Honor 7 - Obecná diskuzeTlačidlo SMART

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
predmier
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 30. říj 2012 7:33:57
Typ mobilu / ROM: H7[PLK-L01C432B390] - Honor7 Premium [Root]
Mobil 2 / ROM: Samsung S3 [CyanogenMod - Temasek v18.0]

Tlačidlo SMART

Příspěvek od predmier »

Tlačidlo SMART je vynikajuci napad, a ja sa ho snazim pouzivat.
Mam nastavene pre mna potrebne akcie, avsak nefunguje vtedy, kedy by to bolo ucelne a potrebne.
Presnejsie povedane nefunguje ked je telefon v rezime zamknutej obrazovky.
V rezime zamknutej obrazovky - bez ohladu na to, ci je display rozsvieteny, alebo nie - je akekolvek pouzivanie smart tlacidla systemom ignorovane.
Podobnu vlastnost ma i tlacidlo <VOLUME DOWN> - jeho dvakrat stlacenie (aj na zamknutej obrazovke) - rycho urobi snimku fotoaparatom - toto funguje perfektne, tak ako ma.

Nenasiel som nikde sposob ako spravovat aplikacie a ich vlastnosti, resp. Smart tlacitla - na zamknutej obrazovke.
Zrejme je to ale chyba EMUI 4, takze neviem, ci sa da s tym nieco robit.

Vie mi prosim niekto poradit ako sa daju nastavit vlastnosti SMART tlacidla, na zamknutej obrazovke.

(Teraz mam nainstalovanu aktualitaciu B380. Pred upgrade na tuto verziu to fungovalo dobre.)
samsungář14
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: pát 22. črc 2011 12:33:18
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Tlačidlo SMART

Příspěvek od samsungář14 »

Mám stejnou verzi FW jako ty a Smart tlačítko i dvojitý stisk volume down mi fungují i při zamčené obrazovce. Ty telefony mají asi nějaký svůj čínský smysl pro humor, protože mě naopak asi týden vůbec nefungovala mobilní data a v úterý se to samo opravilo :DD . Žádný restart, letadlo ani vyjmutí SIM nepomohlo a v úterý se najednou telefon sám připojil od té doby data fungují. Asi pomohlo, že jsem mu pohrozil servisem...
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“