Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeGalaxy note 4 čínská rom

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
ravito
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. pro 2012 17:19:46
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE Z715e

Galaxy note 4 čínská rom

Příspěvek od ravito »

Zdravím mám prosbu dostal se mi do ruky note 4 na opravu displaye. Po opravě jsem ale zjistil že je telefon vyroben jen pro čínský trh. Označení ROM má SM-N9108V. Nevíte někdo jak do něj dostat češtinu? Podotýkám, že přes ODIN jsem zkoušel různé origo ROM včetně VDC a ETL pro CZ, ale ty to nevezme. Jen origo CHM-N9108VZMU1BOK1-20151116144627 . Taky jsem skusil Morelocale2 a jemu podobné programy, ale ani jeden není kompatibilní. Našel jsem nějaký návod na počeštění jaké koliv ROM přes JBart, ale tady se mi nedaří. Proto se obracím na znalce, třeba mě někdo správně nasměřuje.
Uživatelský avatar
dodo-j
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 25. lis 2013 17:57:00
Typ mobilu / ROM: Note 4 - Lineage OS 15.1 (OREO 8.1)
Mobil 2 / ROM: Note 2 - Resurrection Remix

Re: Galaxy note 4 čínská rom

Příspěvek od dodo-j »

Tak ještě můžeš zkusit aplikaci languague enabler z play storu. Některé rom to dokáže počeštit dokonale....Pravděpodobně bude chtít práva Root, ale bez rootu naděje na počeštění si myslím nebude žádna.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy note 4 čínská rom

Příspěvek od LivArt »

MoreLocale2 a povolit přístup přes adb. Ale IMHO to nepomůže.
ravito
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. pro 2012 17:19:46
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE Z715e

Re: Galaxy note 4 čínská rom

Příspěvek od ravito »

Tak jsem dneska opět zkoušel různé varianty pro překlad ROM a zjistil jsem, že tato verze není podporovaná na obchod play ani na ostatních portálech kromě těch z Chiny. Takže jsem v háji, tu rozsypanou rýži luštit neumím :P Takže už zbývá jen nějak zkusit přeložit ROM přes jBart, ale ať dělám co dělám tak mi to nejde. Zkoušel jsem i rozbalit soubor ( system.img.ext4) v programu (ext4 unpacker) a zase nic jen samé chybové hlášení. Prostě už mi to hlava nebere :facepalm:
ravito
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. pro 2012 17:19:46
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE Z715e

Re: Galaxy note 4 čínská rom

Příspěvek od ravito »

Mám prosbu našel by se zde na fóru někdo kdo by dokázal přeložit tuto ROM do Češtiny?N9108VZMU1DQD1_N9108VCHM1DQD1_N9108VZMU1DQD1_HOME. Ať dělám co dělám nic mi pořádně nefunguje, jako těm návodům na Youtube. Mám stažené všechno potřebné, ale stále mi to hlásí různá chybová hlášení :facepalm: . Už si připadám jako lama a asi budu :o , když mě taková banální věc nejde, nebo ti Číňani jsou fakt dobrý v blokaci :02: . Klidně i zaplatím za ten překlad, jen ať to funguje Česky. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“