Sony Xperia Z1 Compact - Obecná diskuzePoškodený displej počas nabíjania

Odpovědět
lukask0
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. srp 2015 22:14:44
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 Compact

Poškodený displej počas nabíjania

Příspěvek od lukask0 »

Ahojte,
veľa som si o tom googlil a nič som nenašiel. Na mojom smartfóne (Sony Xperia Z1 Compact - čo je ale nepodstatné) som si všimol na ľavej časti displeja pozdĺžnu oranžovú škvrnu viditeľnú na svetlejších pozadiach - s telefónom sa mi nikdy nič nestalo, nosím ho vždy v puzdre, nespadol, nebol na slnku... Pod škvrnou nie je displej poškodený, fungujú dotyky - len farby pod sú do "oranžova".
Napadlo mi, že som začal používať magnetickú dokovaciu stanicu. Chcem sa opýtať, môže byť škvrna z takéhoto nabíjania? (napr. ak je tá dokovacia poškodená). Škvrna sa nachádza presne okolo tých magnetických spojov telefónu - nikdy som o ničom takom nepočul ani nečítal, ale nič iné mi nenapadá, postupne akoby to silnelo po viacerých nabíjaniach.
Myslíte si, že je možné takýto telefón reklamovať? Ťažko dokázať či sa jedná o chybu dokovačky alebo telefónu alebo či vôbec je to vplyvom magnetu alebo nesprávneho nabíjania.
Diky za odpoveď.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Poškodený displej počas nabíjania

Příspěvek od ludekbrno »

Magnet nijak funkčnost LCD neovlivňuje. Takže tipuju nějakou chybu materiálu v závislosti na zahřátí. Klidně bych to reklamoval.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Poškodený displej počas nabíjania

Příspěvek od roy100 »

Reklamace, teplem vyteklé lepidlo viz topic o žlutých skvrnách, tuším, na LG G3.
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia Z1 Compact - Obecná diskuze“