Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuzePrestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Honek
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. pro 2014 9:14:22
Typ mobilu / ROM: Presstigio Multiphone 5455 DUO

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Příspěvek od Honek »

Tak když to tak dělám ve Win XP, tak se mi to poslední dobou většinou sekne a vytuhne - znova připojit a doufat, že se to příště povede.
Honek
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 07. pro 2014 9:14:22
Typ mobilu / ROM: Presstigio Multiphone 5455 DUO

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Příspěvek od Honek »

Zřejmě mi odešla baterie. Alespoň podle chování mobilu to vypadá, že to bude "jen" baterie. Občas se mi mobil sekne a zrestartuje. OS však zcela nenaběhne a roztočí se kolotoč restartů. Po připojení na kabel napájení se zdá vše OK. Také bateie se mi nějak nafoukla.
Nevěděl by někdo poradit, jakou koupit náhradní baterii. Nikde jsem nenašel, že by Prestigio nabízelo nějakou pro tento model, asi bude potřeba šáhnout po nějaké náhradě - ale po čem?
V€nca
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: stř 31. říj 2012 20:06:56
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Příspěvek od V€nca »

Mám zajímavou zkušenost a nevím si s ní rady. Už několikrát se mi stalo, že mi spadne paměťová karta. Děje se následovné. Telefon vidí kartu, vidí skladby na ní, ale nedokáže je přehrát. Fotky na kartě telefon vidí a dokáže je zobrazit. Když telefon pčipojím k PC, tak fotky na telefonu nenajde a nedokáže je zobrazit. Náprava je takováto. Musím kartu z telefonu vyndat, píchnout jí do čtečky v PC, všechno zkopírovat do PC, pak kartu restartovat a všechno na ní zpět přehrát. kartu dám do telefonu a všechno funguje normálně. Zjistil jsem, že všechno funguje do té doby, než telefon použiju jako kameru. Jakmile natočím nějaké video, tak karta zase spadne. Zkoušel jsem i jiné paměťové karty a beze změn. Řeklbych, že to dělá telefon. Je to možný?
nicon
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: ned 14. lis 2010 22:35:50

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Příspěvek od nicon »

zdravim,najde se nejaka dobra duse co by mi poradila,kde se da sehnat zadni plastovy kryt,uz ho mam dost dodelany,diky
V€nca
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: stř 31. říj 2012 20:06:56
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary

Re: Prestigio MultiPhone 5455 DUO - 4,5" IPS OGS Gorilla 3, QC 1,3GHz,Kitkat

Příspěvek od V€nca »

Ahoj, dlouho se tu nic nedělo, už to není novinka, takže zájem klesl, mě telefon furt funguje, tak jsem neměnil.
Narazil jsem na problém, s kterým si nevím rady. Půjčil jsem si na dovču sefie tyč, ale nefunguje mi s telefonem, tyč je normálně spárovaná podle návodu, ale po zmáčknutí tlačítka na focení na tyči se mi zesílí zvuk na telefonu, nikoliv zmáčkne spoušť. V návodu píšou, pokud nebude tyč fungovat stáhnout aplikaci Camera 360, ale ani v této aplikaci tyč nefunguje, v této aplikaci se stiskem tlačítka mění nastavení zabarvení fotky.
Můžete mi někdo pomoct, zda jste se s tím setkali?
Děkuji.

Edit: po vyzkoušení několika aplikací se podařilo spárovat s aplikací: SelfiShop Camera
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuze“