LG G4 - Obecná diskuzeNáhlá smrt G4?

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Uživatelský avatar
palokm
Robot
Příspěvky: 773
Registrován: sob 14. zář 2013 23:24:38
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Lite
Tablet: nechcem dosku na krajanie cibule

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od palokm »

ty chciet mozes,ale vyrobca nechce...ten chce,aby si kupoval kazde 2 roky novy mobil
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od sinco »

Chtit muze. Nevidim jediny duvod vymeny telefonu po dvou letech pokud byl v dobe porizeni technicky na urovni. Uz je ta doba pryc kdy jsem zacinal s ZTE Blade s 3.5LCD a 256Ram. A to byl kupovany hned jak sel do prodeje. V te dobe melo vyznam k castejsi vymene telefonu. Bylo co inovovat. Ale dnes? Pokud je to top model a nemam spesl pozadavek co by novy model mohl mit a pro me to byl duvod k zakoupeni tak me telefon muze po HW vystacit treba 4roky.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od roy100 »

Tak Blade měl ram 512 MB a zrovna ten se dal používat hodně dlouho, pokud si vyřešil problém 168MB na aplikace. S link2sd jej na něm měl přes stovku apek a jel v pohodě, vydržel ve službě přes tři roky :DD a ještě se dal za 1100,- poslat dál.
VeganCzechTeam
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: úte 29. bře 2011 15:54:34
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od VeganCzechTeam »

Ako vytvorium Bootloop ?
Uživatelský avatar
palokm
Robot
Příspěvky: 773
Registrován: sob 14. zář 2013 23:24:38
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 10 Lite
Tablet: nechcem dosku na krajanie cibule

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od palokm »

to by aj mna zaujimalo....vela ludi pisalo,ze hrali nejaku hru a potom ho dostali ,ale nik nenapisal,ze aku hru hrali......mozno by to pomohlo....neviem,ja hry nehravam
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Tazz1 »

To je dobrá otázka, také by mě to zajímalo, zdá to jde vyvolat uměle. Chvíli před koncem záruky si nechat vrátit peníze.

­    

krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od krutik66 »

v mem pripade jsem hral god of rome dost dlouho v kuse a dochazela baterka a nez sem zapojil nabíječku vypnul se a od ty doby nechtel naskocit. tak sem ho poslal na reklamaci a uspel. uz je to rok

       

Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Náhlá smrt G4?

Příspěvek od potter1 »

Ja som dostal pred vyše rokom bootloop počas toho ako som si nastavoval pred spaním budík ... takže myslím že je to proste náhodné [emoji20]


@tablet
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od spachal »

Obecne se problem projevoval spise u hodne zahrateho telefonu. Takze bych to zkusil asi tak, nabijeni, nejaka zatez v cyklu, podsvetleni na 100% a nejaky obal, dobre tepelne izolujici ;] ..
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
Sorrines
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 27. pro 2015 14:14:54
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Sorrines »

No ja mel osvetleni na automatiku, hru sem mel zaplou asi 5minut. Nejdrive se to kouslo musel sem vytahnout baterku, to mi udelalo 2x a pak uz se jen restartoval. Doufam ze to neopravi a vrati me penize. Ale docela me to mrzi neb lg g4 byl suprovej telefon.
martmix
Stálý androiďák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 23. říj 2013 7:41:13
Typ mobilu / ROM: S2

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od martmix »

Uz se nekomu z vas dostal do bootloopu telefon vyrobeny po roce 2016? tzn. sn60x?
Mam sn602 a porad tajne doufam, ze se me BL netyka.

       

Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hrabex »

takových tu bylo...
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Tazz1 »

Zajímavé, nikoho jsem si nevšiml. Na to, že jich mělo být tolik. A to to vzhledem k tomu, že mám rovněž 602, sleduji pečlivě.

­    

Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hrabex »

blbě se to hledá, ani se mi nechce, ale třeba: nahla-smrt-g4-72185-840#p1085099
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hrabex »

zdá se ale že se situace zklidňuje :-)
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
VeganCzechTeam
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: úte 29. bře 2011 15:54:34
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od VeganCzechTeam »

Tak moje G4 use nezapne... Na telefonu jsem udělal Factory reset. Telefon po něm vydržel den. Poté najednou bum a vyplnit se. Měl jsem ho jako druhý budík. A pak se tel nechtěl dostat do Androidu. Jen se resetoval na logu LG a pak po pár rrsetech a vydání baterie naskočil do Androidu. Tam se neustále vypíná a zapínál a nesel dotyk. (vždy po naběhnutí Androidu zase zkolaboval a to furt dokola asi 3-7 krát ) A vždy dělal aktualizace aplikací Androidu. A tam se najednou sekl a tak jsem se nasral a pomocí Volume down + POWER jsem se dostal do menu Factory reset a udělal a od té doby nejde. Jen naběhne na logo LG a vypne po 5-10s (někdy se nevyplněno a svítí na logu a někdy to obrazovka zhasne a zase rozsvítí a pak zase vypne poté zase tel musí vyndat baterie... . A dál nezapne. Musim vyndat baterií a opět za dát a předtím párkrát zmáčknu power. Zkoušel jsem i download mode ale tam se nedostanu nikam. V pc nic nereaguje. Z 10 pokusu se dostanu 2 až 3 krat do download mode ale jen toho downloads load ale PV ho me rozpozná takže se dal nedostanu a mobil se po pár sekundách vypne a je to v cudu.
Telefon byl před rokem na reklamaci kvůli bootloopu....
Je to fakt krám. Mam jeste záruku tak uvidím jak pochodim v servisu. Někdo kdo toto už zažil?
Uživatelský avatar
Tazz1
Droid
Příspěvky: 1391
Registrován: ned 19. čer 2011 16:36:55
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Tazz1 »

No tak jeden člověk, to je opravdu zástup :-) . Takže buď ojedinělý případ nebo si spletl datum. Měl by fakt pech, deska z června 2016 a odešla by hned v říjnu 2016.
Jinak v týdnu jsem si byl v CZC vyzvedávat výhru, tak jsem se jen tak mezi řečí zmínil, že mám G4 a prý už jich na reklamace nechodí ani zdaleka tolik jako dříve. Takže buď už není v oběhu těchto telefonů tolik nebo se situace opravdu klidní.

       

Uživatelský avatar
hrabex
Androiďák!
Příspěvky: 314
Registrován: úte 27. říj 2015 15:55:04
Typ mobilu / ROM: LG-G4 - Nougat+ nádstavba V30. 128GB mSDXC
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade CM12
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hrabex »

před měsícem jsem vyměňoval prasklý display, vyšlo mně to na 800Kč. /Dovezl známej z Anglie/. U nás v servisu za to chtěj i 3000Kč. To by oprava bootloopu, čili výměna základovky vyšla tak na 4000 - 5000Kč. Základovka stojí přibližně tyto peníze: http://www.ebay.com/itm/LG-G4-Motherboa ... 2657787103
Výměna základovky je asi o polovinu jednodušší než výměna displeje, protože na displeji je připevněná jakási konstrukce z umělé hmoty a na ní je připevněn celý zbytek mobilu, samozřejmě včetně základovky. /mmch třeba foťák je přilepen obostrannou lepicí páskou :-) /. Předpokládám že už to pár lidí na světě dělalo a že nějaký návod ohledně případné instalace firmware bych našel, pokud by to bylo potřeba.
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` * LG - G4 *´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
ellerm
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. zář 2017 19:13:59
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od ellerm »

taky mě potkal bootloop, ale servis na slovensku přes prodejce mě odpálkoval kvůli poškození telefonu (naražené 2 rohy, jednou mi nešťastně spadl) a oxidaci na spodku telefonu u nabíjecího portu (s vodou se do kontaktu nikdy na přímo nedostal nevím kde se tam vzala, asi z potu) a tak by mě zajímalo jestli někdo neví kam to poslat tady v ČR a zkusit ho reklamovat tady...
Sorrines
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 27. pro 2015 14:14:54
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Sorrines »

Tak 30den reklamace telefon opraven :DD skoda. Jinak mi ho vzali i kdyz mel obrouseny 2 rohy taky mi nestastne spadl.
Uživatelský avatar
ondrej97
Stálý androiďák
Příspěvky: 129
Registrován: stř 24. srp 2011 15:04:24
Typ mobilu / ROM: LG G4
Rom: V20h

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od ondrej97 »

tak to je špatná zpráva [emoji3], doufám že mně vrátí peníze [emoji3]

­    


Siemens A55 > Nokia 6070 > Nokia 2680s > LG Optimus One > ZTE Nubia Z5S Mini > LG Optimus G > LG G3 32GB > ASUS Zenfone 2 > LG G4
Mr.Bombastic
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 08. úno 2017 22:51:46
Typ mobilu / ROM: LG G6 H870DS Astro Black

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Mr.Bombastic »

V predoslych prispevkoch som poskytol nieco, co mate uviest do reklamacneho protokolu, ak sa usilujete o vratenie penazi, tak to mozte pripadne vyuzit a potom napisat vysledok reklamacie :palec: nech viem, ci to bolo tym, alebo som mal len stastie :D
LG G4 Ceramic White → LG G6 H870DS Astro Black + SanDisk Ultra 64GB Micro SDXC + OnePlus Power Bank Sandstone Black + Creative Sound Blaster E3 + SoundMAGIC E50C
lapis
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: pát 24. kvě 2013 13:10:08
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: SGS3 Neo rooted

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od lapis »

Já ke svému G4 koupil na inzerát za 600 Kč nefunkční G4 na případné náhradní díly a baterky (byly s ním dvě), sériové číslo 505. Prý byl v bootloopu a pak umřel uplně. Zapnout nešel vůbec, displej ani neblikl, download mód ani recovery nefungoval. Po přípojení k PC se ukazoval jako "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008" nebo qhsusb_bulk. Po pár hodinách v mrazáku se na půl minuty rozjel.

Zapekl jsem základní desku v troubě a najednou se rozjel, sice do bootloopu, ale download mode už fungoval. Naflashoval jsem tedy TOT soubor pro vypnutí velkých jader a vida, systém už se rozjel. Sice šíleně pomalu, pač bylo zapnuté jen jedno jádro, ale následoval BL unlock, root a odemknutí 4 malých jader. Od té doby funguje už asi týden, score v Antutu sice bez rychlejších jader "jen" 55 tisíc, ale telefon jede plynule. Uvidím jak dlouho to vydrží, ale počítám že do půl roku bude třeba rozpéct znovu :-)

EDIT: tak bohužel vydržel jen necelý týden, pak z ničeho nic umřel a ani ťuk. Při pečení jsem to tentokrát přehnal a jedna kulatá součástka (asi kondenzátor nebo tak něco) explodovala a upadl Power Management IC, tak to s ním vzdávám...
Uživatelský avatar
Jimi boi
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:54:32
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Tablet: NVIDIA Shield

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Jimi boi »

Tak u me opet bootloop, reklamaci snad uznaji jako predtim. Borci v CZC povidali, ze LG uz vraci penize, ze uz nemaji dily a taky ze jim chodily tisice vadnych kusu a ze to meli tak, ze jednou vymenili desku a pokud se problem opakoval, tak vraceli penize.
Tak budu doufat ze uz se s moji G4 neshledam...
Samsung Galaxy mini -> Umi X1S -> LG G2 -> LG G4 -> Honor 9
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od luiz »

Jaké sériové číslo měla deska? Díky.
Uživatelský avatar
Jimi boi
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:54:32
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Tablet: NVIDIA Shield

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Jimi boi »

Puvodni 505, po vymene se mi to nepodarilo zjistit. Takze nevim jestli jsem dostal fungl novou, nebo nejaky repas.
Samsung Galaxy mini -> Umi X1S -> LG G2 -> LG G4 -> Honor 9
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od trent »

Ono by to odpovídalo. Ale možná ne jen kvůli bootloopu, ale obecně, co se týká reklamací. Měl jsem 506, po 22 měsících přišel bootloop. Telefon opavili(výměna desky a displeje). Z další měsíc odešel foťák. Po cca 2-3 týdnech na reklamaci mě vyzvali, ať si zajdu pro peníze.
Uživatelský avatar
Egon
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: pát 11. bře 2011 12:01:27
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Egon »

tak jsem se taky "dočkal", vyměnili mi desku, dcera si ho nechá kvůli foťáku, já si mezi tím pořídil Xiaomi Redmi Note 4 Global 4/64 a už u něj zůstanu ...
Uživatelský avatar
Jimi boi
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:54:32
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Tablet: NVIDIA Shield

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Jimi boi »

Zas mě vyměnili desku, k mé neradosti. Tak zase čekat kdy se co vysere...

       

Samsung Galaxy mini -> Umi X1S -> LG G2 -> LG G4 -> Honor 9
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od trent »

Ty jsou tedy vytrvalí. Hlavně aby se to vy*ralo před koncem záruky.
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“