LG Optimus Silver (GT540) - ROM/ROOT/FWA2.3.5, SwiftDroid 2.0 RC4 - nevydrží běžet Sports tracker

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Howard
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: BlackView BV6000
Mobil 2 / ROM: Fairphone 1
Tablet: Nexus 7 wifi 2012
Kontaktovat uživatele:

A2.3.5, SwiftDroid 2.0 RC4 - nevydrží běžet Sports tracker

Příspěvek od Howard » pát 23. zář 2011 8:17:19

Vcera jsem upgradoval Android 2.3.3 | CyanogenMod 7 | SwiftDroid (nevim jaka to byla verze) na Android 2.3.5 | CyanogenMod-7.1.0-RC1 | SwiftDroid 2.0 RC4 - staženo odtud:

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=927379
Vše se zdá býti fajn, ale narazil jsem na jeden nepříjemný problém. Používám Sports tracker (konkrétně sportstracklive.com) a ten najednou v této verzi systému nevydrží běžet, aniž by ho systém někdy neodstřelil, což je nepříjemné, chybí mi pak kus trati. Když na tom mobilu nic nedělám, tak většinou běžet vydrží, ale běda jakmile bych si cestou třeba chtěl přečíst email, většinou stačí už jenom mačknout tlačítko HOME pro návrat na hlavní obrazovku a už vidím, že Sports tracker zmizel z notifikační lišty a je to v háji.

Co se s tím dá dělat? V minulé verzi 2.3.3 to běhalo v pohodě, dokonce tam byl spuštěný i nějaký Autokiller a ani tehdy mi nic ten Sports tracker nesestřelilo. Jiný tracker používat nechci, tenhle mám koupený (a mimochodem všechny ostatní mi zasekávali systém - alespoň ve verzi 2.3.3, tenhle jediný fungoval).

Nevím, jestli s tim nějak souvisí nastavení v Settings -> CyanogenMod -> Performance, ale napíšu to sem, CPU settings: Min 245 MHz, Max 710 MHz, Compcache RAM Usage - 18%, Use JIT - ano, Enable surface dithering - vypnuto, Allow purging of assets - vypnuto, Lock home in memory - zapnuto, Lock messaging app in memory - vypnuto, VM heap size - 32m.

BlackView BV6000 Android 7.0

Odpovědět

Zpět na „LG Optimus Silver (GT540) - ROM/ROOT/FW“