NVIDIA Shield Tablet - Obecná diskuzeJak je to s GEFORCE NOW?

Odpovědět
Sewer
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: sob 19. lis 2011 17:00:55
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Tablet: NVIDIA Shield

Jak je to s GEFORCE NOW?

Příspěvek od Sewer »

Zdravím,

chtěl bych poprosit zkušenější, aby mi vysvětlili, jak je to s hrami na geforce now. Mám tablet nvidia shield a v geforce now vidim několik položek, na které bych se chtěl zeptat.

1) ZDARMA PRO ČLENY
Vidím tady několik her, které bych měl mít zdarma, za měsíční poplatek 10 euro za členství. Musím si je stáhnout do tbletu a nebo jsou někde streamované a já k jejich hraní budu potřebovat připojení k internetu?
- a ještě otázka k platbě - teď tam na mě svítí "3 měsíce zdarma", pokud toho využiju budu poté vyzván k platbě a nebo bude automaticky odečtena (prptože v obchodě play mám číslo karty) a další platba pak taky probíhá automaticky a nebo je pokaždé nutné ji zadat?

2) KUP A OKAMŽITĚ HRAJ
Tady mě zajímá, jesli tyto hry také stáhnu a nebo k jejich hraní budu potřebovat připojení k internetu. A ještě jestli k jejich hraní musím měsíčně platit 10 euro za členství a nebo je to mimo něj.

3) SHIELD HUB
Tady mě zajímá - vidím zde různé hry, po jejichž vybrání jsem přesměrován na obchod play. U některých vidím, že jsou FREE a u některých, že jsou placené. Ale u některých mám NULL a u některých PAID, což by naznačovalo, že je mám "předplacené" (že jsem je dostal k tabletu), ale po přesměrování do obchodu play jsem vyzýván ke klasické koupi, takže tomu nerozumím...


Děkuji za vysvětlení.
Uživatelský avatar
MONT!
Stálý androiďák
Příspěvky: 158
Registrován: pát 06. led 2012 16:06:30
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 9T Pro

Re: Jak je to s GEFORCE NOW?

Příspěvek od MONT! »

1) Zaplatíš jednou za měsíc 10 éček a hraješ běžně dostupné tituly (ne AAA novinky). První 3 měsíce jsou gratis. Hry jsou streamované ze serveru nVidie, k jejich hraní je doporučen ofiko ovladač a do tabletu se nic nestahuje. Ano, logicky je potřeba připojení k netu, a to hodně kvalitní buď přes wifi nebo přes redukci přes LAN. Platební údaje zadáváš už při registraci těch 3 měsíců zdarma, platby se pak odečítají automaticky jako třeba Spotify.

2) Koupíš hru, která není zahrnuta v 10 eurech z předchozího bodu. Jsou to nové špičkové tituly jako třeba Witcher 3. Zaplatíš za hru plnou cenu a dostaneš PC licenci pro Steam a právo hrát hru z Gridu. Opět je třeba kvalitní připojení k netu.

3) Ty položky, které popisuješ, jsou normální hry z Play Storu, je to jen odkaz. Jsou tam namixované jak placené hry, tak i ty, které jsou gratis. Shield Hub je jen takový rozcestník, neznačí to to, že máš dané hry předplacené.

Snad to tak stačí.
Samsung Galaxy S6 / Shield Tablet / Shield TV / LG G Watch R
Sewer
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: sob 19. lis 2011 17:00:55
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Tablet: NVIDIA Shield

Re: Jak je to s GEFORCE NOW?

Příspěvek od Sewer »

Pochopeno, děkuji :palec:
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA Shield Tablet - Obecná diskuze“