Google Nexus One - ROM/ROOT/FWvodafone rom zpět?

Google

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

Odpovědět
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

vodafone rom zpět?

Příspěvek od roxtedy »

čau,chci se zepat, když si flashnu originální rom od googlu a budu se pak chtít vrátit k rom od vodafonu pujde to jednoduchým flashnutím zpět,nebo se musí postupovat podle nějakého návodu?

Díky
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
spoke
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. říj 2010 8:53:26
Typ mobilu / ROM: Nexus one

Re: vodafone rom zpět?

Příspěvek od spoke »

Ahoj, ja mel taky Vodafone ROM, protoze mi ale ne a ne prijit update na 2.2.1 (FRG83), tak jsem presel na stock ROM od Google (tim, ze nebylo treba rootovat, ani odemykat bootloader, tak bez ztraty zaruky)... tim jsem se sice pripravil o cestinu, ale update na FRG83D mi prisel hned tu noc, co se o nem zacalo psat ve svete..

Tady: http://androidforum.cz/nova-rom-t7393.html jsem postoval, kde jsem prisel na navod.

Kazdopadne po prechodu na tu stock, kdyz jsem zjistil, ze jsem vlastne prisel o cestinu, tak jsem se chtel jeste vratit, ale uz to nebylo mozne, odmitalo mi to flashnout Vodafone FRF91 ROMku s tim, ze je starsi nez to co mam v telefonu.. takze prechod zpet asi jedine po odemceni, a to jsem kvuli zaruce nechtel..
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: vodafone rom zpět?

Příspěvek od roxtedy »

díky za odpověd. To je škoda, protože vodafone na aktualizace docela kašle. Ale nejsem si jistý, že když pošleš vodafonu zpět telefon s úplně jiným FW, než který oni vydali,že ti telefon servisně opraví..
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
spoke
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 19. říj 2010 8:53:26
Typ mobilu / ROM: Nexus one

Re: vodafone rom zpět?

Příspěvek od spoke »

No ja ho kupoval na Pixmanii, takze tam by to problem byt nemel..
A hlavne vsechno je vratne, ale odemceny bootloader uz ne, ..
roxtedy
Androiďák!
Příspěvky: 628
Registrován: čtv 01. črc 2010 19:42:24
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023

Re: vodafone rom zpět?

Příspěvek od roxtedy »

Jo to jo, ale pixmania ho pošle do UK vodafonu, ti MŮŽOU říct, že sice není odemčený bootloader,ale že byly provedeny nepovolené změny FW a tel. neopraví a pošlou ho zpět pixmanii.
Nexus 4, original JB 4.2 ROM, PowerAMP, Koss Porta Pro :)
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus One - ROM/ROOT/FW“