Lenovo A5000 - Obecná diskuzeProblem s kontom Lenovo A5000

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Matuel
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia 8 dual sim

Problem s kontom Lenovo A5000

Příspěvek od Matuel » pát 30. zář 2016 10:18:11

Zdravim vas, asi tyzden dozadu mi vypadlo na telefone google konto s ktorym som tu prihlaseny. Vsimol som si to tak, ze hravam na WC hru Warlings online a zrazu mi nepripojilo k hre konto a neslo samozrejme hrat online aj ked net bol OK, skusal som to opakovane. Teraz sa to snazim riesit a zistil som,ze ked kliknem na google play tam mi vyskoci iba biela obrazovka bez nicoho, ked idem do konta a kliknem ja neviem na prihlasenie konta, osobne info atd proste vsetko co tam je tak mi iba blikne na sekundu obrazovka akoby to chcelo otvorit, ale nic viac. Konto tam vidim, prihlasil som sa do neho normalne cez gmail, ci teda funguje a nie je problem. Obnovil som vsetky povolenia app, vymazal vyr. pamat g.hry, g.play atd, stiahol novy g.play a nic. Viete mi poradit co dalej? Tov. nastavenia som este nedaval, hlavne sa bojim, aby mi nevymazalo z warlings vsetko skore na otvorene zbrane. V poslednej dobe jedine co som robil s telefonom bolo, ze som prehadzoval ulozisko z interneho na pam. kartu, ale robil som to viackrat a nebol v tejto suvislosti s tym problem. Dakujem vopred za rady.

Odpovědět

Zpět na „Lenovo A5000 - Obecná diskuze“