LG G4 - Obecná diskuzeVybíjení telefonu

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
michal.borisek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 15. pro 2015 17:10:13
Typ mobilu / ROM: LG G4

Vybíjení telefonu

Příspěvek od michal.borisek »

Dobrý den, nevím si už rady. Hledám na netu a vyzkoušel jsem už plno věcí ale nic. Telefon se mi strašně rychle vybíjí. Už třikrát jsem ho resetoval do továrního stavu, naformátoval kartu, nenahrál jsem už ani žádné nové aplikace a koupil novou baterii. Ale telefon se vybíjí strašně rychle i přes vypnutou wifi, bluetooth apod. Ze 100% na 90% za hodinu. Pokud něco dělám na mobilu, mizí to před očima. Jsem jediný komu se to děje nebo má někdo nějakou radu? Jinak telefon byl v servisu na reklamaci po náhlé smrti, dostal jsem novou základovku. Telefon chvíli běžel celkem normálně a teď hrůza. Děkuji za jakékoliv rady. Michal
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

To vypadá spíš na hardwarový problém. To je zase na servis.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
pikachuove_vejce
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 16. kvě 2015 0:42:53
Typ mobilu / ROM: P710 - G4 - G2 - LGP710 - LGP700 - Nokia5800 - ...

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od pikachuove_vejce »

mal som presne rovnaký problém na doske 510. Pri riešení tohto problému sa mi podarilo telefón bricknúť :geek: ale reklamáciu mi uznali. 8-) Nepomohol žiadny reset, root, nič, skúšal som to aj vyresetovať a nič neinštalovať, potom postupne nahadzovať aplikácie, vždy prišiel moment keď sa znova začal vybíjať, riešil som to veľmi dlho a tisíc možností... Naozaj nič nepomôže, jedine reklamácia, ale treba určite dať vedieť, že niekoľkonásobne vyskúšaný factory reset aby ti to nevrátili s tým, že vykonali reset a závada sa neprejavila...
btw. pri používaní štýlom, pozriem správu, odpíšem, zablokujem, o 2 minúty pozriem znova, odpíšem atď. mi baterka priam mizla pred očami, ale pri nejakej dlhodobejšej práci bez vypínania displeja to bolo OK. Niekde tu alebo na xda, už neviem, som sa dočítal, že by to mohla predzvesť bootloopu, no bohvie - napr. u mňa to neplatilo, na vymenenej doske prišiel bootloop z ničoho nič, teraz už mám tretiu.
michal.borisek
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: úte 15. pro 2015 17:10:13
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od michal.borisek »

Tak to mám teda radost. Zase telefon půjde do reklamace. Mám ho z Showroom Harfa, naštěstí jedu do Prahy, tak se tam v neděli stavím. A zase další měsíc bez telefonu. Nejhorší je, že jsem se nepoučil a zase šel do LG. Je to už po druhé, co mám s jejich telefonem takové problémy. Dám pak vědět jak to dopadlo.
Jinak stav telefonu dnes: 6:00 - vypojen ze zdroje - 100%, 8:27 - 78%. Kupoval jsem si jízdenku přes mobil a napsal jednu sms. To je prostě v pr...
piggalus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: stř 29. pro 2010 22:35:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od piggalus »

Měl jsem podobné problémy, dal jsem na reklamaci a znovu vyměněná základní deska...

­    

LG G4 Stock ROM Android 6.0
Past: HTC Touch Diamond, HTC Wildfire, Samsung Galaxy S, HTC Evo 3D, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Nexus, LG Nexus 4
tableta
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: pát 10. pro 2010 19:10:50

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od tableta »

Trpím stejným problémem, dokonce se i pomalu nabíjel, někdy i vybíjel při nabíjení. V mém případě to vypadá na vadnou MicroSD kartu, na kterou se telefon nejspíš opakovaně neúspěšně pokoušel zapisovat... Přišel jsem na to tak, že jsem zkusil zkopírovat data z microSD karty, na pár souborech mi to házelo chybu. Poté jsem zkusil dát kartu do PC napřímo, přes SD adaptér, na to telefon zahlásil, že kartu nemůže přečíst. Kartu jsem vytáhl a zatím to vypadá, že bez vadné microSD karty drží baterie podstatně déle.
jiriurban166
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01. říj 2017 22:19:17

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od jiriurban166 »

Dobrý den,

než jsem přišel jsem na fórum se zeptat na radu ohledně vybíjení LG G4ky tak jsem si myslel že se jedná o nějakou divnou "životnost" baterie ale vypadá to že nejsme jediný tak chci napsat svůj problém.

LG G4ku mám něco málo přes rok (ale když od toho odečtu 2 reklamace tak to vychází na rok) z toho jednou byl reklamován s displayem proběhla výměna a po druhé spadl do boot loopu takže výměna základní desky. Mezitím telefon fungoval normálně (zapnuté umístění, synchronizace, data, občas i wifina k tomu všemu) víceméně jsem nezaznamenal nějaké razantní změny ve výdrži baterie. Bohužel asi před týdnem ze dne na den baterie šla úplně do háje telefon momentálně vydrží asi tak maximálně 5 hodin a to opravdu mám vypnuté všechny věci.

Ptám se jestli to může být na servis (jestli se nebudou ohánět nějakou 6 měsíční životností baterie), a bohužel zrovna teď se mi nehodí být úplně nutně bez telefonu, ale když to jinak nepůjde tak se nedá nic dělat.

Přikládám screen (pozn. vždy jsem se snažil být k baterii ohleduplný takže jsem se snažil nabíjet někdy při 25 %, ale když vyrazíte do města se 100% a zničeho nic máte 0%....)

Předem Vám všem děkuji za odpověď
Přílohy
Screenshot_2017-09-30-19-06-13.png
Screenshot_2017-09-30-19-06-13.png (227.49 KiB) Zobrazeno 4350 x
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od luiz »

Nová baterie není zase takový ranec, kupoval jsem si ji cca rok a půl po koupi telefonu.
jiriurban166
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 01. říj 2017 22:19:17

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od jiriurban166 »

A v případě že bych uvažoval o koupi nové baterie dokážete mi někdo poradit jaké jsou "kvalitnější" a jaké zase horší, abych nekoupil baterii a za měsíc zas mohl uvažovat nad další....
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od ludekbrno »

Kvalitnější je originál a horší je vše z ebay nebo Aliexpress. Blbý je, že originál se těžko shání a rozezná.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
luiz
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: sob 05. lis 2011 19:45:58
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Vybíjení telefonu

Příspěvek od luiz »

Tak tady by snad měli prodávat originály: https://www.lgshop.cz/baterie-lg-bl51yf
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“