LG G Watch R (W110)Nespuštění instalace

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Uživatelský avatar
maila7
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: ned 21. úno 2010 15:40:25
Twitter: maila7
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nespuštění instalace

Příspěvek od maila7 »

Mám LG G Watch Urbane a poslední dobou (už asi dva týdny) mám problém s instalací aplikací nebo jejich aktualizací.
Při kliknutí na ikonu stažení nebo aktualizace je aplikace zařazena do fronty, ale stále píše jen "Čeká se na zahájení stahování".
Informace o updatu normálně chodí, wi-fi je v pořádku a připojené, místo v hodinkách je.

Zkoušel jsem i odinstalaci, ta se provede, ale aplikaci už nelze nainstalovat kvůli problému výše - jen se zařadí do fronty.
Zkoušel jsem také zapnout wi-fi a připojit hodinky na nabíjení - bez efektu. Komunikace s mobilem funguje, veškeré notifikace stahování podkladů map, ...

Posledním řešením je Factory reset, ale bojím se, že problém bude trvat a hodinky tak budou prázdné :/.

Nesetkali jste se s něčím podobným?
Mám takový pocit, že k problému došlo, když jsem si přes webové rozhraní GPlay zaslal instalaci aplikace Wearable Widgets do hodinek - tato se už jako první nestáhla, tak jsem stahování zrušil, ale už nejde nainstalovat žádná aplikace.
HTC Desire non-ROOT | Android 2.3.3 | 3.14.405.1 | Kingston 16GB microSDHC Class 10
ASUS Transformer Pad TF300T + klávesnice (dok)
ObrázekFollow me @maila7
Odpovědět

Zpět na „LG G Watch R (W110)“