Ostatní telefony HuaweiHuawei P30 vkladani zkopirovaneho telefonniho cisla, nataceni videi pri zapnutych sluchatkach, foceni

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mikulkovad
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P30

Huawei P30 vkladani zkopirovaneho telefonniho cisla, nataceni videi pri zapnutych sluchatkach, foceni

Příspěvek od Mikulkovad » ned 29. zář 2019 19:04:55

Dobry den, presla jsem ze Samsungu S8 na Huawei a zatim jsem docela zklamana, nejak se mi nedari szit s nim, chybi mi vychytavky jako foceni gestem, bocni listy rychleho spusteni a tak nejak se mi zdal Samsung prehlednejsi, holt jsem chtela zmenu 😅 ale k veci. Pokud zkopiruji kontakt napr. na webu a nasledne ho chci vlozit do telefonu a zavolat na nej, musim rucne napsat nejake cislo/znak aby se mi otevrela ta kolonka pro vlozeni, pokud mi rozumite? U S8 stacilo podrzet prst a naskocila moznost vlozit hned. Dalsi co me stve je, ze pokud chci nahravat video a mam pri tom na usich sluchatka, nelze je mit zapnuta. U S8 jsem zapla nataceni, sluchatka se automatocky vypla, ale pokud jsem je znovu zapla tak vse fungovalo zaroven, ted u Huawei kdyz je po spusteni nataceni znovu zapnu, vypne se tim video. Lze s tim neco delat? No a predpokladam, ze neco jako foceni gestem tady u toho P30 neexistuje. Dekuji pokud jste docetli az sem a za pripadnou radu 😊

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Huawei P30 vkladani zkopirovaneho telefonniho cisla, nataceni videi pri zapnutych sluchatkach, foceni

Příspěvek od bicista » ned 29. zář 2019 21:57:10

podobny problem se zkopirovanim cisla jsem resil u meho xiaomi,
kdyz oznacis cislo ktere a chces kopirovat, by si krom nabidky kopirovat, smazat, vlozit, mel mozna mit i pobliz symbol sluchatka, ktery ti pak cislo vlozi do dialeru do toho radku na ciselnikem.
Ale je mozny ze to mas jinak.
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .

Zdenek34
Androiďák!
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: Huawei P30 vkladani zkopirovaneho telefonniho cisla, nataceni videi pri zapnutych sluchatkach, foceni

Příspěvek od Zdenek34 » ned 29. zář 2019 22:24:33

Já má Mate 20 PRO a tam normálně kopírování tel. čísla funguje a ještě jednodušeji než jak popisuješ na S8... Zkopíruju číslo na netu a po otevření dialeru se automaticky zobrazí kopírované číslo s otázkou "vložit"? Viz obrázek, jednodušeji to už ani nejde...
Screenshot_20190929_232015_com.android.contacts.png
Screenshot_20190929_232015_com.android.contacts.png (41.29 KiB) Zobrazeno 1375 x

Autor tohoto vlákna
Mikulkovad
Nové Androidě

Příspěvek od Mikulkovad » ned 29. zář 2019 22:35:39

Oboje funguje, dekuji 🙏 ja si toho vazne nevsimla. Jeste se s nim holt musim szit, stale se pokousim delat ty stejne veci jako na S8 🙈Tak alespon jednu vec mam vyresenou 😊 nejakou radu tykajici se te muziky ve sluchatkach pri nahravani videa prosim nemate? 😅 Dekuji

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Příspěvek od bicista » pon 30. zář 2019 9:37:34

jaky je duvod mit zaple sluchatka pri toceni videa ?
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .

Autor tohoto vlákna
Mikulkovad
Nové Androidě

Příspěvek od Mikulkovad » pon 30. zář 2019 10:29:07

bicista píše:
pon 30. zář 2019 9:37:34
Pokud je pro Vas zasadni to vedet, napriklad kdyz natacim neco z treninku, posloucham pri tom ve sluchatkach muziku :)

koper1
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: OP6
Mobil 2 / ROM: P30
Tablet: Yoga 2 1050f
Rom: stocks

Příspěvek od koper1 » pát 04. říj 2019 12:52:32

Pokud např. číslo chcete jen volat, jde to rovnou z webu. Podržím na čísle prst a první volba vlevo na vyskakovací bublině je "Vytočit". Ale nejsem si jist, zda to bylo i ve staré verzi, v EMUI 10 to takhle funguje. Mám tam (podle typu textu) nabídnuto Call, Copy, Select, Share, Find, Translate.
If at first You don't succeed... so much for skydiving

animan
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: LG G6

Příspěvek od animan » ned 12. led 2020 12:09:12

Mikulkovad píše:
pon 30. zář 2019 10:29:07
bicista píše:
pon 30. zář 2019 9:37:34
Pokud je pro Vas zasadni to vedet, napriklad kdyz natacim neco z treninku, posloucham pri tom ve sluchatkach muziku :)
Kvůli pár minutám tréninku neoželíš hudbu ve sluchátkách? :roll:
Ale dovedu si to představit, když pouštíš hudbu z mobilu nahlas a potřebuješ to jako podkres pro video...

Stačí mít otevřený přehrávač hudby, který je zároveň jako notifikace v liště/systémovém panelu:
1. Začni natáčet video,
2. Shoď si dolů systémový panel a zmáčkni ►.

JuaNex
Robot
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Příspěvek od JuaNex » ned 12. led 2020 23:07:05

Kopírovanie kontaktu buď priamo na stránke kde ho kopíruješ vyberieš, alebo v dialery cez bodky hore.

Foťák sa dá ovládať hlasom. V nastaveniach je možnosť to zapnúť. Ja skôr používam BT spúšť z Aliexpress.

To natáčanie s hudbou neviem, nepoužívam ani som nikdy neskúšal na žiadnom telefóne.
:)ObrázekObrázekObrázek

@mobile

S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Huawei“