Honor 4C - ROM/ROOT/FWHonor 4C aktualizace 5.1

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Pysak
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. pro 2015 23:03:22
Typ mobilu / ROM: Honor 4C

Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od Pysak »

Zdravim vsechny:) Nejsem zadny profik pres mobily, aktualizace...Klasicky uzivatel. Timto vas chci poprosit o radu. Tedkom na vanoce jsem dostal Honor 4C hned po spusteni se mi nabizi aktualizace na verzi 5.1 EMUI 3.1 verze CHM-U01C432B310. Nyni mam CHM-U01 V100R001C432B069 4.4.2 EMUI 3.0 Mate s tim nekdo zkusenost... Narychlo jsem proletel nejake fora a reakce jsou ruzne nekdo doporucuje nekdo ne ze mu telefon nejde zapnout nebo neco nefunguje... Nejspis ale tato verze je ofiko vydana nedavno. Prosim napiste rady zda aktualizovat nebo nechat tak... Nerad bych to nejak dodrbal kdyz mam mobil 1den :). Diky moc
jajjcy
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 31. pro 2015 20:45:02
Typ mobilu / ROM: Huawei mate10pro

Re: Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od jajjcy »

Měl jsem to samé,aktualizoval jsem a zatim vše v pohodě
dolmar
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 08. srp 2012 6:54:43
Typ mobilu / ROM: Honor 4c Lolipop ROOT
Mobil 2 / ROM: HTC Sensation CM9
Tablet: Nexus 7 CM11
Bydliště: Hořovice

Re: Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od dolmar »

Normalne to udelej, presne tuhle verzi mam a no problem.
Pysak
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. pro 2015 23:03:22
Typ mobilu / ROM: Honor 4C

Re: Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od Pysak »

Jo jo nedalo mi to a udelal jsem to... nikdo nepsal tak jsem to hecl... a zatim to jeden... jen se mi zda ze se celkem dlouho pripojuje trebas Wifi jak zapnu, a nevim jestli s tim ma neco spolecneho origo app pocasi... Aktualizuje se mi taky strasne dlouho. Jinak to slape supr! :)
alzbeta
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. srp 2016 20:39:48
Typ mobilu / ROM: honor 4c

Re: Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od alzbeta »

Já jsem si to taky aktualizovala a všechno se mi hrozně seká a mám hrozně málo paměti nevíte někdo jak odstranit aktualizaci prosím.Mám jen jednu hru a youtube a už mi nejde nic stáhnout. Děkuji
Uživatelský avatar
COOKIECZ23
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: ned 18. říj 2015 16:55:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 / Resurrection Remix P
Tablet: Lenovo Yoga 10 HD+

Re: Honor 4C aktualizace 5.1

Příspěvek od COOKIECZ23 »

alzbeta píše:Já jsem si to taky aktualizovala a všechno se mi hrozně seká a mám hrozně málo paměti nevíte někdo jak odstranit aktualizaci prosím.Mám jen jednu hru a youtube a už mi nejde nic stáhnout. Děkuji
Záleží taky na velikosti té hry.... jestli je to nějaká velká hra která má (např. Hearthstone má 1.5 GB). Zkus downgrade: navod-downgrade-5-1-t72319.html
Odpovědět

Zpět na „Honor 4C - ROM/ROOT/FW“