Tattoo / Click - ROM/Firmwareupdate u HTC tattoo

Odpovědět
thuglifed
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. říj 2010 18:08:28
Typ mobilu / ROM: HTC Tattoo

update u HTC tattoo

Příspěvek od thuglifed »

Zdravím
nemáte někdo zkušenost s updatem softu u Tattoo na nějáký novější než 1.6?? Jde to vůbec.
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: update u HTC tattoo

Příspěvek od Notouchme »

neni nebude nejde jedina moznost je custom rom
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
vikyhes
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. úno 2011 15:06:12
Typ mobilu / ROM: Yarvik Novo Compact a HTC Tattoo
Tablet: Nextbook Premium 7SE
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: update u HTC tattoo

Příspěvek od vikyhes »

zdravím, dovolím si to tu oživit. Také bych rád updatoval Tattoo. Updatnul by jste to někdo za mně? Jsem v tom nezkušený a jediný co sem zatím zvládl přeflashovat je můj smartphone Yarvik, ten však nemá žádnou blokaci jako u HTC. Android mi po tom co jsem neúspěšně použil mobilní aplikaci na zálohování nejde ovládat přes dotykový display který se mi tímto rozladil tak že přístroj přes dotyk nelze ovládat. Chtěl jsem provést root přes 1 click ten mi nejde provést. Do HBOOT se dostanu nicméně neumím si poradit s tím překonáním blokace abych tam mohl vrazit neoficiální rom, je to moc složité. Pište mi prosím na e-mail: vikyhes@gmail.com a mimochodem jsem z Prahy. Dík předem za pomoc.

EDIT:
tak s rootem jsem si už úspěšně poradil. Tatoočko ještě dobře poslouží a neoficiálních romek jsem našel dost do něj a když mi někdo poradí jak upgradovat ten Recovery mod od výrobce např za Cyanogenmod tak se na originál rom klidně vykašlu.

Jak tam teda dostanu novější recovery? Ty složitý příkazy přes příkazový řádek ve Windows bych rád omezil popřípadě vynechal.

Sím stručně.

Mám Windows 7 64Bit, nainstalovaný HTC Sync a připojení jak v režimu htc sync tak i jako disková jednotka funguje tak že mi zbývá už jen rada jak postupovat.

Co ještě sloužiti může, netřeba vyhazovat.

EDIT:
koukal jsem že do Tatto někdo nacpal i Android 4.0 mno každopádně já tam nacpu pravdě podobně Android 2.3 s ohledem na výkon

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1684706

je těch romek opravdu dost a tu nejlepší ještě musím najít ale která to bude tak tím se začnu zabývat až si poradím s recovery

EDIT:
tak jsem zkusil opravit tu rozladěnou klávesnici reflashem opět originál Androidem 1.6 od výrobce který jsem vygooglil a problém s displayem stále trvá. Mně se na Tattoo líbí odporový display, vyhovuje mi že můžu použít na ovládání místo prstu třeba propisku. Když nepomůže opět přehrání Androida tak si asi koupím na Tattoo nový display a zkusím zda li tohle nepomůže (někde jsem ho našel prodávat na internetu za nějakých 328Kč)

EDIT by pRo_lama:
Edituj príspevky!
Odpovědět

Zpět na „Tattoo / Click - ROM/Firmware“