Ostatní telefony XiaomiXiaomi Mi A3 notifikace

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gino
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 07. čer 2012 22:45:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 (2017)

Xiaomi Mi A3 notifikace

Příspěvek od Gino »

Ahojte, jdu zase s problémem a už mám chuť to hodit z okna.
Nedávno jsem se ptala, co koupit vzhledem k vlastnictví Samsungu A5 2017. Zda Xiaomi Mi A3 - vcelku mi byl schválen, protože jsem chtěla lepší foťák. Po nějaké době zkoušení teda moc posun nevidím, ale to není ten problém. Zřejmě po poslední aktualizaci androidu one přestaly chodit notifikace. Jakékoliv, jen telefon (bohudík!) zatím zvoní. Ale ostatní - sms, whatsapp, messenger, facebook - nic - mlčí jak ryba, nevibruje, neháže puntíky, prostě NIC! Sedím tady nad tím x hodin a výsledek nula, takže v 5:30 píšu dotaz a jdu spát. Na vaši radu jsem hned zpočátku koupila Nova launcher, vše šlapalo, teď jsem už zkusila i nastavit tovární nastavení, origo launcher, origo sms (používám Textru) - nic, nic, NIC. Prosím poraďte někdo, už mi došly síly i nervy.
Díky :poklona:
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Xiaomi Mi A3 notifikace

Příspěvek od roy100 »

Jestli si aktualizoval na A10, tak ti zbývá jen počkat až přijde oprava, bo aktualizace byla stažena pro spoustu chyb. Co přesně myslíš tím nastavit tovární nastavení? Udělala si po aktualizaci volbu obnovit tovární nastavení a začala od začátku s čistým telefonem včetně přihlášení k účtům?
Uživatelský avatar
Gino
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 07. čer 2012 22:45:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A5 (2017)

Re: Xiaomi Mi A3 notifikace

Příspěvek od Gino »

roy100 píše: stř 01. dub 2020 8:37:21 Jestli si aktualizoval na A10, tak ti zbývá jen počkat až přijde oprava, bo aktualizace byla stažena pro spoustu chyb. Co přesně myslíš tím nastavit tovární nastavení? Udělala si po aktualizaci volbu obnovit tovární nastavení a začala od začátku s čistým telefonem včetně přihlášení k účtům?
Ahoj, ne, stále mám Pie, ale přišla nová záplata na Android one a od té doby je to celé pojašené. A ano, dělala jsem hardreset, kdy jsem začínala od nuly, čili od nastavení jazyka a pak vše znovu, proto jsem tu také seděla do 5 do rána - a výsledek nula. Bohudík aspoň zvoní, ale to mi fakt nestačí :facepalm:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Xiaomi“