LG G4 - Obecná diskuzeZkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Honza66
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20. bře 2016 16:14:28
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od Honza66 »

V pátek jsem dostal po 30 dnech zpět svůj telefon, který jsem reklamoval kvůli špatné nabíječce.Telefon mi vrátili v pořádku a jako náhradu mi dali zpět můj adaptér LG a k tomu kabel od SONY.Aby to nebylo málo papírový obal, který je v krabičce byl roztrhaný.Přitom jsem ho měl jak nový!! Proto by mě zajímalo jaký zkušenosti mají ostatní a jestli je normální abych dostal jako náhradu kabel od jiné značky, který nejspíš nebyl nový, když neměl originální obal!! Takový přístup se mi vůbec nelíbí!!
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od SAIXX »

Jednoduchá otázka : proč když se ti to nelíbí si ihned nešel k prodejci a neomlátil mu to o hlavu?
Jinak přístup jako takový určitě normální není a pochybuju že by seriózní servis udělal toto.
Honza66
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20. bře 2016 16:14:28
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od Honza66 »

Telefon mi přišel v pátek poštou přes PPL.Obal ve kterým byla krabička nebyl poškozený. Ten červený obal v krabičce bych ještě přežil i když se mi to nelíbí ale hlavně mě zajímá jestli je normální, že jako náhradu dají kabel od jiné značky konkrétně SONY? Nechce se mi čekat dalších 30 dní a být bez telefonu. Kupoval jsem ho v CZC a podle protokolu ho posílali někam do Příbrami.
Uživatelský avatar
SAIXX
Androiďák!
Příspěvky: 466
Registrován: pon 13. led 2014 20:32:16
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 pro
Mobil 2 / ROM: iPhone 6S plus
Tablet: Odešel do tabletového nebe :D

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od SAIXX »

Zajdi na pobočku pokud máš možnost a ihned si to s nimi vyjasni. Čím déle budeš čekat tím větší je šance že tě pošlou do tramtárije...
Jinak jak sem psal tohle by seriózní servis neudělal dávat zákazníkovi příslušenství jiného výrobce a ještě pravděpodobně používané
Zarel
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: úte 19. lis 2013 12:05:32
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od Zarel »

Dneska je zbytečné si nechávat posílat elektroniku poštou nebo ppl. Jednou mu přišla zásilka otevřená a chybělo mi v balíku příslušenství. Objednáno z CzC u kterých problém nikdy nebyl. Muselo se to stát na poště. Od té doby řeším vše osobním odběrem. Konec konců třeba Alza má pobočky už opravdu všude.
Kolega pracoval u přepravní společnosti ve skladu a přiznal se, že podobné podvody dělali běžně. Výměna starého za nové a nebo prohození klidně i komponentů když vypadali podobně.

PS. Reklamaci máš převzít osobně a zkontrolovat na místě. Máš štěstí, že tě tato životní zkušenost nepřišla nijak draze .. :)
Honza66
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20. bře 2016 16:14:28
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od Honza66 »

Já měl v plánu, že si mobil vyzvednu osobně a zkontroluju si ho na místě.Ale oni mi napsali,že mi přijde zásilka.O nic jsem se neprosil.
piggalus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: stř 29. pro 2010 22:35:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Zkušenosti s reklamací-neoriginální nabiječka, roztrhaný obal uvnitř krabičky

Příspěvek od piggalus »

Zajdi na pobocku a zacni resit, jak uz tu nekdo psal, cim pozdeji prijdes, tim spis te odmitnou.
Jinak u CZC je bezne, ze z reklamace posilaji postou/prepravni sluzbou, me takhle neustale posilali notebook z reklamace...

       
LG G4 Stock ROM Android 6.0
Past: HTC Touch Diamond, HTC Wildfire, Samsung Galaxy S, HTC Evo 3D, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Nexus, LG Nexus 4
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“