Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuzeVodafone Smart Ultra 6

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
filltos
Stálý androiďák
Příspěvky: 52
Registrován: pát 24. kvě 2013 18:51:39
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6 SpeedyROM

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od filltos »

Jj, psal jsem sem o vadě na displeji a pak si všiml vlákna o tom vedle. Ale tady to už nešlo úplně smazat :-)

­    

Mira241
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. lis 2017 17:35:16
Typ mobilu / ROM: 777207790

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od Mira241 »

Ahoj, dneska ráno mi spadl mobil do záchodu :shock: :facepalm: přes den jsem ho měl v krabičce s rýží a před chvílí jsem ho celý rozebral, vysušil fénem, ale naštěstí tam moc vody nebylo. Po vysušení už svítí prostřední dioda hlavního tlačítka, předtím jen reagovala ale nesvítila. Ale všiml jsem si jedné skvrnky a proužku na displeji. Co s tím jde dělat? Mobil mám doma necelý měsíc po reklamaci, kde byl 2 měsíce, kde mi vyměnili základní desku, baterku i displej, takže se mi to nechce dávat zase někde opravovat :D díky za odpověď
vormen
Androiďák!
Příspěvky: 650
Registrován: pon 20. čer 2011 10:12:27

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od vormen »

hlavne odpojit baterku a nezkouset to! potom bych telefon rozebral a celou desku ocistil steteckem namocenym v isopropylu a nechal vysusit
kahless
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. srp 2011 20:58:55

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od kahless »

S telefonem mám čim dál tím více problémů a začínám hledat náhradu, jelikož jsem díky operátorovi a jeho řešení reklamace hlasových služeb prošvihl reklamaci vlastního přístroje. Doporučíte něco konkrétního? Minimálně stejný HW ne horší (velikost, FHD, tlačítka mimo display) a jsem ochoten i připlatit, pokud mi prozradíte, který výrobce neutne podporu k telefonu rok poté co si ho pořídím (aktualizace a zejména bezpečnostní aktualizace), spálil jsem se jak u Samsungu tak u HTC a nakonec tedy i u VSU6. Dík.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od Jumbo78 »

Založ si vlákno v aréně...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
leonheartz
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. bře 2016 15:11:49
Typ mobilu / ROM: Samsung A8 2018

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od leonheartz »

Tak uz jsem taky reklamoval. Po odemceni se ztmavil display cca na 50% a na spodni hrane se objevily cerne obloucky, jakoby vynechala kazda druha dioda podsviceni. Reklamace vyresena behem 5ti dnu, a to novym kusem stejneho modelu.
JOSEFVELE84
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 03. bře 2018 8:14:22
Typ mobilu / ROM: Vodafone smatr utra 6

Re: Aktualizace

Příspěvek od JOSEFVELE84 »

Mán vodafine smart utra 6 a chci aktualizovat na android 7 kde si to mužů stáhnout.prosím posléze mi odpověď na email: papa90 hotmail.cz. Moc vám děkuji za odpověď.
Josef Vele
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od LivArt »

Zapomeň, nazdar.
StalloneCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 09. bře 2015 7:08:15
Typ mobilu / ROM: VU6

Re: Aktualizace

Příspěvek od StalloneCZ »

JOSEFVELE84 píše: sob 03. bře 2018 8:23:38 Mán vodafine smart utra 6 a chci aktualizovat na android 7 kde si to mužů stáhnout.prosím posléze mi odpověď na email: papa90 hotmail.cz. Moc vám děkuji za odpověď.
Josef Vele
Jedině tady
https://forum.xda-developers.com/androi ... e-t3705250
Uživatelský avatar
ok2zar
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: úte 08. čer 2010 14:29:43
Bydliště: Praha

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od ok2zar »

Ahoj,

ja vim, ze je tento telefon moralne jiz pohrbeny, ma jej jiz malo kdo a tim mene lidi bude vedet poradit, ale prece to jen zkusim.

Pred cca rokem jsem zkusil flashnout tu tureckou ROMku, protoze jsem potreboval, Android 6 a novejsi. No ROMka se flashla, jede, ale... Po flashnuti se narusila recovery, takze telefon najede, ale uz jej nikdy nejsem schopen wipnout a to ani pres "Obnoveni tovarnich dat", neb to samo o sobe vola recovery. Bohuzel nejede ani fastboot, pres ktery bych flashnul recovery a fungoval dal. Kdyz drzim hlasitost a vypinac, tak telefon se tvari, ze se nic nedeje. Ve skutecnosti se nejak zasekne, zrejme kvuli porusene recovery a pak jej musim jeste delsim stiskem zase rebootnout.

Zkousel jsem i takove ty siditka na uzivatele, ktere se tvari, ze jednim klikem rootnou jakykoli telefon. Bohuzel taky bez uspechu. Proste jsem chtel docasny root, instalaci flashify a pres to instalovat recovery. No to taky nefunguje.

Je tu jeste nekdo z tehdejsich majitelu, ktery by mel nejaky napad, jak na to. Telefon je jinak funkcni a i baterka dva dny vydrzi, takze bych jej chtel pouzit jeste jinak, nez jen tezitko.

Diky.
Uživatelský avatar
Surik4t4
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: stř 11. pro 2013 12:44:42
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010 - stock ROM 6 S232 z 27.12.2016
Twitter: Surik4t4
Tablet: LG G Pad 8.3 (V500)

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od Surik4t4 »

A přes ADB se do toho bootloaderu taky nedostaneš? Předpokládám, že ladění USB máš povolené.
Uživatelský avatar
ok2zar
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: úte 08. čer 2010 14:29:43
Bydliště: Praha

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od ok2zar »

No jako ne. :cry: Jako nedostanu. To jsem delal jako prvni.
Uživatelský avatar
leonheartz
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. bře 2016 15:11:49
Typ mobilu / ROM: Samsung A8 2018

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od leonheartz »

No... a je po nem. Cca pred mesicem se prestal prihlasovat do site. Po vlozeni karty jen problikne napis Vodafone.cz a hned zmizi a signal nenabehne. Tlf 3 mesice novy, zaruka skoncila (dostal jsem ho za puvodni kus pri reklamaci tyden pred skoncenim zaruky) a oprava pry 1700. To ne.
Tak jsem sel do Samsungu.
Uživatelský avatar
leonheartz
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. bře 2016 15:11:49
Typ mobilu / ROM: Samsung A8 2018

Re: Vodafone Smart Ultra 6

Příspěvek od leonheartz »

A protoze to nebyl zas tak spatny foun, tak jsem koupil kus s rozbitym displayem za 300,- a prehodil zakladni desku do sveho (nyni uz dcery) a VSU6 zase skvele slape.
Odpovědět

Zpět na „Vodafone Smart Ultra 6 - Obecná diskuze“