LG G4 - Obecná diskuzeLG G4 - obecná diskuze

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od ondrej97 »

Reklamaci mi uznali a budou mi vracet peníze. Ale teď mi napsali email, že mám vrátit sluchátka, adaptér a usb kabel. To je blbost ne? Sluchátka jsem hned dal někde pryč a nabíječka už je taky kdo ví kde [emoji3]

­    

Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
renčam
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pon 02. led 2012 0:44:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy GT I8150 - CM11 - KK 4.4.4
Mobil 2 / ROM: Lenovo S750 - JB 4.2.2 Andrea

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od renčam »

Napiš, že to už nemáš, nanejvýš ti něco málo strhnou.
Uživatelský avatar
Jimi boi
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:54:32
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Tablet: NVIDIA Shield

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Jimi boi »

ondrej97: jen tak ze zvedavosti, kde jsi reklamoval?
Samsung Galaxy mini -> Umi X1S -> LG G2 -> LG G4 -> Honor 9
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od trent »

Já takto reklamoval u CZC a měl jsem komplet balení vyjma sluchátek. Z konečné částky mi strhli něco kolem 250Kč.
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od ondrej97 »

Jimi boi píše:ondrej97: jen tak ze zvedavosti, kde jsi reklamoval?
v Mall.cz v Ostravě.

­    

Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
jechj
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pon 12. srp 2013 10:46:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od jechj »

Zdravím stala se mi taková věc šel sem z androidu 7 V29a na android 5.1.1 přes LGUP v 25 procentech se mi to zastavilo a napsalo to eror 0x2000 a s telefonem nejde nic dělat na displeji Firmware Update a znak usb, telefon nejde vypnout, když vyndám baterii tak se vypne při zapnutí tam skočí to samé.Když dám updatovat přes LGUP tak to skončí zase na 25 procentech a je to samé.Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti.
Děkuji Josef
jechj
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pon 12. srp 2013 10:46:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od jechj »

Zdravím.
Potřeboval bych ze staženého souboru KDZ v20p MM extrahovat LGUP_8994.dll a nevím jak to udělat, mohli by jste mi někdo poradit jak na to.
Děkuji Josef
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Ahoj, chtel bych prispet taky jednim blbym dotazem, ale proste mi to neda. Mam g2 a uvazuji o porizeni fotoaparatu, ale prijde mi ze by bylo rozumnejsi nahradit mou g2 za g4 a tim zabit 2 mouchy jednou ranou. A ted ten horsi dotaz, nemate nekdo vyzkousenou g4 z aliexpressu? Chapu s jakymi problemy se muzu setkat ale ty ceny sou fakt smesny, tak kdyby mel nekdo overenyho prodejce tak proc ne. Diskuze sem na internetu procital ale nikde sem nenasel jasnou odpoved, g4 foti stale velice dobre a za ty drobny dobrej fotak nekoupim, na druhou stranu pokud bych g4 kupoval u nas tak si radeji priplatim za lepsi kompakt, diky
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Traged »

koukni se na czc a kup si použitou, stejně chcípne, ale bude to levnější.
mjtwister
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. čer 2014 13:45:35
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od mjtwister »

Svoji jsem kupoval na Bazoši na podzim a s roční zárukou za 4tis. I teď se tam pěkný a zachovalý kousky prodávají za podobný peníze a jsou ještě půlroku až rok v záruce. Tím pádem to jsou poslední modely, kde se tyhle závady nevyskytují tak často. Do toho CZC by se mi moc nechtělo z důvodu, že to jsou kolikrát nějaký vrácený reklamace (po bootloopu nebo jiný opakující se problém) a kdoví, jak je to opravený.
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Prave sem mluvil osobne s clovekem od LG (soukrome n v obchode) co ma G4 z ali uz asi 2 roky a v pohode, myslim ze zs 2 litry to stoji za zkousku, zitra bude objednavat dalsi prej.
jechj
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pon 12. srp 2013 10:46:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od jechj »

Já ho budu mít v dubnu 2 roky, zatím sem s ním neměl žádný problém, myslím že za ty 2000 to jde a nebude to velká státa.
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od krutik66 »

ahoj mam problem hraju hru a telefon nekdy chcipne a naskoci az v nabijecce nekdy zdechne treba jen pri prohlížení netu treba i pri 80%.vcera sem mel 85% telefon v klidu v kapse po 10min ho rozsvitim a jsou jen 3% a vypnul se. dal sem ho na nabijecku a zas ukazoval 85%.videl bych to na baterku ale chci se poradit jestli nemuze byt problem jinde nez ji koupím. i kdyz sem nasel origo lg za 216 ale i za 589. díky

       

Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Takovej razantni odber by podle me nemela zadna apka za 10 minut takze za me taky baterie
kouzelnik3
Androiďák!
Příspěvky: 266
Registrován: úte 27. pro 2011 18:40:43
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od kouzelnik3 »

Vyměň baterku, stávalo se mi video něco podobného a s novou baterkou už se mi nic takového nestává a ještě mám delší výdrž oproti té opotřebované.
HTC One V → LG G2 → LG G4 → OnePlus 6
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od krutik66 »

zdar dnes vyzvedavam novou baterku ale zvlastni ze od rana se mi telefon jeste nevypnul a to ani pri hrani her ale pri nečinnosti mi pribyvaj %. ale i tak ji asi vymenim vcera jeste blbla

       

metrix.m
Stálý androiďák
Příspěvky: 58
Registrován: pon 02. lis 2009 17:00:40
Typ mobilu / ROM: Nexus S i9023
Rom: CM 10.1
Bydliště: Ostrava

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od metrix.m »

Levné baterky mají na mallu. První co jsem od nich koupil tak mi házela po 2 měsících že je neoriginální, druhou mám taky 2 měsíce a zatím ok
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od krutik66 »

zdar baterku sem vcera vymenil a dnes sem ji vymlatil do prazdna ale po napojeni na nabijecku naskocila velka ikona baterky se 3% jenze po par minutach se sam zapnul a uz tam svitilo 43% neni to zvlastni nebi si to nejak sedne? baterka je original lg

       

sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od sinco »

Dnes poznat original od neoriginalu je jak detektivka. Při porovnání se zkouma druh fontu u popisu i drobné rozdily ve vzhledu, barve a podobne. Jistota ze je to original beterie je ji koupit u vyrobce telefonu. Jenže cena není pěkná. A pritom original koupeny u spolehliveho prodejce stoji mene. Proc? Sam nevim ale treba u Sony kdyz jsem sel v dobe davne koupit telku do prodejny Sony tak byla drazsi nez v nejakem elektru. A bylo me to zduvodneno ze vyrobce timto podporuje prodejce. A je to logicke, velke prodeje se odehravaji v ruznych elektro prodejnach nez jen v te jedne ci dvou ve meste co spadaji pod Sony.
Tve chovani baterie neni normalni a neverim ze si casem "sedne", bude ok.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Traged »

ve finále když koupíš 3 šmejdy, tak už bys měl originál, třeba czc .
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Tak vcera dorazil lg g4 z aliexpresa konkretne z 99100 Store. Provedl sem dukladnou prohlidku, je videt ze mobil je opravdu original, vsechno vcetne imei cisla atd sedi, vylepeny veskery kryci original folie a v krabicce kompletni prislusenstvi. Mobil nejevi absolutne zadne znamky pouzivani (kryt,sklo atd) az na jednu dulezitou vec - ZADNI KAMERA. Ta je proste podle me z jine a stare G4, sklicko totalne poskrabany, po zapnuti aplikace (jakekoliv) je slyset z modulu kamery pri ostreni bzuceni a na displayi se objevuji barevne cary, nejvic pri zastineni fotaku. Cekam jak se k tomu postavi prodejce a aliexpress, spor jsem jeste neotevrel, vymenu modulu kamery zvladnu sam behem chvilky, jen bych si nechal rad poradit kde objednat kvalitni dil? Cinan mi to chce kompenzovat 6$ :-D na to at zapomene. Ted mi jeste pise manzelka (pouziva ho ona a ja sem v praci) ze ma hodne slaby dosah wifi, nevite nekdo kde je problem? Dekuju za veskere rady. Zasilam i foto a video. [attachment=0]20180419_211104-1.jpg[/attachment]
20180419_211104-1.jpg
20180419_211104-1.jpg (71.3 KiB) Zobrazeno 7074 x
Přílohy
20180419_211951-1.jpg
20180419_211951-1.jpg (69.1 KiB) Zobrazeno 7074 x
Uživatelský avatar
Egon
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 11. bře 2011 12:01:27
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Egon »

sloupni si "ochrannou" folii ...
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od hrabex »

:-) , jinak nepamatuju si že by si tu někdo stěžoval na slabý dosah wifi..

podle toho prvního snímku to fakt vypadá na folii, je to i hrbaté. Sklíčko prý je ze safíru, to se obtížně poškrábe.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Dobre no, tak tohle je fakt trapny, hlavne ze to kazdymu sam rikam, no jasne ze sem na tu folii zapomel [emoji1] diky. Problem s carama ale pretrvava a je to videt i na fotkach a videich. Jinak u toho storu z ali je to takhle, mobily sou renovovany, prodejce me na to upozornil a opravdu to ma v podrobnejsich informacich uvedeny, proto ta cena a toho sem si taky nevsiml. Kazdopadne porad lepsi za 2 litry takhle zrenovovanej original nez nejakej nefunkcni fake nebo neco podobnyho. Az na ten fotak, to se nekomu povidlo ze lepsi to byt nemehlo [emoji20]
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Fotka za tmy, tam je to nejlip videt. Muze byt chyba i jinde nebo je to jasne spatnej modul fotoaparatu? Obrázek
Stve me ze kdyz to nekam uploaduju tak to skoro neni videt, pritom sou tam (na vysku) odspodu nahoru hrozny cary, takovy uzky ostry, zluta, modra, cervena, uz nevim jak to popsat [emoji1] a ten zvuk pri ostreni je jak skripani
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od bicista »

A neni to spis vada display ? koukal si na tu fotku treba v pocitaci jestli tam nejaky cary jsou ???
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

Jojo sou,preposilal sem to na svuj
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od bicista »

Jestli ty nechodis zbytecne do extremu, ono jako fotit tmu neni tak nejak normalni :) muze to byt zoufaly pokus fotaku, kdy je zvysovana citlivost snimace. Bohuzel ja uz g4 nemam abych zkusil vyfotit tmu :)
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od ondrej97 »

Taky ty čáry vidím, ale pouze na maximální jas. Jinak jsem si toho nevšiml. Jak to vypadá na normálních fotkách?

­    

Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G4 - obecná diskuze

Příspěvek od Fofan »

To je prave ten problem, v realu na tom mobilu je to katastrofa, schvalne sem fotil uplnou tmu nebo staci zakryt rukou cocku aby to bylo videt co nejvic, ale ono je to videt kdykoliv kdyz je nekde trosku tmavsi misto, normalne i prez den kdyz fotim v mistnosti, a ty zvuky ostreni sou taky strasny, nejlip je to videt na tom videu. Kdyby to delalo jen za obsolutni tmy tak to neresim ale tohle ma fakt velkej problem a fotit se s tim skoro neda, jen za slunecna venku.

Edit: posilam dalsi fotku, skoro tma, fotka podlahy a jeste dvojnasobny vyrez, kdyz si fotku lehce priblizite do praveho kraje, cary se razantne zvyrazni, rozliseni a pocet pixelu zbysoby ze se cary objevy jasneji. A takhle a jeste vic to ja vidim na tom mobilu pri foceni a to i za vetsiho svetla. Jeste opakuji, schvalne zachazim do extremu abych vam to co nejvic priblizil. Kazdopadne sem vyvolal uz spor tak se uvidi a modul vymenim.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“