Lenovo A6000 - Obecná diskuzeLenovo a6000 nejde dát do továrního nastavení

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Borkingx
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. dub 2018 17:11:48
Typ mobilu / ROM: Lenovo a6000

Lenovo a6000 nejde dát do továrního nastavení

Příspěvek od Borkingx »

Mám peozbu, mám Lenovo a6000 a telefon mi pořád hází chybu aplikace SYNCit přestala pracovat to mi vyskakuje každou chvilku. Dále když chci někomu zavolat tak když kliknu na kontakty tak mi to napíše aplikace kontakty přestala pracovat a to mi píše pořád a nejdou otevřít a i když macknu na sluchátku kde je výpis hovorů tak také mi to dělá musím otevřít zprávy a tam si najít dotyčnou osobu a přesto telefonovat jde. Chtěl jsem dát telefon do továrního nastavení jenže když najedu klasicky do nastavení a do obnovení továrního nastavení kliku a pak dám smazat telefon se vypne zapne se a jak vyskočí bílí nápis Lenovo tam se to zasekne a už to nic nedělá nechal jsem to i přes noc jestli to třeba netrvá déle a nic pořád to v tom vydělal tak po té telefon musím podržet na tlačítku aby se restartoval a najede zpět tam kde byl a pořád vše nefunguje pořád to samé. Zkoušel jsem telefon i vypnout s udělat tovární nastavení přes tlačítka přes revolvery a jak kliknu na recovery udělá to to samé zůstane to zase vyset na stejném místě a můžu to nechat jak dlouho chci ale nejde to zasekne se to v tom a nic dokud telefon neresetuji a nazkoci to zpět tak jak to bylo ale stále nejde jak by měl. Mám tu i aktualizaci na novější verzi androidu ale na tu to nejde přeinstalovat také se to zasekne jak naskočí bílí nápis Lenovo tak je tam stále starší verze. Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být? Nebo co s tím dělat abych to mohl dát do továrního nastavení? Předem díky za rady.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Lenovo a6000 nejde dát do továrního nastavení

Příspěvek od ludekbrno »

S velkou pravděpodobností nějaká hardwarová vada paměti, s tím toho asi moc neuděláš.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo a6000 nejde dát do továrního nastavení

Příspěvek od Vojta_L »

Doporučuji obrátit se na servis a zařízení reklamovat.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A6000 - Obecná diskuze“