Honor 4X - Obecná diskuzeBrick po nahráni špatného recovery....

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
goms
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. čer 2011 9:30:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S 9000 GT

Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od goms »

Dobry den....po nahrani špatneho recovery nenabotuje.... Dostanu se jen na tuto obrazovku.. Pomuže nekdo..?
Přílohy
IMG_20160223_163434-768x1024.jpg
IMG_20160223_163434-768x1024.jpg (122.25 KiB) Zobrazeno 4769 x
AA00
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 13. bře 2016 21:23:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7C

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od AA00 »

Stahnout ofiko SW z HiHonor, viz tema ohledne upgrade na Lollipop, nahrat (nejlepe) na prazdnou aspon 8 GB SD kartu do rootu do adresare dload, strcit do telefonu, nezapinat, a dlouze drzet vsechny tri cudliky Power,+ a -. Telefon si automaticky nahraje firmware. Cely den jsem si s tim hral a neslo to, jakmile jsem pouzil cistou SD kartu, cerstve zformatovanou na FAT 32, podarilo se...
daneczek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 20. srp 2012 14:22:37

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od daneczek »

Mám podobný problém - měl jsem v Honor 4x android 5.1 a emui 3.1. Stáhl jsem update a telefon se bricknul, svítí mi na displeji Honor a dál se nedostanu. Telefon jsem zkoušel hard resetovat, wipe všechno, instalovat z sd karty jiné verze androidu, ale to skončí hláškou, že update failed.

Když připojím tlf k počítači, tak se usb sice připojí, ale nedostanu se do něj.

Zkoušel jsem také erecovery, ale nepomohlo ...
AA00
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 13. bře 2016 21:23:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7C

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od AA00 »

Přesně, jak jsem to měl já. Potřebuješ tu samou 5.1 verzi, kterou jsi tam měl. Hodit na nejlépe čistou, zformátovanou kartu Dload (soubor UPDATE uvnitř) . Pokud se ti update rozjel a pak se kousnul, tak by to mělo pomoct. Já, jak jsem už psal, původní 5.1 jsem tam dával asi 3x a ani ťuk. To samé. Failed. Ale až k večeru, jelikož původní SD z telefonu jsem měl už jinde, vzal jsem jinou, hodil to na ni, a světe div se, najednou to šlo. Očima jsem posunoval ukazatel procent, jakmile to přešlo nějakých 25%, začínal jsem věřit. Hlavně to nevypnout v průběhu. Ke konci to totiž nedojede do 100%, ale zase skočí ten nešťastný HONOR a pár minut se neděje vizuálně NIC. Člověk má pocit, že se zas nezadařilo. Jenže stačí vydržet a pak už systém bootuje...
daneczek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 20. srp 2012 14:22:37

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od daneczek »

Tak pomohlo. Chtělo to natvrdo naformátovanou SD kartu, žádný quick format.
Shorty193
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: úte 05. úno 2013 22:02:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Kate
Tablet: iPad mini

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od Shorty193 »

Caute,

zo stranky HIHonor som stiahol a flashol B310. Avsak sa mi nepaci a chcel by som prejst spat na B064 avsak ked ju nahram na SD kartu do priecinku dload a pustil lokalnu aktualizaciu vypise nejaku chybu ze nieje kompatibilna s aktualnou verziou. Myslite ze by pomohlo sformatovat SD kartu, nahrat ju tam a pustit cez volume up + volume down + power?

ak nie je nejaky iny sposob ako sa vratit spat k b064?

Dakujem.

Shorty
AA00
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: ned 13. bře 2016 21:23:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7C

Re: Brick po nahráni špatného recovery....

Příspěvek od AA00 »

Co jsem se ja docetl, mela by se verze nejdrive downgradovat z Lollipopu na KiKat, je na to i malicky firmware, mel jsem ho odnekud stazeny. Potom teprve dalsi upravy. Ale mne to nezafungovalo (installation FAILED), TAK JSEM HO smaznul. Ted si rikam, ze treba z ciste karty by take fungoval. Ale ve tvem pripade tipuji, ze se to nepovede...
Odpovědět

Zpět na „Honor 4X - Obecná diskuze“