Ostatní telefony UMIUMi Plus E

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

pepab
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 18. led 2017 12:12:43
Typ mobilu / ROM: UmiDigi F2
Mobil 2 / ROM: Umi Plus E
Tablet: Lenovo Yoga tab 3 8 LTE

Re: UMi Plus E

Příspěvek od pepab »

Nemáte někdo zkušenost s připojením UMI Plus E s bluetooth v autě, telefon se s autem spáruje jde vytáčet tel. číslo přes auto, ale hovor (zvuk) je velmi tichý, s předchozími telefony byl zvuk nádherně silný. Díky za rady
xdany35
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 15. říj 2012 20:13:55
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6

Re: UMi Plus E

Příspěvek od xdany35 »

Zkus přidat VOLUME na autoradiu :-)

Odesláno z mého UMIDIGI Z    

pepab
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 18. led 2017 12:12:43
Typ mobilu / ROM: UmiDigi F2
Mobil 2 / ROM: Umi Plus E
Tablet: Lenovo Yoga tab 3 8 LTE

Re: UMi Plus E

Příspěvek od pepab »

Zvýšit zvuk na autorádiu jsem samozřejmě zkusil...
xdany35
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 15. říj 2012 20:13:55
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 6

Re: UMi Plus E

Příspěvek od xdany35 »

Někde se psalo o engeneering módu, kam se dostaneš zadáním kódu na klavesnici. Zkus pohledat tady na fóru u ostatních telefonů. Tim zvýšili hlasitost hovoru. Třeba to pomuze...

Odesláno z mého UMIDIGI Z    

Hadislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pon 26. bře 2012 6:47:36
Typ mobilu / ROM: Umi Plus E
Tablet: Chuwi Hi10

Re: UMi Plus E

Příspěvek od Hadislav »

samuelb píše: ned 19. bře 2017 16:52:39 dobre, tak chcel by som sa spytat, ze kedy bude teda aktualizacia na Nougat a ze ci niekto vie ako vyriesim problemy z max.60-70% presnostou fingerprint skenera a dost pomaleho GPSka ? ... dik za kazdu radu alebo odkaz ...
Nevím jak ty, ale já problémy s GPS ani s otiskem prstu nemám. Co se Android 7 týče, tak na oficiálním fóru je potvrzený až na konec května. http://community.umidigi.com/forum.php? ... d&tid=6878
Hadislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pon 26. bře 2012 6:47:36
Typ mobilu / ROM: Umi Plus E
Tablet: Chuwi Hi10

Re: UMi Plus E

Příspěvek od Hadislav »

Vím, že by se to hodilo spíš do bazaru, ale napíšu to sem. Včera mi konečně došel první objednanej displej, kterej jsem objednal 24.ledna :evil: Já už ale telefon opravenej mám, takže ten co mě došel je k mání. Pokud by byl někdo stejný nemehlo jak já a nechtělo by se mu čekat na displej z Číny, tak stačí napsat SZ. Na ceně se domluvíme. Pokud nikdo nebude mít zájem, nechám si jej, stejně mám strach, že ho zase rozbiju. :DD

BTW... Telefon jako celek na mě působí velmi dobře a plně splnil moje očekávání. Má u mě ale jedno velký mínus. Bluetooth to je katastrofa! MiBand2 se spáruje, ale občas spolu vůbec nekomunikuji. Ani restart nepomůže. Bluetooth repráček od Xiaomi, tak s tím se spáruje, ale při zesilování je to nějaký zmatený. A bluetooth v autě... katastrofa :facepalm: Hlasitost dobrá, ale přehrávání probíhá tak, že nejprve dobrý, od půlky se to začne sekat, další písnička dobrý, ale od půlky se to začne sekat a třetí písnička už není slyšet. Dle fóra na Umidigi by to měl spravit až upgrade na Android7 :| snad...
samuelb
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 26. pro 2016 1:52:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Fame

Re: UMi Plus E

Příspěvek od samuelb »

upgrade na 7 by mohol vyriesit aj nedostatocnu hlasitost hovoru a to preco mi jedna a ta ista SMS pride 10 krat ...
FrankNStein
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: stř 01. zář 2010 10:02:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 20
Bydliště: Praha

Re: UMi Plus E

Příspěvek od FrankNStein »

Ahoj vsem, tak jsem od soboty take hrdym majitelem tohoto pekneho kousku.

Musim uznat, ze na tu HW vybavu co ma, ma take velice lidovou cenovku. Skoro ctvrtinovou proti srovnatelnym topmodelum konkurence (pomineme-li procesor).

Prvni osahani probehlo velice rychle, takze bych se rad zeptal, jestli vite nekdo o prodejci original flipoveho pouzdra s funkci s-view, ovsem tady v ČR?

A jako druhy bod, zda lze vypnout ty chytre profily baterie?

Dekuji
Hadislav
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: pon 26. bře 2012 6:47:36
Typ mobilu / ROM: Umi Plus E
Tablet: Chuwi Hi10

Re: UMi Plus E

Příspěvek od Hadislav »

Mám flip case a taky ten silikonovej. Upřímně... kromě bluetooth je příslušenství hned další velkou slabinou. Nedá se koupit použitelná fólie na sklo. Díky zaobleným okrajům skla nelze žádnou použít aniž by se okraje neodchlíply. A celý bezpečnostní sklo nikdo nenabízí. Originální silikonovej obal UMIDIGI taky nenabízí. Koupil jsem od výrobce Ocube. Sedí hezky a hlavně nezavazí žádnýmu konektoru (na to jsou v Číně experti), ALE... ten obal má na sobě černej povrch, kterej je "lakovanej". 2 týdny používání a už jsou znát velký oděrky (ale furt lepší než na telefonu).

A teď ten flip case... nepoužívám jej. 1) když mi s ním telefon spadl, tak mi praskl displej 2) při pádu popraskaly ty plastový okraje díky kterým v tom telefon drží 3) a to mě nejvíc sra... při používání je debilně umístěnej magnet. Ten nemá za úkol držet obal zavřenej, ale slouží pro snímač v telefonu, že je obal zavřenej a rozsvítí se ty hezký kulatý hodiny. Když obal otevřu tak, že jej otočím až na záda, tak se mi často stávalo, že se mi rozsvítili ty hodiny který jsou při zavřeným obalu. Musel jsem tak obal držet jen v jedné poloze a furt si na to dávat pozor. Tak skončil v šuplíku...
FrankNStein
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: stř 01. zář 2010 10:02:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 20
Bydliště: Praha

Re: UMi Plus E

Příspěvek od FrankNStein »

Tak pouzdro od OCUBE mam taky a mohu potvrdit Tebou recene.

Nicmene me moc tesi, ze to originalni pouzdro (s kruhovym otvorem) podporuje pro mne klicovy prvek rozsviceni a zhasnuti displeje mobilu. Takze jsem ho dnes doobjednal.
Big_Eye
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: pát 10. kvě 2013 21:36:45
Typ mobilu / ROM: ZTE 970
Rom: Lewa

Re: UMi Plus E

Příspěvek od Big_Eye »

Páni tá 7 asi nebude ,sa to často objavuje na nete. Foták je strašný
FrankNStein
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: stř 01. zář 2010 10:02:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 20
Bydliště: Praha

Re: UMi Plus E

Příspěvek od FrankNStein »

Tak ten originalni flip mi pracuje tak na 80%, cili ze bych z nej byl nadseny, to bohuzel rict nemuzu.

Jinak jsem zjistil, ze se u mne projevuje bug s nemoznosti vypnout WiFi modul. Je sice pekne, ze o tom povidaji na foru Umi, ale reseni dosud neni. Trvale bezici WiFi mi zere pres pulku baterky.

Zkousel jsem vsechny mozne postupy, mimo downgrade o aktualizaci niz.
samuelb
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 26. pro 2016 1:52:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Fame

Re: UMi Plus E

Příspěvek od samuelb »

ja mam stale problem s nedostatocnou hlasitostou pocas telefonatu ... mam to uplne naplno ale o zrozumitelnom telefonate niekde v MHDke nemoze byt ani reci, pricom so starym samsungom ked som mal hlasitost naplno tak som mohol mat mobil aj 20 cm od ucha a vsetko som rozumel ...
belgarian
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 04. úno 2017 16:14:37
Typ mobilu / ROM: UMI PLUS E

Re: UMi Plus E

Příspěvek od belgarian »

Zdarec.

Tak fingerprint skener nepoužívam a ani ine zabezpečenie takže neviem ako to je zo spolahlivostou ale s GPS nemam vobec ziadny problem a chyta velmi pekne a rychlo.
tomyd
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 30. kvě 2017 20:13:48
Typ mobilu / ROM: Lenovo A806

Re: UMi Plus E

Příspěvek od tomyd »

Zdravím Vás,
telefon se mi líbí a zvažuji koupení. Chci se zeptat na pár otázek lidí, co ho již mají.
Jak to vypadá s aktualizací software?
Jak moc je to špatné s bluetooth? Používám pouze bezdrátová sluchátka a bez této možnosti bych byl ztracený.
Jestli jej vůbec kupovat?
Ve vláknu Umi Z Pro jsem našel řešení pro zvýení hlasitosti, může to někdo vyzkoušet?
https://www.czc.cz/prestigio-multiphone ... h6/diskuse
samuelb
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 26. pro 2016 1:52:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Fame

Re: UMi Plus E

Příspěvek od samuelb »

super cize ani po roku ziadna aktualizacia ... ziadna podpora, absolutne nic
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony UMI“