Elephone P8000 - Obecná diskuzeZávady a chyby na P8000

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Jakou závadou/závadami oplývá vaše P8000

Vadné pixely
0
Žádná hlasování
Rychlé vybití baterie pod 10 procent
24
30%
Světlé fleky/tečky na bílém pozadí
20
25%
Poblikávání podsvícení při slabé baterii
3
4%
Kaz na telefonu od výroby/po vybalení
1
1%
Odlepující se roh displeje
5
6%
Slabá WiFi
10
13%
Odpojující se WiFi
5
6%
Jiná vada (doplňte do diskuze)
5
6%
Žádná ze zmíněných vad
7
9%
 
Celkem hlasů: 80

Miki62
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: úte 05. lis 2013 18:37:45
Typ mobilu / ROM: Poco F3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Silver

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Miki62 »

Tak B-techs mi nabídl, že ji v rámci reklamace prozkoumají.
Je pravda, že tu noc mi odešlo taky video, jestli bylo nějaké přepjetí...
Teď jde o to co odešlo dříve, jestli nabíječka vzala sebou video nebo naopak nebo to nemá žádnou souvislost, to nedokážu říci,
nenabíjím každý den a ani nevím jestli je to vůbec možné.

Něco mimo téma: Mohl by Admin opravit čas zobrazení?
Když jsem přihlášen, tak je vše v pořádku, čas souhlasí, když nejsem přihlášen , tak se vše o hodinu opozdí...
Pak nevím jestli jsou nové příspěvky či ne.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Nastav si v profilu čas UTC +1 ...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Miki62
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: úte 05. lis 2013 18:37:45
Typ mobilu / ROM: Poco F3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Silver

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Miki62 »

Nastavené to je správně, když jsem přihlášený čas je ok, odhlásím se a skočí o hodinu více.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od rbarat »

Pošli to na Supík - ti je nejvyšší admin.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od roy100 »

Je to normální po odhlášení.
b-techscz
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 25. srp 2015 21:09:17
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000 Pro 3GB
Mobil 2 / ROM: Lenovo S850

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od b-techscz »

rbarat píše:- Klasika B-techs....
Velmi inteligentní...obzvláště, když uživatel popisuje problém i s jinými zdroji v soustavě. Nezávisle na tom mu byla okamžitě nabídnuta reklamace. Nevíte o naší komunikaci nic, tak není nejšťastnějši vyjadřovat se pouze na základě jedné věty vytržené z celé naší zprávy.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od rbarat »

O vašom prístupe a komunikácii so zákazníkmi je tu napísané v diskusii naozaj dosť, ste tak populárni, že tu máte samostatnú tému - http://androidforum.cz/zkusenosti-s-e-s ... 71271.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Miki62
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: úte 05. lis 2013 18:37:45
Typ mobilu / ROM: Poco F3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Silver

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Miki62 »

Nechtěl jsem B-Techs poškodit.
Psali:"Obávám se, že pakliže byla nabíječka dlouhodobě připojena
do zásuvky i mimo dobu nabíjení, nejedná se o zcela standardní vadu. Zašlete
prosím adaptér k bližšímu prozkoumání v rámci reklamace."

Po prvním přečtení jsem mylně usoudil, že mé chování bylo nestandardní, moje blbost...
Každopádně ji pošlu k prozkoumání, abych věděl, kde je zakopanej pes.

To Rbarat: Omlovám se , jestli jsem tě zmátl, sám jsem byl zmatenej.
wit.cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 83
Registrován: ned 19. čer 2011 12:17:39
Typ mobilu / ROM: 5.1

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od wit.cz »

Tak ono se o "zcela standardní" vadu nejedná ani kdyby byla nabíječka připojena v síti jen krátce, že...
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od rbarat »

Pokiaľ zhorí nabíjačka v záručnej lehote, seriózny obchod ju rovno vymení za novú.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
b-techscz
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 25. srp 2015 21:09:17
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000 Pro 3GB
Mobil 2 / ROM: Lenovo S850

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od b-techscz »

Pokud si to téma pročtete pozorně, tak je docela evidentní, že jsme měli problém s maily a s oběma zákazníky jsme vše vyřešili k jejich finální spokojenosti.

Miki62 dostal pochopitelně instrukce k reklamaci a výslovné doporučení zaslat k nám. Pokud by právě ele nabíječka způsobila problém v soustavě a jde o obecnou vadu nabíječů, tak by se musela udělat svolávací akce, a to je potřeba ověřit. Ale pokud ele i jiný zdroj shořel a zjistí se, že ne vinou ele zdroje, tak reklamace uznána být nemůže a provede se, jak tomu u drobných příslušenství bývá, výměna nad rámec reklamace. Pokud se ale moderátor fóra pouští do komentování něčeho, o čem nemá zdaleka kompletní informace, úroveň i dalších příspěvků bude nulová. Chápu ale, že když někdo založil téma o nás (a v prvních příspěvcích nepopisuje nikdo nic zlého), tak je velice jednoduché se připojit bezhlavě k prvnímu negativnímu příspěvku a křičet, jak nedodáváme modré z nebe...zákazníkům poskytujeme 100% servis a pokud se něco neprovede správně (jsme lidi), chybu přiznáme a snažíme se ji napravit.
bado
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: sob 30. bře 2013 20:06:36
Typ mobilu / ROM: PAP5000DUO Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od bado »

Tak jsem zvědav na výsledek zkoumání a zjištění příčiny toho problému s nabíječkou. Stát se vyjímečně může.
http://mobil.idnes.cz/cinske-mobily-nem ... b_tech_LHR

Tady se jedná pouze jen a jen o nabíječku, která je připojená na síťové napětí a provedla to co provedla. Jinak je mi nějaká homologace ukradená. Jsem s telefonem i prodejcem spokojený a nemám co vytknout.

Tak jsem ještě koumal . Vykoumal jsem toto: https://cs.wikipedia.org/wiki/Zna%C4%8Dka_CE
A pokud se dá tomu věřit tak výsledkem je :
Telefon má CE blízko u sebe
Nabíječka dodaná s telefonem má správné značení (dál od sebe)
Takže po této stránce by nabíječka měla být v pořádku a tedy bezpečná pro provoz.
Model nabíječky strýček Gugl nezná.

Ohledně té závady a příspěvku výše. To CE certifikace právě řeší i bezpečnost, izolační vzdálenosti a atd. Takže střelit může, jakožto mi pár různých zdrojů už taky vyhodilo celý dům, ale i při poruše se nesmí dostat nebezpečné napětí na výstup USB a dál. Podle té fotky je konektor pouze očuzený, což neznamená že problém byl na něm, ale je jen následkem nějaké šupy uvnitř zdroje. Protože někudy se ten přetlak ven dostat musel. Jinak je obal krom USB hermeticky uzavřený.

PS: příspěvěk jsem trochu upravil, ať to tedy někoho nedráždí.
Naposledy upravil(a) bado dne čtv 25. úno 2016 18:36:55, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
kralovicek
Droid
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 03. dub 2013 11:17:19
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!
Bydliště: maticka zeme

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od kralovicek »

Na jednu stranu kupujes levny mobil a na druhou stranu ocekavas, ze bude plnit vsechny (stupidni)predpisy z EU? Sam vis ze to CE nema, tzn proc si to kupoval? Ja to jako provokaci vnimam;-)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od rbarat »

b-techscz píše: Pokud se ale moderátor fóra pouští do komentování něčeho, o čem nemá zdaleka kompletní informace, úroveň i dalších příspěvků bude nulová. Chápu ale, že když někdo založil téma o nás (a v prvních příspěvcích nepopisuje nikdo nic zlého), tak je velice jednoduché se připojit bezhlavě k prvnímu negativnímu příspěvku a křičet, jak nedodáváme modré z nebe...zákazníkům poskytujeme 100% servis a pokud se něco neprovede správně (jsme lidi), chybu přiznáme a snažíme se ji napravit.
U nás je také príslovie že "Trafená hus zagága" -> ja som vašu firmu vôbec nespomenul, len som napísal:"Pokiaľ zhorí nabíjačka v záručnej lehote, seriózny obchod ju rovno vymení za novú". Keď to ale chcete, tu na fóre máme na vašu firmu založenú špeciálnu tému a nie je to pekné čítanie - http://androidforum.cz/zkusenosti-s-e-s ... 71271.html. Veľa negatívnych skúseností na vás človek nájde aj na Heuréke. A len tak mimochodom, bol som to ja, ktorý bránil niektorým ľuďom, aby tu na fóre otvorene napísali čo si o vašej firme myslia, asi zmením názor. Tak vás žiadam, už sa do mňa nenavážajte, lebo je to Off-topic.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Miki62
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: úte 05. lis 2013 18:37:45
Typ mobilu / ROM: Poco F3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Silver

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Miki62 »

Tak nabíječka odeslána, modleme se , aby to byl jen"něpodarok".

Ta nová CE má, co mi Rbarat doporučil.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od rbarat »

Ja ich mám už dve a som spokojný, tak dúfam, že budeš aj Ty.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Ta originální nabíječka CE má. Hodně pochybuju že by si Elephone dovolil na ni něco takovýho vytisknout a poslat do světa pokud by neměli papírový atest. Myslím, že toto bude kusová závada nabiječky nebo přepětí v síti. Problémy všech těchto dnešních pulsních nabíječek je v tom, že neobsahují trafo pro oddělení primáru a sekundáru. To galvanický oddělení je holt špatný a při průrazu polovodičů se může v nejhorším 220 dostat až na výstup. Ale to je bohužel daň za tu minimalizaci.... klasická 10W nabíječka 5V / 2A by byla velká jak dvě pěsti...a to by se nikomu už dneska nelíbilo.
Přílohy
20160225_171313.jpg
20160225_171313.jpg (321 KiB) Zobrazeno 3726 x
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
jdobry
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 07. led 2012 11:14:34
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od jdobry »

I dnesni nabijecky obsahuji oddelovaci trafo. Rozdil je, ze klasicke pracovaly se sitovou frekvenci 50Hz a ty dnesni bezne stovky kHz. Takze na preneseni stejne energie je treba mensi trafo.
Pokud Elefone nekeca, tak je tam dvojita (musi byt), je to ten symbo 2 ctverecku v sobe.
dusanlb
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 07. čer 2013 21:56:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 5
Mobil 2 / ROM: Lenovo A660, Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od dusanlb »

CE na čínských výrobcích znamená China Export :-D
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

Tak ja mam po dvoch mesiacoch uzivania odlepujuci sa pravy horny roh displeja, celkom slusne pruzi a odisla mi citacka odtlackov prstov, inak klasika nahle vybitie ked dojde pod 10% a skoro nepouzitelna wifina pri slabsom signali, inak za tie peniaze som spokojny :)
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Světlejší flíčky na bilé ploše hlavně asi 1cm z pravé a levé strany nemáš?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

Jemne sa mi zacina z pravej strany vytvarat akoby obrys baterky, zatial ale velmi slabo viditelny, ale toto som pozeral aj na 2 rocnom tablete galaxy tab 8.0 a tam mam uz svetle body vypalene dost jasne a ani som o tom netusil takze to mi az tak nevadi :)
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Ještě mi řekni jak ten telefon nosíš a kde? V zadní kapse u kalhot, v obalu, volně ...? Dáváš na ten displej pozor aby nebyl pod tlakem ?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

Doteraz som mal len silikonovy obal, nosievam ho vacsinou vo vacku v bunde pripadne v nohaviciach v prednom vacku, davam nanho pozor ale tak pre mna ma hlavne sluzit takze nie prehnane ;)
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Singi píše:Tak ja mam po dvoch mesiacoch uzivania odlepujuci sa pravy horny roh displeja, celkom slusne pruzi a odisla mi citacka odtlackov prstov, inak klasika nahle vybitie ked dojde pod 10% a skoro nepouzitelna wifina pri slabsom signali, inak za tie peniaze som spokojny :)

Ten odlepující se roh mám už od začátku taky, i rbarat mi to potvrdil, máme ale levý horní a jen jemně. Navíc tím, že je to za tím silikonovým okrajem obalu, fixuje se to. Drain baterky kolem 10ti procent je bohužel vlastnost a suverenně vede naši hitparádu chyb :twisted: WiFi s nízkou rychlostí při slabém signálu je taky evergreen, dá se částečně řešit Zopo firmwarem, ale stejně to sláva není. Ten problém je trochu matoucí, láme se to totiž rychle při asi 75ti db útlumu, odezva je přitom pořád slušná a ten monitor úrovně pořád ukazuje třeba dvě čárky.....takže si toho problému ne každý všimne a kdo má doma slušný pokrytí wifi, neví o tom vůbec. No a ten displej, to je kapitola sama pro sebe, máme tu na to samostatné téma. Je za ním kovová výztuha která je více nebo méně nějak prohnutá a tlačí v určitých bodech na displej na kterém vytváří můry. Typicky víc trpí pravá strana, ale podle fotek rozebraného telefonu nevím proč....možná ten odlitek toho šasi má tam nějaký otřepy, výstupky. Určitě se to dá eliminovat tím, že se bude dávat větší pozor na tlak na displej, asi se to urychlí zahřívání při hraní her nebo rychlo nabíjením......ale úplně vyhnout se tomu asi nedá, já s telefonem zacházím jak v bavlnce a mám tam jeden viditelný a druhý dohledatelný otlak taky. Je to škoda.

Mě ještě otravuje poblikávání podsvícení při slabé baterce a brouzdání. Ta čtečka by mi vadila, používám ji k odemykání výhradně v kombinací s poklepem na displej na odemknutí.

Přesto ale nemůžu říct, že by to byla špatná volba. Ten telefon má výborně optimalizované ROM, dostatečný výkon a výbavu.......pro mainstream super.
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

No ta wifina ma najviac stve lebo v obyvacke kde som najcastejsie mam slabsi signal, ktori samozrejme doteraz uplne stacil asi to budem musiet riesit, skusim popripade este nahrat ine ovladace ale tak co ste pisali asi to moc nepomoze, a ta citacka ma stve, pouzival som ju a bola perfektna ale len tak prestala pracovat, neviem mozno este skusim obnovit tovarenske ale moc tomu nedavam nadej
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

A do reklamace se ti nechce?

U té wifi si všimni, že stačí třeba telefon pootočit, o kousek posunout nebo vzít do druhé ruky a ten signál naroste třeba na x násobek. Myslím, že za to může ta kovová kostra přes kterou signál samozřejmě neprojde a díky tomu je prostě přijímaný jen zezadu. Sice je to asi zdravější, že ti to nepálí do obličeje....ale komfortní to samozřejmě moc není :( Navíc se ten problém víc projevuje v paneláku - železobetonu, doma mám tím pádem tu závislost na poloze, pootočení telefonu dál od routeru velkou..........naproti tomu v práci, kde je to cihlový barák se dá říct, že oproti jiným zařízení se to srovnává, tam bych si problému třeba se Zopo modem asi ani nevšiml....
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

No mam ho z ciny a kvoli tomu ho nebudem posielat, to mi za to nestoji, a ano to som si vsimol ze ta wifi vypadava v urcitych polohach len ked mi zide signal na tak nizku uroven ze mi uz nenacitava stranky tak sa mi stava ze aj ked nasledne mam lepsi pripadne aj plny signal tak akoby komunikacia zamrzla, nejde mi nic obnovovat a pomoze az vypnutie a zapnutie wifi, tiez som si vsimol ze asi nasledkom toho mi nepridu spravy na whatsup ci maili a dojdu bud ked odidem z domu a prejde na mobilne data alebo resetnem wifi...
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Mareman »

Na to vzpamatování se signálu je potřeba použít alternativní driver pro wifi, takto se mi choval ten co je v stock ROM. CO máš za ROM?
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Singi
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 05. bře 2016 0:00:48
Typ mobilu / ROM: Elephone P8000

Re: Závady a chyby na P8000

Příspěvek od Singi »

Mam stock ROM 20160217, nemam ani root takze asi sa dnes vecer na to kuknem a nahram tam ine ovladace
Odpovědět

Zpět na „Elephone P8000 - Obecná diskuze“