Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - Obecná diskuzePozor na objednávku přes DX - chybná položka - Vibe z2

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
lee99
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 06. črc 2013 16:10:48
Typ mobilu / ROM: Cubot Dinosaur
Mobil 2 / ROM: Lenovo K80M, Prestigio PAP5044
Bydliště: Nové Město , Chlumec nad Cidlinou

Pozor na objednávku přes DX - chybná položka - Vibe z2

Příspěvek od lee99 »

Ahoj, chtěl jsem se podělit o zkušenost s nákupem Lenova Vibe Z2 přes portál DX.com případně (EUD.DX.COM). :facepalm:
Konkrétně jsem objednával z Evropského DX.

Zakoupil jsem 2x Telefon Vibe Z2, Na stránkách měli 2 typy těchto telefonů, jen ve zkratce u jednoho psali (níže 1), že podporuje LTE 20 (800mHz) a u (níže 2), že ne. Objednal jsem tedy 2x s Podprou 800mHz (tedy níže 1.). :rtfm:
Mezi tím jsem, ale objednal ještě jeden pro souseda a jeden kolegyni od manželky z práce.

Odkazy na telefony :
1. http://eud.dx.com/product/lenovo-vibe-z ... -852449676" onclick="window.open(this.href);return false;
2. http://eud.dx.com/product/lenovo-vibe-z ... -844401078" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefon dorazil pouze jeden (již se vyřešilo vrácení peněz toho druhého) a následně jsem zjistil, že síť LTE 800mHz nepodporuje.
Začalo zdlouhavé popisování závady a vysvětlování co mám za problém a že nabízí dva telefony jeden levnější druhý dražší a že já musel dostat ten druhý atd.
No jako u debilů. Nakonec mi, ale paní psala, že jí na to dodavatel nereaguje nebo spíše neodepsal. Jen že mi vrátí peníze za druhý telefon a pokud chci, že pokud najdu využití telefonu, který jsem dostal, tak mi vrátí 20 dolarů.

Toto je již moje druhá špatná zkušenost s nákupem telefonu přes DX.com.

Telefon jsem si nechal, mám ho pro syna na vánoce, nechtěl jsem vyřizovat poslání zpět a čekat, že mi do té doby (ne)vrátí peníze a já bych musel zase něco shánět.

Dnes jsem nahrál do telefonu evropský firmware s androidem 5.0.2, tak je alespoň kompletně v češtině.
Předchozí firmware se nechtěl automaticky aktualizovat z verze 4.4.4 na 5.0.2 musel jsem to udělat ze stránek 4pda.

Tolik k tomuto tématu, dejte si tedy pozor na koupi, aby jste nedopadli jako já.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Pozor na objednávku přes DX - chybná položka - Vibe z2

Příspěvek od Vojta_L »

To jsou ty nákupy z číny :)
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - Obecná diskuze“