Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzePomalé reakce, restarty, dowloading mód

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Zamčeno
Uživatelský avatar
pekelnik23
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: pon 11. říj 2010 9:49:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Tablet: nestojí za řeč :-D ale něco od Vodafone :-D
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Pomalé reakce, restarty, dowloading mód

Příspěvek od pekelnik23 »

Zdravím, měl bych dotaz... Mám Galaxy Note4 (SM-N910F, distribuce VODAFONE, záruka skončila 6.4.2017) a v posledních dvou týdnech telefon není možné běžně používat... Z následujících důvodů:
  • Samovolné restarty, není možné vypozorovat, při jaké události k restartu dojde (většinou po spuštění aplikace, která po uplynutí několika sekund přestane reagovat)
  • telefon často nastartuje do DOWLOADING módu, aniž bych držel tři tlačítka současně
  • celý systém je nestabilní a ani systémové aktualizace od SAMSUNG neprojdou korektně a zobrazí se informace, že mám kontaktovat podporu
  • pokud telefon standardně nastartuje, tak po chvíli nereaguje na dotyky, seká se a často reaguje se zpožděním několika sekund
  • aplikace přestanou reagovat (např. Nova Launcher, Obchod Play, apod.) a je nutné je ukončit... nebo se telefon sám restartuje
Zkusil jsem vyměnit baterku, vyndat SD kartu, ale nic nepomohlo... Přehrál jsem i SW, ale situace je pořád stejná... Ve VSP DATA mi oznámili, že je pravděpodobně nutné vyměnit základní desku, což vyjde na 7.102,- Kč bez DPH... Ale to je docela raketa, když vezmu, že záruka mi skončila před měsícem... Má někdo podobnou zkušenost? Poslal v takovém stavu někdo telefon na pozáruční opravu?


Díky. P.
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Pomalé reakce, restarty, dowloading mód

Příspěvek od mahon »

Příště lépe pohledej. Už se tu o tom několikrát psalo např. samsung-galaxy-note-56612-3120 a přečti si třeba můj příspěvek. A proč zakládáš nové vlákno když si psal už sem samorestartovani-note4-62217 kde se něco podobného popisuje ? Tady ti to zamknu protože je zbytečné stejný problém řešit ve více vláknech. Další dotaz piš do výše uvedeného. A k té desce, základní deska se dá sehnat i daleko levněji.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Pomalé reakce, restarty, dowloading mód

Příspěvek od Jumbo78 »

LOCK.
Důvod výše
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Zamčeno

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“