Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeNepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Monika B
Nové Androidě
Reputace: 0

Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od Monika B » pon 12. srp 2019 10:17:29

Dobrý den, včera jsem z telefonu Samsung Galaxy Note 4 odinstalovávala nějaké aplikace a začaly mi tam najednou vyskakovat reklamy jedna za druhou pod jakousi aplikací Sponsor (má ikonu panáčka jako Android) - žádnou takovou jsem tam ale instalovanou neměla. Aplikace nejde vypnout, reklama létá nepřetržitě jedna za druhou, takže s telefonem vůbec nelze pracovat. Zapnout vypnout nepomohlo, navíc teď už telefon zapnout ani nemůžu - sice naběhne logo Samsung, ale už se neobjevuje číselník pro zadání přihlašovacího kódu. Takže ho můžu pouze zase vypnout a momentálně je nepoužitelný. Tovární nastavení jsem zatím nedávala, protože v telefonu mám soubory, o které bych nechtěla přijít. Setkali jste se někdy s tímto problémem? Můžete mi nějak poradit? Děkuji, Monika B.

jirik77777
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 8

Re: Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od jirik77777 » pon 12. srp 2019 17:50:25

A ty pravidelne nezalohujes? Natahnula sis do telefonu v minulosti malware, vice nez jiste. Bez tovarniho nastaveni se jiste neobejdes.
Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8

Autor tohoto vlákna
Monika B
Nové Androidě
Reputace: 0

Re: Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od Monika B » pon 12. srp 2019 18:15:23

Asi mi nic jiného nezbude (:

LivArt
Terminátor
Reputace: 246
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI5 HavocOS
Mobil 2 / ROM: SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LivArt » pon 12. srp 2019 18:23:39

Nouzový režim a odinstalovat všechno, co tam nemá být.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“