Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuzePřipojení k Wi-fi

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kuchtil
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Připojení k Wi-fi

Příspěvek od kuchtil » pát 31. říj 2014 15:07:02

Zdravím, mám takový problém. Když se připojím k wi-fi (např. doma, ale problém je na všech sítích) vidím připojeno, 4-5 čárek. Ale když zapnu jakoukoliv aplikaci vyžadující připojení k internetu (prohlížeč, YT, Gmail, obchod...) hází mi to hlášky "Žádné připojení k síti" a podobné. Nevím co s tím, žádná ze změn v nastavení mi nepomohla, restart mobilu taky nic nevyřeší, ani přeinstalování do továrního nastavení.
Nutno dodat, že takto to není vždy, někdy mi appky jedou v pohodě, a za 5 minut zase hází hlášky typu "Nedostupné připojení k internetu, zkontrolujte...", už fakt nevím co s tím.
Zkoušel jsem to na více sítích a na některých funguje, jinde je ten samí problém, ale nevím jestli by to mohlo být routerem, jelikož bratrův mobil a mé předchozí fungují bez problémů.

Pokud byl ten samý problém už na fóru řešen, tak se omlouvám a prosím o odkaz. (já jsem nic najít nemohl)

Předem děkuji za každou radu.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Připojení k Wi-fi

Příspěvek od ludekbrno » pát 31. říj 2014 16:08:31

To bude klasický problém pofiderního DNS serveru. Předpokládám, že máš internet od nějakého lokálního poskytovatele? Nastav si v routeru v sekci LAN - DHCP nějaký veřejný DNS, třeba googlácký 8.8.8.8

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Autor tohoto vlákna
kuchtil
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5455 DUO

Re: Připojení k Wi-fi

Příspěvek od kuchtil » sob 01. lis 2014 10:08:49

Ok, udělal jsem to a zatím vše jede jak má.
Takže mockrát děkuju =)

Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 5455 DUO - Obecná diskuze“