LG G4 - Obecná diskuzeTaké náhrada za LG G4

Moderátor: IQLogic

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Tomsm
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung

Také náhrada za LG G4

Příspěvek od Tomsm » úte 23. dub 2019 10:03:33

Zdravím, přemýšlím nad výměnou svého LG G4 za jiný mobil. I když obdobné vlákno tu je, nechce se mi zasahovat do výběru onoho uživatele.

S čím jsem s LG G4 nespokojený? Výdrž na jedno nabití, která mě připadá žalostná, nesedí mě softwarové tlačítka v displeji, které ne vždy reagují. Malý výkon, neboť asi jen můj kousek nedokáže udržet v paměti mé požadavky a neustále vše načítá od znova. Občasné záseky systému. Neříkám, že je to u všech LG G4, ale prostě ten můj mě fakt nesedí. LG G4 jsem vybral z nouze kvůli své cenové hladině a fotoaparátu jako náhradu za zesnulý Galaxy S4.

Co od nového telefonu požaduji?
Ty Dolla Sign Purple Emoji Ringtone
- Fotoaparát
- svižnost, rychlost, přesnost
- větší výdrž na baterii.
- vyžaduji čtečku otisku prstů pro přístup do systému
- systém Android
- hardwarové tlačítka pod displejem nebo senzorové ale umístěné MIMO DISPLEJ!!, třeba jako to má XIAOMI REDMI 3S.

Telefon používám na SMS, telefonování, focení, hraji vcelku dost WOT BLITZ (ať si každý říká co chce je to můj koníček). Jinou hru ani na telefonu nemám. Sleduji na telefonu filmy, neboť do zaměstnání dojíždím vcelku daleko, takže si tímto krátím dlouhou chvíli.

Po dlouhém vybírání mám adepty buď:

- Samsung Galaxy S7 nebo S7 Edge, ale u toho Edge mě to už připadá zbytečně velký telefon a objektivně lépe se mě drží v ruce klasická Galaxy S7.

- Xiaomi mi 5s - zde jsem provedl výběr jen dle výkonu, funkční a zkušenosti s Xiaomi Redmi 3s, který má přítelkyně. Jsem si vědom, že nemá CZ LTE, ale je nějaká šance, že CZ LTE nějaký model v této kategorii mít bude? Xiaomi Mi Note 2 je dle mého zbytečně velký a zbytečně drahý...
Samsung Galaxy A7 Ringtone: https://downloadringtones.mobi/samsung- ... 26314.html
Jiné adepty ani nemám. Budu rád za každou radu a každý nástřel jakým směrem se odebrat a co zvolit.
Naposledy upravil(a) Tomsm dne pát 31. kvě 2019 8:49:00, celkem upraveno 1 x.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 249
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Také náhrada za LG G4

Příspěvek od Mirda86 » úte 23. dub 2019 11:47:38

To nejdulezitejsi chybi... rozpocet.

Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“