LG G4 - Obecná diskuzePodivný ukazatel baterie vybíjení

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
krutik66
Stálý androiďák
Reputace: 4
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Podivný ukazatel baterie vybíjení

Příspěvek od krutik66 » sob 25. srp 2018 8:32:02

Ahoj pred par měsíci sem si koupil novou origo baterku protoze ta puvodni uz byla spatna a telefon se treba pri 40% vypnul jen sem ho treba odemkl. Ted mam takovy problem ze se mi zda ze se telefon nejak rychleji vybiji pravda nedavno sem flashnul zip pro chod vulkanu ale to by nemelo mit vubec vliv. Vulkan hry stejne nehraji. Treba ted sem koukal na net pres wifi 40% jas a behem zhruba 2minut asi 5% dole. Udelal sem restart mobil naskocil ale se 4% a vypnul se. Po zapojeni nabijecky sice ukazoval 4% ale po okamžitem zapnuti ukazatel na hlavni obrazovce ukazuje 53%. To uz je fakt divny a rekl bych ze je to problem. Nevite nekdo co s tim prosim opravdu me to stve

       

policak
Robot
Reputace: 56
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo X

Re: Podivný ukazatel baterie vybíjení

Příspěvek od policak » sob 25. srp 2018 9:52:44

Proč jsi flashoval něco, co nepoužíváš? Nějaká obsese? Může být vadná baterie, ale to můžeš zjistit jen když bude mobil v továrním stavu, ne napadený domácím kutilem.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
krutik66
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Příspěvek od krutik66 » sob 25. srp 2018 9:55:19

Zkousel sem to protoze sem chtel zkusit galaxy on fire 3 a to jde jen s vulkanem ale zjistil sem ze jak spousta lidi pise ze je to blbost a dvojka je lepsi. Mozna zkusim reflash a uvidim

       

jaric
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG G4 H818

Příspěvek od jaric » pon 01. říj 2018 16:26:05

Dobrý den,

mám stejný problém. Nová originální baterie koupená v červenci. Telefon se vypne z důvodu vybití. Po zapojení na nabíječku se objeví třeba 53 % baterie nabito. A po kompletním nabití do 100 % a následnému používání se telefon vypne třeba už při 25 %. Žádné úpravy mobilu neproběhly. Max. instalace nějakých aplikací.

Doporučujete reklamovat baterii?

Díky Jarek

bicista
Robot
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Příspěvek od bicista » stř 24. říj 2018 10:04:57

zalezi z jekeho duvodu si kupoval novou, zda kvuli stejnym problemu v domeni ze to vyresi jina baterie a nevyresila. Pokud tvuj problem vznikl az s novou baterii tak ji zkus reklamovat.
Napruz taky kontakty co jdou na baterku, eventuelne je vem jemnym smilgrem.
LG-G6 Platinum ; LG-G4 Gold CZ ; LG-G2 - 32GB White; Samsung SII i9100 White ; Samsung S Advance. .

Michailcz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Příspěvek od Michailcz » stř 24. říj 2018 15:46:19

S největší pravděpodobností problém baterie, měl jsem to podobně u tabletu, na který jsem kupoval origo baterii. Problém byl, že tablet je už starší (Samsung Tab Pro 8.4), a baterie se na něj nové origo již nějaký rok nevyrábějí, a tak ty staré několik let leží na skladě, kde pomalu ztrácejí kapacitu, až se vybijí úplně, a úplné vybití po dlouhou dobu baterii nesvědčí (přišla vám baterie úplně vybitá?). Řešení je buď baterie vracet a zkoušet další, nebo koupit neoriginální s novějším datem výroby.

Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“