Huawei P8 Lite - obecná diskuzehuawei odemknuti bootloaderu nejde

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Merlous
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 23. pro 2011 21:17:24
Typ mobilu / ROM: 606393043

huawei odemknuti bootloaderu nejde

Příspěvek od Merlous »

zdravim mam takovy problem mam huawei p8 lite odemknul jsem bootloader pres stranky huawei,kde jsem se prihlasil pres facebook vyplnil imei,seriove cislo,prodkut key atd vse v pohode,rootnul jsem ho,v pohode.. ted to delam stejnym stylem kamaradovi jelikoz ma stejny telefon, vyplnim formular zase imei,seriove cislo atd ,,, ale je tam kolonka verification code, a vedle by mel byt obrazek kde je ten overovaci kod. Overovaci kod tam neni a misto obrazku je tam jen bíle pole,ani kdyz to refreshuju tak se nezobrazi,takze ten kod k odemceni nemuzu ziskat,,psal sem i na podporu huawei,aby mi ho poslali,poslal sem jim vsechny cisla ale odpoved byla jen ze se mam zaregistrovat a vyplnit formular,jenze jak ho mam potvrdit kdyz overovaci kod na obrazku nevidim? diky za rady
CyberCodeDroid
Androiďák!
Příspěvky: 439
Registrován: pon 22. srp 2011 22:59:08
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8GB/256GB

Re: huawei odemknuti bootloaderu nejde

Příspěvek od CyberCodeDroid »

Možná blbost, ale co jiný prohlížeč?
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8GB/256GB
Amazfit T-Rex Rock Pro Black
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Merlous
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 23. pro 2011 21:17:24
Typ mobilu / ROM: 606393043

Re: huawei odemknuti bootloaderu nejde

Příspěvek od Merlous »

tim to neni zkousel jsem operu,firefox,google chrome a i na telefonu jsem to zkousel a to same. :-/ nechce se mi zobrazit overovaci kod..divne je ze kdybych si chtel zalozit ucet novy u huawei tak se mi normalne zobrazi ale v odemceni bootloaderu ne..
Zdenek34
Androiďák!
Příspěvky: 465
Registrován: sob 01. zář 2012 19:34:17
Typ mobilu / ROM: Honor View 10

Re: huawei odemknuti bootloaderu nejde

Příspěvek od Zdenek34 »

Mám to úplně stejně a nevím si s tím rady. Mám vše, ale prostě se mi nezobrazí ověřovací kód...
ALF
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: čtv 28. črc 2011 9:43:52
Typ mobilu / ROM: JiaYu G3sT

Re: huawei odemknuti bootloaderu nejde

Příspěvek od ALF »

Resim odemknuti bootloaderu u P8 Lite a z podpory huawei mi po e-mailove zadosti o kod prislo nejake nesmyslne vyjadreni.
Pak sem.nekde na netu objevil,ze staci zavolat na Huawei ČR nadiktuji se operatorovi udaje a oni kod poslou na e-mail.Vse provedeno a je to 14 dni a kod nikde.

Ptam se,jestli to nekdo neresil ted nekdy aktualne a jak na to?

Diiiky moc
JiaYu G3sT
SonyEricsson C702 -> SonyEricsson C510 -> LG GT540 -> HTC Desire -> LG Optimus 2x -> Jiayu G3sT -> Huawei P6 -> Sony Xperia Z3C
Odpovědět

Zpět na „Huawei P8 Lite - obecná diskuze“