ASUS ZenFone - Obecná diskuzeJak nahrát WW ROM pro Asus X008 s CN ROM

Moderátoři: zemaniel, Moderátoři čínských mobilů, zemaniel, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
ELIXIERE
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08. črc 2014 19:05:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Note 2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3, Asus X008

Jak nahrát WW ROM pro Asus X008 s CN ROM

Příspěvek od ELIXIERE »

Zdravím lidičkové,
najde se prosím nějaká dobrá duše,která mi pomůže s flashnutím WW ROM do telefonu ASUS X008 (ZC520TL) který má CN ROM?
Asi před rokem jsem koupil přítelkyni tento telefon,teď jsem se snažil nahrát novější ROM a protože z telefonu nešla žádná aktualizace vyhledat,tak jsem na stránkách Asusu našel vhodnou ROM a protože u toho bylo napsáno global,tak jsem neřešil význam zkratky CMCC (CN), až po aktualizaci mi došlo,že původní ROM byla nejspíš nějak upravená pro CZ,ale přitom stále Čínská a teď už to je pouze čistá Čína bez Obchod Play,atd...
Tak prosím,jestli mi pomůžete s nahráním nějaké rozumné ROMky, pokud možno česky. Snažím se pátrat už dva dny,sice jsem kolem toho našel hodně diskuzí,ale žádný mi nepomohl přesně k vyřešení problému. Už jsem docela bezradný. Předem děkuji...
ELIXIERE
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08. črc 2014 19:05:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Note 2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3, Asus X008

Re: Jak nahrát WW ROM pro Asus X008 s CN ROM

Příspěvek od ELIXIERE »

Našel jsem dva postupy,který by možná šli použít,ale bohužel by na to musel mrknout člověk,který je víc zasvěcený než já.
První postup : https://www.asus.com/zentalk/forum.php? ... ra=&page=1 vypadá velice slibně,ale je určen pro Zenfone 2 a né pro ZF 3 X008, takže přes bod 6 a 7 se nedostanu,protože soubory nejsou určeny pro můj FW.
Druhý postup : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... ry54817378 vypadá také dobře,ale podle všeho získám jen upravený CN firmware,který se tváří podobně jako WW firmware,ale není to WW. Což by v tuto chvíli bylo také lepší než to co je v telefonu teď, ale bohužel kvůli ruštině a špatnému překladu né úplně přesně chápu tento postup.

Co se týče telefonu,tak je to: Asus ZenFone 3 Pegasus X008 ZC520TL 3GB RAM a 32 GB ROM, momentální FW: CMCC_Phone-13.0.0.25-20170516 , Android 6.0
A v PC mám Win7 x64,kdyby někdo věděl o nějakém postupu za pomoci PC.
ELIXIERE
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08. črc 2014 19:05:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Note 2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S3, Asus X008

Re: Jak nahrát WW ROM pro Asus X008 s CN ROM

Příspěvek od ELIXIERE »

Tak nakonec se mi povedl ten postup z ruských stránek díky Feima3 , sice se nejspíš nejedná o čistou WW ROM i když se tak tváří a je tak i označená,ale pro použití v CZ je vyhovující včetně Obchod Play,atd...
Odpovědět

Zpět na „ASUS ZenFone - Obecná diskuze“