Ostatní telefony UMIUMI eMAX

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
dominikpetrik
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 25. kvě 2015 19:52:12
Typ mobilu / ROM: samsung

UMI eMAX

Příspěvek od dominikpetrik »

Dobrý den,
chtěl bych si koupit UMI eMAX, chtěl bych se zeptat jak je to vůbec s kvalitou telefonů UMI a taky jelikož je teprve v předprodeji jak to obvykle bývá s cenou zda v předprodeji bývá nejnižší nebo zda ještě klesne.

Dominik
kunasch
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. čer 2015 19:39:18
Typ mobilu / ROM: Lenovo S850
Tablet: Cube U27GT

Re: UMI eMAX

Příspěvek od kunasch »

Ahoj!
Já si ho objednal a zítra mi dorazí, tak dám vědět jak se bude jevit!
Jinak jsem měl původně objednaný JiYau S3 Advanced, ale Here-Shop si ze mě dělal srandu a neustále se vymlouval, že tel. dorazí a po 14. dnech stále nic!
Tak jsme se rozhodl pro tel. UMI eMAX dle této recenze:
http://www.pcadvisor.co.uk/review/andro ... k-3616303/

Tak uvidíme!
Jinak cena 5900,- Kč z českého eshopu a 2letou zárukou.
Čus J. :D
Oriell
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. črc 2015 20:17:45
Typ mobilu / ROM: UMI
Tablet: PIPO

Re: UMI eMAX

Příspěvek od Oriell »

Take uz ho mam doma - eMax.
jsem vlastnikem Umi x2 a proto jednoznacne jsem opet volil UMI........= uplna spokojenost, ale jediné minus byla baterka!!!!
To snad u eMaxu bude OK...noc to vždy pořeší nabíjení baterie pro dalsi den!!!!! :yes:
moje klady eMaxu - 1_baterka.....2_Display-5.5.....
3_Nejdulezitejsi co potesilo je - interni uloziste!!!! (umi x2 ma 1.500MB)....ted je 12.550 ( jako u samsungu zustatek na ROM).
Porovnavam oba telefony a zatim jsem velmi spokojen......
test Antutu na uplne cistem telefonu - 41.703... za US $130.50 je velmi slusne.
Preji vsem dobrou volbu.
Ori
kunasch
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. čer 2015 19:39:18
Typ mobilu / ROM: Lenovo S850
Tablet: Cube U27GT

Re: UMI eMAX

Příspěvek od kunasch »

Tak mám UMI eMAX týden v provozu a podělím se o první dojmy :D !!!
Co se týče ovládání telefonu, nemám výhrady. Jedná se o polykarbonátový monokok, tak velikost na 5,5 ´ je solidní a nemám problém držet a ovládat telefon jednou rukou! Parametry telefonu nebudu rozepisovat, ale vše běhá svižně a zatím jsem nepocítil žádné zaškubnutí při ovládání. Co mě příjemně překvapilo je výdrž baterie!!!! Za týden jsem nabíjel 2krát a to mám trvale zapnutou WiFi, datové připojení, polohu, stahoval jsem všelijaké aktualizace a aplikace z G. Play, hrál tak 2-3 hodky denně hry, průběžně fotil a z dovolené jsme jel tak 3 hoďky s navigací! Dnes nabíjím, baterie v provozu 3dny a 8 hodin a na baterii bylo ještě 18 %. S baterií max. spokojenost :palec: !!!
Co se týká foťáku, tak si myslím lepší průměr. Při dobrém světle super, v šeru a tmě slušné fotky (je znát větší zrnitost)!
K GPS trošku výhrady... Navigace se fixla během pár sekund a zprvu makala jak hodinky, ale po nějaké chvíli (tak po hodině) mně poprvé odskočila a to se stalo za cca 3 hodiny 3krát! Sice po chvilce opět naběhla, ale už to bylo nepříjemné, což by asi více vadilo ve městě. To je ale slabina MT procesorů!
Taky jsem vyzkoušel RootJoy a nemám výhrady! Během chvilky jsem rootnul UMI na MIUI V5, ale vrátil jsme se ke KitKat 4.4.4, MIUIka byla mizerně počeštěná, u KitKat jsem nenašel s češtinou problém.
Samozřejmě jsem zkusil AnTuTu v5.7.1 a výsledek 41776 bodů (což je slušný výsledek :clap: )!
Z her jsem neměl možnost moc vyzkoušet, zatím jen pár oddychovek .
Tak snad zatím vše a pokud bude zájem, tak po čase něco přidám.
Z mé strany s telefonem spokojenost!
hasula
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: ned 04. pro 2011 8:44:10
Typ mobilu / ROM: Zenfone 5

Re: UMI eMAX

Příspěvek od hasula »

Ahoj mám otaázku ohledně SIM. Jdou použít dvě SIM karty a mikroSD současně? U některých telefonů se SD dává do slotu druhé SIM.
pedro2052
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. kvě 2011 7:41:13
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia S
Mobil 2 / ROM: Umi Emax

Re: UMI eMAX

Příspěvek od pedro2052 »

Ahoj, jasně že jdou používat oba sloty na sim současně + micro SD. Telefon mám odzkoušen a vše bez problémů.
(smazáno)
EDIT by jumbo78: Na prodej tu máme bazar! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je!
pucini
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. pro 2014 15:44:37
Typ mobilu / ROM: Umi eMAX

Re: UMI eMAX

Příspěvek od pucini »

Ahojte. Mám Umi eMAX vyše dvoch týždňov. Zatiaľ spokojnosť, všetko funguje bez problémov. Chcem sa opýtať ostatných užívateľov Umi eMAX na jeden malý problém. Po nabití na 100% mi nevynuluje cyklus nabíjania v nastaveniach batérie. Neviete mi poradiť ?? Prikladám screen. Dík.
Přílohy
Screenshot_2015-09-22-21-28-39.png
Screenshot_2015-09-22-21-28-39.png (240.15 KiB) Zobrazeno 5825 x
juandon
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 27. čer 2013 18:11:06
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart ultra 6

Re: UMI eMAX

Příspěvek od juandon »

Dobrý den mám UmieMax a začal se mi vypínat máte někdo skušenost s tímto problémem. Když dám telefon na nab. tak to nedělá jestli to je baterkou dá se vyměnit. Dík za každou radu.
pucini
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. pro 2014 15:44:37
Typ mobilu / ROM: Umi eMAX

Re: UMI eMAX

Příspěvek od pucini »

Vyskúšaj pohľadať na fóre Umi, možno nájdeš svoj problém, a možno máš problém so softwérom, neskúšal si alternatívnu ROM cez aplikáciu ROOTJOY?

Odkaz:
http://community.umidigi.com/forum-38-1.html
juandon
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 27. čer 2013 18:11:06
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart ultra 6

Re: UMI eMAX

Příspěvek od juandon »

Díky našel jsem nějakou 18.9.2015 má jen číselné označení ale zatím šlape vypla se za týden jen dvakrát.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony UMI“