat v obchode, ci to funguje aj na s5 mini ... v zozname podporovanych nie je.

ten fingerprint senzor je trapenie, vacsinou nerozpozna odtlacok, musim velakrat znova prechadzat prstom a ked sa po piatich pokusoch lockne na 30 sekund, neda sa pouzit unlock alternativnym heslom, iba google accountom a to som skusal a napise, ze zle heslo !
nasiel som k nemu funkcnu aplikaciu, ktora zablokuje pristup k lubovolnej zvolenej aplikacii na odtlacok prsta, akurat neviem naco je to dobre, ked mam na odtlacok uz domacu obrazovku -> https://play.google.com/store/apps/deta ... rity&hl=en

skusal niekto zasifrovat cely telefon (system -> security -> encrypt device), ze ci to nebude natolko spomalene, ze to bude nepouzitelne?
nechcem to skusat naslepo, lebo sa to neda vypnut bez factory resetu ...

ten web https://findmymobile.samsung.com mi nefunguje ani vo firefoxe ani v chrome, iba v IE mam zariadenie zelene.
a ked som tam klikol VYHLADAT MOJE ZARIADENIE a na mobile sa zaplo GPS a rychlo som ho vypol na mobile, tak najdenie zariadenia cez web zlyhalo. a velmi jednoducho sa da cez ten web odomknut obrazovka a zrusi to aj cele heslo na odomknutie...

stiahol som si aj Banking Card Reader, aby som otestoval NFC a ma to takmer nulovy dosah - kartu treba uplne prilozit na zadok telefonu a precita len jej cislo, meno nie ... co ma sklamalo. a pri mastercard aplikacia prestane pracovat.

mate tip na nejake nfc tagy z ebayu ktore dobre funguju (podla moznosti aj na vacsiu vzdialenost ako 1mm) ?

presnost GPS ma tiez moc neoslovila ... po dialnici si to myslelo, ze idem po paralelnej ceste odbocujucej uplne mimo ...

na nahravanie hovorov pouzivam ACR a mam dojem, ze to funguje obstojne

Akurat ma zaskocilo to mnozstvo reklamy, co sa mi tam zacalo valit na mna skoro z kazdej free aplikacie ... na predoslom tablete nic take nebolo, tam asi musela byt na to uz nejak upravena romka ...

Skusal som aj vstavany (Peel) smart remote control, ale s nasim GoGen televizorom sa mi to nepodarilo rozchodit ... aj ked mi z gogenu odpisali, ze ich televizory pouzivaju Philips kody a druhemu chlapikovi odtial to vraj islo s JVC nastavenim ...

Da sa nejak odstranit animacia pri vypnuti/zapnuti telefonu alebo aspon ta strasna zvucka (ruzovy slovak telekom) bez straty zaruky?

Da sa WiFi direct spojit aj s notebookom?

Ked mate nejake dobre specificke aplikacie alebo prislusentvo, napiste.
andre22
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. lis 2014 22:47:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od andre22 »

Za posledních pár dnů už se mi poněkolikáté stalo, že najednou zničehonic mi zhasl displej, nedá se rozsvítit, ale tlačítka dole svítí. Telefon mám od listopadu, ale stalo se mi to před pár dny poprvé a několikrát se to už zopakovalo. Telefon není možné nahodit. Zkoušel jsem dlouze držet vypínací tlačítko, i vyndat baterku, ale nic. Spodní tlačítka se rožnou (a pak zas zhasnou), stejně tak jakoby při nabíhání telefonu dioda bliká různými odstíny modré, ale displej nic. Telefon (nebo spíš displej) se mi podařilo vždy oživit až po několika hodinách (cca 2-3h) a myslím si, že náhodně - že najednou zničehonic se displej zas rozsvítí.
Máte s tím někdo zkušenosti? Jak to řešit?
Napadá mě jedině zkusit přehrát firmware, ale spekuluje se, že tento měsíc by měl být na S5mini Lollipop, takže to bych asi už zkusil vyčkat, pokud to tedy nemůže být nějaká hw chyba...
Samsung_podpora
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 16. dub 2015 8:37:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Edge

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Samsung_podpora »

V takové situaci bych doporučil zálohovat z telefonu Vaše data anásledně obnovit tovární nastavení. Pokud tento postup nepovede k nápravě, je možné vyčkat do příchodu aktualizace a tuto potom instalovat pro nápravu. Po instalaci aktualizace je třeba pro její správné zavedení opět obnovit tovární data, kdy nejdříve doporučuji zálohovat Vaše data.

V případě, že nebudete chtít vyčkat na vypuštění aktualizace, nebo její instalace nepovede k nápravě, kontaktujte prosím náš autorizovaný servis. Nejbližší si můžete vyhledat pomocí následujícího odkazu, kde Vám po zadání kritérií bude vyhledán. http://www.samsung.com/cz/support/servicelocation/

Nebo můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 726 786, kde Vám nejbližší servisní středisko vyhledáme.
Markony
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pát 03. pro 2010 11:25:34

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Markony »

Ahoj mam takový dotaz vyfotím fotku uloženo na SD a v galeriji se ukaže že je ale když chci prohlédnout fotku tak se na displeji oběví hláška foto nenalezeno, fotak sem dal obnovit nastavení a pořad je to stejné , ale zajímavé je že některé fotky zustonou jine ne .
Diky za pomoc
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud je opravdu ukládáš na kartu, bude nejvyšší čas koupit kartu novou. Tahle nejspíš odchází...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Markony
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pát 03. pro 2010 11:25:34

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Markony »

No karta je nova je z činy to muže byt ten problém přepnu na vnitřní paměti a uvidíme co a jak . Diky

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Jumbo78 »

Kartu bych v číně nekupoval, stejně tak baterku
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
denial
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: ned 20. dub 2014 14:52:26
Typ mobilu / ROM: 0

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od denial »

moje asi mesacne skusenosti s telefonom:

-po nainstalovani niekolkych (7 obrazoviek s ikonkami, niektore vstavane co sa dali som odinstaloval; uz neviem kolko obrazoviek bolo, ked bol novy) aplikacii sa telefon dost spomalil. niekedy treba dlho cakat aj len na navrat na hlavnu obrazovku a tiez pomale pri instalovani aktualizacii aplikacii ... a to nemam zapnute ani sifrovanie uloziska.

-fingerprint reader vacsinou odtlacok nerozpozna, casto aj viac ako 5x po sebe nie, co znamena lockout na pol minuty. ked som vylokovany, neda sa pouzit alternative password na unlock a cez google account mi to nefunguje vobec, takze len cakat.

-fotoaparat zaostruje casto velmi pomaly (vysledok su rozmazane fotky)

-navigacia je nepresna; velmi casto si mysli, ze som na uplne inej (vedlajsej) paralelnej ceste aj ked som tam neodbocil uz ma naviguje uplne mimo. a to som si myslel, ze s glonassom to bude ina kava ... a to este vzdy ked zapnem gps, tak ma nuti suhlasit, ze bude lokalizovat aj cez wifi, co nechcem a neda sa tam vtedy zaskrtnut, aby sa to uz nepytalo znova.

-nfc ma extremne maly dosah (skusal som to zatial len s bankomatovymi paywave kartami, ktore treba uplne prilozit na zadok telefonu; lebo nemam tagy)

-jednou rukou sa to v podstate neda (pohodlne) ovladat - telefon je moc velky

-pri zapnuti aj vypnuti ruzova reklama na logo telekomu, s otrasnou hlasnou zvuckou, ktora nastastie nehra, ked je vypnuty zvuk

-ochranna folia na displej znefunkcnila proximity senzor, takze ked dam vytocit hovor, hned sa vypne displej

zaver: nie som spokojny, neviem ci to vyvazi, ze som ho dostal zadarmo (aj ked zas s dvojrocnou "viazanostou"- csob)

a to mi (zatial?) nezamrza ani sa nahodne nerestartuje ani nepise problemy s krytom.
slubeny lollipop v nedohladne a tipujem, ze s nim pojde telefon este pomalsie ...
andre22
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. lis 2014 22:47:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od andre22 »

deniani:
Po 7 měsících:
1) obrazovky: využívám jen 4, ale tak, že má aplikace se souvislými tématy vždy ve složkách na ploše (média, doprava, počasí, sport, ....), a vše naprosto plynulé
2) fingerprint: bohužel potvrzuji - není moc použitelný, po dvou týdnech nepřesných pokusů o otevření jsem to vypnul
3) fotoaparát: bohužel je občas trochu pomalejší, musí se počkat, než se vzpamatuje a pak za solidního světla se dají dělat poměrně dobré fotky
4) navigace: použil jsem více aplikací na navigace a maximální spokojenost se zaměřením GPS - vždy okamžité nalazení polohy (používám i data v Česku - A-GPS; ale i v zahraničí, kdy mám data vypnuté, bylo vždy vše hodně rychlé a přesné)
5) nfc: zatím jsem nevyužil
6) jedna ruka: ovládám v jedné ruce, ze začátku jsem měl obavy, ale naprosto bez sebemenších problémů... možná jde o grif a zvyk
7) logo: žádné logo operátora nemám, pouze při startu se objeví SGS5mini, což je logické, že mě přivítá, a pouze na pár sekund... ale mám nebrandový telefon, takže to bude asi tímto
8) fólie: to je logické - na proximity senzor folie nepatří!!!!
mracek25
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. bře 2014 22:08:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od mracek25 »

Ahoj komu vsem se stalo ,ze neslo vypnout svetlo blesku a jak se vam to projevuje ted a jak jste to vyresily?
hrs
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: pon 03. zář 2012 17:58:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od hrs »

Stalo ... musel jsem vyndat baterku ;) Vypnuti ani restart nepomohl.
Guantanamo
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 08. pro 2011 18:24:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 mini
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Guantanamo »

Taky se mi to stalo, stáhnul jsem si jinou aplikaci a bylo po problému.
Markony
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pát 03. pro 2010 11:25:34

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Markony »

Kdy bude aktualizace na 5.0 ?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od don_alex »

Chceš to na vteřinu přesně?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
mracek25
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. bře 2014 22:08:52
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od mracek25 »

Ahoj jak jste to vy co to resi vyresili se slabou hlasitosti mikrofonu?Prochazel jsem forum zahraniční fora a tam se casto objevuje jehlou propíchnout dirku milrofonu?Je mozne ze zkrze voduodolnost tam je nejaka membrana?Kazdopadne ti co to udelali,ze jim to prej pomohlo.Tak se ptam na vas nazor.
Tegaf
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: stř 05. říj 2011 18:37:10
Typ mobilu / ROM: SGS 5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Tegaf »

:o Tyjo, propichovat jehlou membránu mikrofonu, to bych teda nechtěl :) ! Jako možný to je, ale spíš bych to viděl na špínu v dírce - když se to hodně zanese, mohlo by to hůř snímat... Ale to asi už napadlo ty miliony lidí, s tímto problémem, před tímto příspěvkem :)...
KusmaM
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 16. bře 2015 9:31:07
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od KusmaM »

Zdravím,
lze někde nastavit intenzitu/rychlost blikání notifikační diody při zameškaném hovoru/sms?

Dioda blikne tak jednou za 8-10 sec a to je hodně dlouhá doba.
Je mi jasné, že přes root by to měla zvládnout externí aplikace, ale jedná se o služební mobil, tak root nepřichází v úvahu.
bestver
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: úte 20. srp 2013 13:50:50
Typ mobilu / ROM: samsung S5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od bestver »

Já jsem to vyřešila stáhnutím aplikace Správce Led Pro a jsem spokojená. Můžeš si nastavit jak intenzitu tak i barvu pro hovory, sms atd. Dokonce i na konkrétního člověka
Benderan
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: úte 05. bře 2013 15:35:18
Typ mobilu / ROM: Huawei

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Benderan »

Nemelo byt lizatko vydano ve druhem kvartalu? Coz je do dnes?
denial
Stálý androiďák
Příspěvky: 117
Registrován: ned 20. dub 2014 14:52:26
Typ mobilu / ROM: 0

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od denial »

tak vcera sa mi telefon v aute so zapnutym waze vypol kvoli prehriatiu a o chvilu po zapnuti to iste.
vonku sice bolo cez 30 stupnov, ale v aute som mal klimu zapnutu na 25.
som dost sklamany, waze podla mna nie je ziadna narocna aplikacia a telefon bol velmi horuci.

vyskusal som v praxi aj Beep'nGo v jednom obchode - najprv som naskenoval kod z nejakych cestovin a potom som ho skusal precitat z telefonu na skeneri, ktory tam bol na zistenie ceny pre zakaznikov (teda neskusal som to priamo pri pokladni). vysledok:
-skener precital ean kod spravne z displeja (ale toto vraj nemusi fungovat s kazdym skenerom)
-ked som zakryl displej rukou, tak skener kod z proximity senzora NEPRECITAL, ale podotykam, ze mam panzerglas foliu, ktora ho prekryva

a este mam dojem, ze hlasove hlasky z waze su nejake VELMI SLABE v poslednej dobe aj ked mam zvuk na maxime a HERE MAPS hovori dost hlasne, neviem co sa stalo, nic som nemenil ani neaktualizoval.
plus akakolvek navigacia ked ma posle doprava z dialnice a idem rovno si este dost dlho mysli, ze som odbocil a naviguje ma dalej po vedlajsich cestach, kym sa spamata a zisti, ze som neodbocil - som velmi sklamany nepresnym gps aj glonassom. toto robi akoze kazdy dnesny telefon takto alebo su aj lepsie?

v aute mam dvojite USB na 1A a 2.1A a ked S5 mini pripojim do hociktoreho, iba sa tvari, ze nabija (ikonka), ale kapacita baterie nadalej klesa ... tiez dost smutne. s inym -noname- usb adapterom, ktory nema uvedene ziadne ampere to ide.

uz mi prisiel aj MiBand, tak testujem meranie spanku ...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od lazy »

KusmaM píše:Zdravím,
lze někde nastavit intenzitu/rychlost blikání notifikační diody při zameškaném hovoru/sms?

Dioda blikne tak jednou za 8-10 sec a to je hodně dlouhá doba.
Je mi jasné, že přes root by to měla zvládnout externí aplikace, ale jedná se o služební mobil, tak root nepřichází v úvahu.
Zkuste Smart Notify, mam taky S5 mini takže je to odzkoušené... :)

link: https://play.google.com/store/apps/deta ... martnotify
|__Andre__|
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 08. črc 2015 21:00:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy s5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od |__Andre__| »

Nevie niekto kedy výde update androidu 5.0.1 ??
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od don_alex »

Jasně, že víme.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Dexy
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10. srp 2015 6:50:20
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5 mini

Re: Samsung Galaxy S5 mini - zkušenosti, rady, tipy, pokec

Příspěvek od Dexy »

Dobrý deň, mám takýto problém s mojím samsungom. Ako náhle čo i len kúsok slnka na neho zasvieti, prestane úplne reagovať. Iba čierna obrazovka a nič. Ale keď pridem zo slnka do izby všetko je úplne v poriadku ako keby sa nič nestalo. Prosím o radu. Ďakujem.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S5 mini - Obecná diskuze“