Desire ROM/FirmwareZtracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

HTC

Moderátoři: Jacho, Jacho

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladaRiha
Androiďák!
Příspěvky: 297
Registrován: pát 02. dub 2010 9:48:51
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Asus TF300
Kontaktovat uživatele:

Ztracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

Příspěvek od ladaRiha »

Ahoj,
kdysi (mozna 3 roky, okolo vydani 2.2) jsem svuj HTC Desire rootnul (s-off) a flashnul tam jinou romku (tusim InsertCoin) a Clockworkmod recovery 3.2.0.0. Onehda jsem si pohral s partitionama na SD karte (bohuzel uz si nepamatuji, co a jak) a casem jsem SD kartu nekam zatratil...

Aby se mi ten starecek jenom nevalel ve skrini, chtel bych ho znovu zprovoznit (uplne jedno s jakou rom, klidne stock 2.2). Samozrejme nejde ale zapnout :) Visi tam screen s zolikem "Why so serious?". Trojhmatem se dostanu do Clockwork menu (?fastboot menu, sorry uz nevim, jak se to jmenuje), kde jsem zkusil dat "wipe data/factory reset" (s vedomim, ze horsi uz to nebude :)) Ale wipe nepomohl, po restartu porad visim na Jokerovi

Nemohl by mi nekdo prosim poradit, jak (pokud vubec) ho znovu zprovnoznit ? Chci si z neho udelat takovy domaci "mp3 prehravac", takze mi opravdu staci, kdyz bude jakkoliv fungovat.
Naposledy upravil(a) ladaRiha dne pon 27. led 2014 23:31:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Ztracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

Příspěvek od LivArt »

Ono by možná stačilo tu položku Factory reset správně potvrdit. Tohle, co jsi udělal, vypadá, že jsi zmáčknul špatný tlačítko, tedy jsi tu volbu nepotvrdil.
Uživatelský avatar
ladaRiha
Androiďák!
Příspěvky: 297
Registrován: pát 02. dub 2010 9:48:51
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Asus TF300
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

Příspěvek od ladaRiha »

Uz jsem si svou blbost uvedomil :) Udelal jsem jak factory reset, tak wipe cache a po restartu zustane viset na Jokerovi
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Ztracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

Příspěvek od LivArt »

Instalace posledního RUU ti taky neprojde?
Uživatelský avatar
ladaRiha
Androiďák!
Příspěvky: 297
Registrován: pát 02. dub 2010 9:48:51
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Asus TF300
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracena SD karta s partition / telefon nenabootuje

Příspěvek od ladaRiha »

Trochu bitva, ale uz jo. Ciste jen RUU mi neslo (ono nez jsem zjistil, jak z exe vykuchat zip na linuxu chvilku zabralo, nastesti xda pomohlo), ale nejdriv jsem musel (?) nahrat flashnout hboot pro stock rom z alpharev.nl a pak tam hodit ruu. No cekal jsem to tezsi :) Diky
Odpovědět

Zpět na „Desire ROM/Firmware“