Samsung Galaxy Note 4 - ROM/ROOT/FWRaceROM - port Note7/S8

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Uživatelský avatar
Comentorr
Androiďák!
Příspěvky: 414
Registrován: úte 24. úno 2015 10:42:16
Typ mobilu / ROM: Honor 4C
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI 3W
Rom: Cyanogenmod 13

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od Comentorr »

DPI zmeníš aj cez adb bez ohľadu na to, či to jenv nastaveniach či nie
Poďakovať mi môžeš kliknutím na palec :palec:
code
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pát 11. úno 2011 11:00:30
Typ mobilu / ROM: Note 4
Kontaktovat uživatele:

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od code »

Tak již jedu na ROMce od Zelicha a změna DPI nemá žádný zásadní vliv na GUI, jen je trochu rozhozený fotoaparát.

1) Jen co jsme vypozoroval když je zapla funkce AOD, tak poté nefunguje automatická ani manuální regulace jasu, jde to nějak nastavit tak aby to fungovalo?

2) CO mně vytáčí, že každá aplikace se ptá na prává příštupu na paměťovou kartu, jde to nějak nastavit tak aby každá aplikace mohla ihned přistupovat na kartu?

Díky
code
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pát 11. úno 2011 11:00:30
Typ mobilu / ROM: Note 4
Kontaktovat uživatele:

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od code »

Tak co se týče tenhle ROMky, tak je super co se týče výdrže, vydrží opravdu dlouho, ale například se sekají vide na youtube 720p 60fps a výše. Asi zkusím stáhnou Synapse a pohrát si s tím trochu.
Jirass
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: úte 30. pro 2014 20:54:31
Typ mobilu / ROM: Note8

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od Jirass »

Vyšla RaceRom v13. Nezkoušel někdo?
Uživatelský avatar
dodo-j
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 25. lis 2013 17:57:00
Typ mobilu / ROM: Note 4 - Lineage OS 15.1 (OREO 8.1)
Mobil 2 / ROM: Note 2 - Resurrection Remix

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od dodo-j »

To Code:

Problém s jasem při zaplém AOD je na všech ROM, kde je tento prvek implementován a žádná oprava neexistuje. :DD
Co se týče videí Youtube 60 fps, tak nepozoruju žádné sekání ani při FULL HD 60 fps. Jedu na V 13 a problém nemám, na v11 od zelycha jsem to takhle přímo nezjišťoval, tak nevím, ale problém s videem jsem neměl....

To Jirass:

já jedu už na té 13 a nevidím nějaký rozdíl oproti romce V11 upravené Zelychem. Nemá smysl přeinstalovávat, pokud vyloženě nechceš zkoušet a hrát si s tím. Výdrž je stejná i zahřivání a nové funkce jsem nějak nepozoroval. :02:
Jirass
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: úte 30. pro 2014 20:54:31
Typ mobilu / ROM: Note8

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od Jirass »

Díky DoDo za info. Mě jde o restarty. Třeba týden nic a pak v jeden den tři zátuhy, kdy mobil nejde rozsvítit a musím restartovat tlačítkem.
Uživatelský avatar
dodo-j
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 25. lis 2013 17:57:00
Typ mobilu / ROM: Note 4 - Lineage OS 15.1 (OREO 8.1)
Mobil 2 / ROM: Note 2 - Resurrection Remix

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od dodo-j »

Tak s těmi restarty nemám problém, i když na té 11 jsem možná jeden měl teda. A taky se mi stalo, že se mi nechtěl spustit foťák až pomohl restart. Na 13 jsem za týden, co ji používám, ještě restart neměl. Možná jen ten telefon nepoužívám tak naplno, jako ty. Aplikace používám pokud možno lite verzi. Takže těžko říct. I na origo romce dojde časem během aktivního používání k různým nestandardním chování, které vyřeší až tovární nastavení.
Je také možné, že se jedná o hardwarový problém telefonu. Každopádně já neměl problém s restarty ani na 11 ani na 13......
Uživatelský avatar
Rostakd
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: sob 19. zář 2009 14:20:00
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Rom: 7.0
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od Rostakd »

Zdravim, pouzivam V13 s predchozima verzema nemam zkusenost. Jaky pouzivate kernel ? Zda se mi, ze mi to zere vic baterie. Pouzivam RamKernelRC5
Samsung Galaxy Note 8 - Dual Sim 64GB/6GB Black
Samsung Galaxy Note 9 - Dual Sim 512GB/8GB Black
code
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pát 11. úno 2011 11:00:30
Typ mobilu / ROM: Note 4
Kontaktovat uživatele:

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od code »

Já mohu potvrdit že u verze od Zelycha (V11) tak mám občas za den 3 restarty, čili se ROMka stava nepoužitelná, zkusím nahodit V13.
Uživatelský avatar
dodo-j
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 25. lis 2013 17:57:00
Typ mobilu / ROM: Note 4 - Lineage OS 15.1 (OREO 8.1)
Mobil 2 / ROM: Note 2 - Resurrection Remix

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od dodo-j »

Tak já používám kernel verzi RC5 jak je v rom V13 defaultně. Na V11 jsem měl i RC6 kernel a v pohodě. S restarty ani ze zatuhnutím mobilu, kdy bych ho musel sám restartovat problém nemám - zatím ani jedinkrát na V13. Ale jak říkám, možná ten telefon někdo využívá takříkajíc naplno, jestli ty problémy nejsou způsobené třeba až, když je telefon horký nebo přehřáty....Já ho celkem šetřím a když flešuju novou ROM a instaluje se záloha ze samsung účtu, tak ho normálně strkám i do lednice, kde se tak nezahřívá....
ORELx
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: ned 30. zář 2012 13:29:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 4
Mobil 2 / ROM: 5.1.1
Bydliště: Veletiny
Kontaktovat uživatele:

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od ORELx »

Zdravím. Jede někdo na verzi 13 ? Mě jede super akorát mě nejede pár věci. Nejde mě ovládání jednou rukou . Myslím zmenšení obrazovky 3x domovské tlačítko. Jde to někomu nebo to nefunguje u v13 ? Ještě me nejde v kalendáři spárovat kontakty s facebookem . U androidu 5.1.1 mě to šlo. Jinak jen par drobností ale to uz neřeším. Zkusil jsem už několik rom a žádná mě neseděla. Máte tam foťák ten co se instaluje nebo někdo original s note 4 co je na stárnutí u racerom na xda ?
Uživatelský avatar
dodo-j
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: pon 25. lis 2013 17:57:00
Typ mobilu / ROM: Note 4 - Lineage OS 15.1 (OREO 8.1)
Mobil 2 / ROM: Note 2 - Resurrection Remix

Re: RaceROM - port Note7/S8

Příspěvek od dodo-j »

Zmenšení obrazovky bohužel nefunguje, i když je povolené v nastavení -rozšířené funkce-ovládaní jednou rukou. Foťák si vybíráš při flešování ROM v aroma installer. Máš tam na výber buď foťák z note 4 nebo note 7. Já mám z note 7 a no problém.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - ROM/ROOT/FW“