Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - ROM/ROOT/FWNemůžu updatovat ani přes OTA, ani přes Lenovo Assistant

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
TomVal
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: úte 10. úno 2009 21:46:23
Tablet: Acer Iconia A500, 32GB

Nemůžu updatovat ani přes OTA, ani přes Lenovo Assistant

Příspěvek od TomVal »

Tak se zdá, že mi vyhnil v mém Vibe Z2 Pro bootloader/recovery. Když se totiž do recovery dostanu přes Power+volumeUp+volumeDown a dám Reboot, tak se to nepovede, musím vypnout a zapnout přístroj ručně. Standardní Reseet z vypínac nabídky funguje, ale jakákoli "nadstandardní" akce vyžadující reset se nepovede. Nemůžu tak přepnout na čistý android, nemůžu aktualizovat na červencový update, který už mě půl roku otravuje, jsem zatvrdlý na květnové verzi androida 5.0. Nepomohl ani factory reset, který jsem musel provést přes nahnilé recovery, protože tlačítko "Odstranit vše" v posledním dialogu před factory resetem bylo mrtvé.

Když jsem zkusil aktualizovat přes USB, Lenovo Assistant přístroj našel, stáhnul aktualizaci, ale po kliknutí na Update si začal akorát tak točit šipečkou, telefon vůbec nejevil jakékoli známky toho, že by se v něm cokoli aktualizovalo.

Může mi někdo poradit, jak do přístroje dostat kompletně novou ROMku, nejlépe tu nejnovější, co hLenovo vydalo? Díky předem za pomoc.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Nemůžu updatovat ani přes OTA, ani přes Lenovo Assistant

Příspěvek od Vojta_L »

Bohužel, nejspíše bude nutné telefon poslat do servisu, kde přehrají software. Tel. číslo na servis je 800 702 703. Vojta, Lenovo Ambasador
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe Z2/Z2 Pro - ROM/ROOT/FW“