HTC G1 - ROM/FirmwareG1: Nespustí se jiná ROM, než CyanogenMod

Odpovědět
Uživatelský avatar
Raistlin
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: úte 22. kvě 2012 23:26:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+ N9750
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia XZ2

G1: Nespustí se jiná ROM, než CyanogenMod

Příspěvek od Raistlin »

Zdravíčko,
na hraní používám stařičký T-Mobile G1 a chtěl jsem vyzkoušet nějakou novější ROM. Vyrobil jsem si Goldcard, udělal root a postupoval podle návodu na root a recovery. Vybral jsem si postup pro Amon_Ra recovery. Radio mám ve verzi 2.22.19.26i, naflashoval jsem Danger SPL HBOOT-1.33.2005 (DREA11000) podle tohoto návodu a pokračoval k flashování CM6 takto. Až potud všechno fungovalo v pořádku. Cyanogen po chvíli nastartoval, fungoval bez problémů.
Potíž nastala ve chvíli, kdy jsem chtěl vyzkoušet jinou rom. Provedl jsem přes Amon_Ra recovery wipe partition, cache, Dalvik a spustil update podobně jako u CM, konkrétně pro Froyo by Laszlo a Pemlika (doporučené jako stabilní a použitelné). Flash proběhl opět v pořádku, dokonce i instalátor prohlásil úspěšnou instalaci,jen s tou nepatrnou chybkou, že jsem se po rebootu zasekl na logu T-mobile. Trpělivě jsem nechával G1 zchroupat nová data, nicméně ani po hodině nenastala změna. Po opětovném naflashování CyanogenMod 6.1.0-DS telefon zase funguje.
Nejsem Android-expert a je možné, ba pravděpodobné, že chyba bude v nějaké maličkosti, přesto prosím, nevšimli jste si nějaké?
xGrany
Robot
Příspěvky: 872
Registrován: stř 10. bře 2010 20:56:06
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300
Bydliště: Nove Mesto na Mor.

Re: G1: Nespustí se jiná ROM, než CyanogenMod

Příspěvek od xGrany »

Ahoj...prehlednul jsi jednu podstatnou vec...ROM Froyo by Laszlo a myslim i Pemlik potrebuje extra memory...to znamena jine radio i spl...proto ti to nenajede...najdi si tema G1 extra memory nevim ted presne a tam se dozvis vsechno potrebne...
Uživatelský avatar
Raistlin
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: úte 22. kvě 2012 23:26:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+ N9750
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia XZ2

Re: G1: Nespustí se jiná ROM, než CyanogenMod

Příspěvek od Raistlin »

Ach, děkuji mnohokráte. Myslel jsem, že ono přerozdělení paměti provádí právě DangerSPL, ale asi na to jde malinko jinak. Každopádně se operace zdařila, pacient G1 pro tentokrát přežil.
Odpovědět

Zpět na „HTC G1 - ROM/Firmware“