NVIDIA Shield Tablet - ROM/ROOT/FW<NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Odpovědět
TShark
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: úte 18. srp 2015 14:13:10
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy note 4
Tablet: Nvidia Shield tablet
Tablet 2 / ROM: Nvidia Shield tablet
Rom: Custom rom

Re: Tablet je mrtvý --- HOVNAJZ --- tablet žije!!!

Příspěvek od TShark »

mankadve píše:He he, jupíííí... :yes: Tak jsem oživil už killnutej tablet dle výše uvedeného návodu na XDA fóru!!! A to jsem fakt totální lama lamovská.
Jen to chce trpělivost. Náběh po recovery s černou obrazovkou byl asi hodinu nebo víc, já u toho usnul ;) , pak se objevil panáček android a hláška mazání. A pak to asi zas hodinu snad i víc nic nedělalo...
Načež jsem se dostal zase do bootloaderu a přes ADB už šlo odemknout zařízení a nainstalovat SU podle návodu na první straně tohohle fóra.
Jen trochu záhadně mi po provedení bodu 2 zůstal na zařízení adresář TegraOTA s kill apk, přestože všechny instalace se hlásily jako OK.
Tak jsem krok 2 zopakoval ještě jednou a TegraOTA vyfičela....

Tak mám zas dva tablety a důvod k žití :clap: Díky za návod na poladění!!! :rtfm:

PS: Už mám zase roupy. :facepalm: Na vyléčeným tabletu mám teď android v. 5.1.1 a co kdybych chtěl bych vyšší?? Třeba MM? Je nějaká šikovná cesta, jak to tam nacpat a nekillnout si znova přístroj? Alternativní ROM nechci, páč aktivně používám dva gamepady a display mirror mode.

PPS: Mám fakt hroznou radost, protože jsem vopravdu na tyhle tableto linuxo androidí věci ouplnej debil. Ale štěstí občas sedne i na vola :palec: Halelujá




zdravím ťa mohol by si tu dať podrobný návod ako si to robil? pozeral som na xda ale moc som s toho nepochopil. tiež mám killnutý jeden tablet a chcel by som ho skúsiť oživiť. ďakujem
Uživatelský avatar
yahootomi
Androiďák!
Příspěvky: 354
Registrován: stř 13. úno 2013 12:13:48
Typ mobilu / ROM: S8+ Midnight Black
Mobil 2 / ROM: Oneplus 5T Midnight Black 128GB/8GB
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od yahootomi »

Tiez by ma to zaujimalo
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od Cleric »

Milos1913 píše:Zdravím, potřeboval bych poradit, abych se zorientoval v návodu. Chci dát místo Blisspopu oficiální ROMKU, mám stáhnutou 2.2.1. Prošel jsem celé forum a jestli jsem to pochopil správně, tak mám udělat toto.


nakopírovat do slozky kde je adb
připojit tablet v debug
a spustit flash_all.bat
spustit tablet nastavit
pak stahnout recovery z mega dát do slozky s adb
znovu pripojit k pc v adb napsat "adb reboot bootloader"
a pouzit prikaz - "fastboot flash recovery recovery.img"
stáhnout a nakopčit nomoreota.zip do tabletu
resetnout do recovery "adb reboot recovery"
INSTALL a nainstlaovat nomoreota.zip

Já jen, abych neudělal nějakou botu.. :D
Ano přesně tak, máš to správně.
Milos1913
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: úte 30. zář 2014 18:28:40
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Tablet: Nvidia Shield

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od Milos1913 »

Díky moc
libora
Stálý androiďák
Příspěvky: 156
Registrován: sob 17. črc 2010 20:25:09
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 NEO stock
Tablet: Nexus 7 (2013)
Rom: stock
Bydliště: Chomutov, Praha, Moldava

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od libora »

Prosím o pomoc, na starý tablet (po odstranění TegraOTA) se asi dostal virus neboť furt stahoval nějaké programy z Google Play sám od sebe (mohl jsem to čekat, protože tablet užívá 11 letý klučina, který si cheetuje nějaké hry). Zkusil jsem nainstalovat jinou ROM, ale něco jsem asi pokaňhal, protože teď visím na logu nVidie a nic dalšího se neděje. Ať zkouším flashnout jakoukoliv alternativní ROM (5.X, 6.0), tak je sitauce stejná, nainstaluji ROM a po rebootu zůstanu viset na logu nVidie :(
Dostanu se akorát do Recovery módu, - TWRP v2.8.7.1; ale ADB tablet nevidí
Device unlocked
nvboot a boatloder je ve verzi 19951_550.4427
Beru jakékoliv návrhy co dělat, mne už nic nenapadá.
Nokia E71 -> LG GT540 (2.1) & SE Xperia X8 (2.3) -> HTC EVO 3D -> Samsung S3 NEO (+ Nexus 7 II)
mankadve
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. úno 2016 11:53:09
Typ mobilu / ROM: LG G Flex2
Tablet: NVIDIA Shield

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od mankadve »

yahootomi píše:Tiez by ma to zaujimalo
Pánové, já bych vám hrozně rád pomohl, ale jak jsem psal v příspěvku, já to zkoušel vším možným, aniž bych tomu nějak rozuměl a hlavně u toho hodně spal, tj. nechal jsem to třeba několik hodin jakoby mrtvý... a ono se štěstí usmálo. Já tu jen můžu postnout obsah SZ, kterou jsem poskytl bezporostředně po mým úspěchu, ale víc už ze mne nedostanete, protože jsem fakt lama... Nicméně oživenej shield i po měsíci běží...
Ale možná nějaký návod ještě udělám, předevčírem jsem na eBay koupil za 30 EUR killnutej shield, tak zkusím, jestli jej dokážu opět resuscitovat. Jinak bude na náhradní díly. Jen za ten stylus chtějí v Alze pětikilo :o))

A tady je ten post SZ, víc si opravdu nepamatuju, pardon:

Na SD jsem nahrál soubory
BitO-K4-001-shieldtablet.zip
tegra124-tn8-p1761-1270-a04-e-battery.dtb.zip
- odkazy jsou v tom vláknu na XDA fóru nebo přes google

Ten battery...ZIP jsem na kartu dal jak ZIP tak rozbalený DTB, páč uvnitř byl jenom jeden a nebyl jsem si jist...
Co to dělá a proč jsem neřešil. Prostě jsem jel metodou pokus omyl :palec:

Pak tedy přes vol- pow do boot menu... A teď si nejsem jistej, jestli jsem dal Continue nebo Rocovery Mode (???)
Naskočila černá podsvícená obrazovka, tak jsem to píchnul na nabíječku a usnul. Za určitě déle než hodinu tam najednou byl robůtek android a pod ním nápis Mazání... pak to zas možná přes hodinu mazalo. Zase jsem usnul a probudil se s živou obrazovkou s továrním nastavením čerstvého androidu.

Pak už jsem jen provedl bod 1 a 2 z tohohle fóra na odemčení zařízení a odstranění TegraOTA. Bod 2 jsem musel nevím z jakýho důvodu udělat dvakrát, protože napoprvé mi ES file Exlporer ukázal přítomnost killu v TegraOTA adresáři, přestože se vše předtím tvářilo při instalaci, že OK. Na podruhý už TegraOTA vyfičela. a nad ránem bylo hotovo.

Tak hodně štěstí!!!

PS: Myslím, že ten spánek v mým návodu můžete vynechat, že to takový vliv na oživení nemělo. Ale čert ví :clap: :clap:
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od dejdis »

Pánové co jste instalovali Android 6.0 MM na původní starý tablet (vyléčený nomoreota) jak jste spokojení? Má smysl do MM jít?
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od BrakeZ »

Taky by mě zajímalo, jestli je vše v pohodě. Téma na xda developers s upgradem na ofiko MM je dočasně uzavřeno, protože se objevovaly OTA updaty, ikdyž tam být vůbec nemají.
Měli to prozkoumat a dát vědět, ale zatím ticho po pěšině a téma stále uzavřeno a linky zrušeny.
Jedu teď na CM a chci přejít zpět na ofiko ROM a nevím, jestli mám ještě čekat nebo tam hodit L
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
frouzman
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. srp 2010 8:25:16
Typ mobilu / ROM: Lg Optimus One Nokia 6500clasic

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od frouzman »

Aktualizoval jsem na 6ku a jsem maximálně spokojený. Bohužel už to tam nejde stáhnout,ale mě to jede jak víno a žádné aktualizace mi tam nelezou.
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od BrakeZ »

Nemáš náhodou T soubory ještě v pc? Nebo nevíte, kde to stáhnout? Asi bych do toho šel, už mě nebaví čekat a vypadá to, že to běhá v pohodě... CM mi strašně buguje a nemůžu s tabletem dělat základní věci..
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od dejdis »

frouzman píše:Aktualizoval jsem na 6ku a jsem maximálně spokojený. Bohužel už to tam nejde stáhnout,ale mě to jede jak víno a žádné aktualizace mi tam nelezou.
Taky bych moc poprosil kdyby jsi to celé někde upnul. Případně do zprávy? [emoji6]
moramiki
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 10. srp 2011 0:01:05
Typ mobilu / ROM: LG G2
Tablet: Shield tablet
Rom: stock
Bydliště: Liberec

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od moramiki »

Muzu upnout mam to nekde v notasu ale delas to na vladtni triko :-)mne slape uz dobry dva mesice a v poho :-)hlavne spojeni uloziste to je bozi :-)
frouzman
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. srp 2010 8:25:16
Typ mobilu / ROM: Lg Optimus One Nokia 6500clasic

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od frouzman »

Dnes to hodím na net tak pak dám link na stažení.Ještě upozorňuji,že je to pouze pro evropskou verzi s wifi.To znamená bez slotu na simkartu.Bylo tam na XDA ke stažení pro více tipů,já mám ale jen s wifi.
frouzman
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. srp 2010 8:25:16
Typ mobilu / ROM: Lg Optimus One Nokia 6500clasic

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od frouzman »

Tady je Android MM 6.0 pro Tablet Shield Wifi verzi.Obsahuje již ROOT a je odstraněna OTA aktualizace.
https://drive.google.com/file/d/0BwAUub ... sp=sharing
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od dejdis »

Super, diky moc. Hned jak budu doma,stáhnu. Jsi borec. [emoji106]
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od BrakeZ »

Super, díky moc! A prosím vás, stačí, když mám v tabletu TWRP v.2.8.7.1? Můžu to v tom flashnout? Nebo potřebuju v.3.0? Díky

Edit: Když budu flashovat ofiko ROM, tak gasps nepotřebuji? Nebo i u ofiko ROM? Zatím jsem vždy flashoval jen custom romky, tak tam jsem gapps vždycky musel dát, ale tady si nejsem jistý :-)
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
frouzman
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 24. srp 2010 8:25:16
Typ mobilu / ROM: Lg Optimus One Nokia 6500clasic

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od frouzman »

Ten zip v sobě obsahuje už i TWRP 3.0 a google aplikace také.Opravdu stačí udělat wipe celého tabletu v TWRP a pak flash toho jednoho zipu a máte 1.TWRP 3.0 a 2.android 6 který je již rootnutý.Hodně štěstí.
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od BrakeZ »

Díky moc za info :-)
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
Bednys
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 09. zář 2010 17:50:29
Typ mobilu / ROM: Microsoft lumia 640
Tablet: Nvidia Shield 32GB LTE
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od Bednys »

LTE verzi by nekdo nemel? Zkousel jsem stahnout ofiko 6 a aplikovat nomoreota, ale mel jsem tam tu zelenou tabulku na upgrade ne tu modrou. Tak jsem to radsi nepripojoval k netu a dal 5tku
okjur
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28. bře 2016 15:17:35
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z1 Compact
Tablet: NVIDIA Shield

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od okjur »

Zdravím všetkých.Kúpil som si tablet Nvidia Shield 16 Gb model P1761 W z inzerátu s info že po recalle už nenabehol.Tablet je úplne mŕtvy,iba signalizuje nabíjanie(oranžová) a plné nabitie(zelená).PC ho registruje ako APX.USB ovládače(bootloader,interface,adb)sa dajú nainštalovať.PC však ADB device nevidí,po príkazoch v ADB čaká na odozvu z tabletu(waiting for device),alebo vypíše, že prístroj nenašiel(device not found).Po dlhej púti mnohými fórami som sa dozvedel čo je "killswitch".Tu na fóre však niekto píše,že oživil tablet po vražde s tým,že ho prípojil vo fastboot móde atď.,ale môj tablet nijako nedokážem dostať do fastboot módu.Chcem sa spýtať ako s istotou zistím či je tablet po killswitch,ako sa prejavuje tablet kt.už dostal tento úder.Alebo inak:dá sa tablet po killswitchi prepnúť do fastboot módu?(Neviem si overiť stav cez ...bogdacutu...,mám iba tablet a krabicu).Alebo mám hľadať chybu niekde inde?Vďaka za reakcie.
apex
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28. bře 2016 18:39:55
Typ mobilu / ROM: Nvidia Shield tablet

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od apex »

Ahoj,

Prosím o pomoc. Měl jsem zařízení ve stavu od Iwa z prvního příspěvku tohoto vlákna - Android 5.1.1 s aplikovaným nomoreota a supersu. Baterie se mi ale vybíjela velkou rychlostí, tak jsem chtěl zkusit, zda-li to neopraví Android 6 a pokud ne, tak bych alespoň definoval problém v hw a vyměnil bych baterii.

Vzal jsem OS ze stránek NVIDIA (LTE RoW 4.0.1) a nahrál do zařízení. Tablet funguje, ale ve složce system/priv-app/tegraOTA je něco, před čím jsem to celé podstupoval a nevím jak to smazat. Rozhodl jsem se vrátit zpět k Androidu 5.1.1, ale nevím jak postupovat. Mám stáhnout LTE RoW 3.1.1 ze stránek NVIDIA a dále pokračovat podle návodu v prvním příspěvku? Teď, s Androidem 6, se pomocí Recovery.img a Mini ADB/fastboot (z prvního příspěvku) nedostanu ani do recovery módu - zařízení se po volbě Recovery z Bootloaderu akorát restartuje nebo se objeví android s červeným vykřičníkem. Z toho si vyvozuji, že recovery.img z prvního příspěvku je závislý na verzi Androidu a musím nejdříve downgradovat.

Takže, mohu zůstat na současném Androidu a nějak zamezit v objevení kill switche? A pokud ne, jak se vrátím do původního stavu? Děkuji, za info.

EDIT: Ani po downgradu na LTE RoW 3.1.1 se do recovery módu nedostanu. Nahraji Recovery.img do složky s Mini adb/Fastboot; s tabletem přejdu do odemčeného bootloaderu; do cmd napíšu fastboot flash recovery recovery.img, ale jakmile dám následně recovery mode, tak se objeví již pouze android s červeným vykřičníkem, a tak nomoreota nemohu aplikovat.

EDIT 2: A důvod je patrně popsán zde: http://android.stackexchange.com/questi ... -tablet-k1" onclick="window.open(this.href);return false;, kde je popsáno, že existuje experimentální build, který toto řeší a vysvětluje že jakmile jsem nahrál jednou Android 6, tak se přehrál i bootloader na nový a i po downgradu na starší Android 5.1.1 se to již nezmění. Výsledkem tedy je stále tablet bez aplikovaného odstranění kill switche.
Uživatelský avatar
dejdis
Androiďák!
Příspěvky: 611
Registrován: úte 10. led 2012 20:05:24
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G9700 stock ROM
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od dejdis »

frouzman píše:Ten zip v sobě obsahuje už i TWRP 3.0 a google aplikace také.Opravdu stačí udělat wipe celého tabletu v TWRP a pak flash toho jednoho zipu a máte 1.TWRP 3.0 a 2.android 6 který je již rootnutý.Hodně štěstí.
Tak jsem před chvilkou udělal flash a root nikde.

Edit: vytáhl jsem ten root ze složky a flashl zvlášť. Pak ok.
Uživatelský avatar
potter1
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: sob 09. říj 2010 15:58:52
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8+
Tablet: iPad pro 10.5 256GB

Re: BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od potter1 »

frouzman píše:Ten zip v sobě obsahuje už i TWRP 3.0 a google aplikace také.Opravdu stačí udělat wipe celého tabletu v TWRP a pak flash toho jednoho zipu a máte 1.TWRP 3.0 a 2.android 6 který je již rootnutý.Hodně štěstí.
Nemáš ten ZIP náhodou aj na LTE verziu? :)
moramiki
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 10. srp 2011 0:01:05
Typ mobilu / ROM: LG G2
Tablet: Shield tablet
Rom: stock
Bydliště: Liberec

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od moramiki »

Kluci potrebuji pomoc :-(nahofil jsrm 6.0.1 supersu a twrp prez recowery.Problem nastava kdysh chci opet do recowery tak to proste nejde :-(Root checker hlasi ze rotnuty jsem ale mam problem kfysh chci nahodiz znova recovry prez jejich app tak pise please set SElinux to premisive to show this information....vi nekdo co mam delat?Nemuzu ani es filemanager zapnout root opravneni abych mohl smaznout tegra ota :-(je to uz na nerva toto :-(predem vsem dekuji
Edit:tak jsem zjistil ze jenpotreba nahodit starsi twrp:-)to nejnovejsi jaxi nefacha :-(
Snad to nekomu pomuze
housefucker
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 30. pro 2014 1:31:55
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 1020
Tablet: NVIDIA shield tablet 5.1.1 lollipop

Nevidim v pc pameti ...

Příspěvek od housefucker »

Dobry den , mam v shield tabletu nejnovejsi marshmallow a kdyz chci neco hodit do tabletu , tak ve win 10 se ukaze tablet , ale vevnitr to nic nevidi .. Pri lollipopu bezelo vse ok zkousel jsem i rozdelit zase pamet a nepomohlo to resim to tak, ze davam pametovku do ctecky . Jinak , ten se spatnou baterkou jede ok je to asi tim mm . . Jo a tablet byl rootli podle nevodu , akorat jsem nedaval nomoreota . A ted jiz rootli neni supersu uz zde nemam i jedna apka psala , ze potrebuju root a ani se nerozbehla .. Dekuji za odpovedi
Skidoo
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17. říj 2015 12:19:15
Typ mobilu / ROM: Nvidia Shield Tablet
Twitter: http://twitter.com/Strbiak

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od Skidoo »

Zdravim priatelia, potreboval by som poradit ako updatovat z verzie 5.1.1. (root) s nomoreota/kill switch na ANDROID 6 MM.Prechadzal som fora, ale nie som si isty, ci budu ok v mojom pripade. Vdaka za kazdu radu.
moramiki
Stálý androiďák
Příspěvky: 96
Registrován: stř 10. srp 2011 0:01:05
Typ mobilu / ROM: LG G2
Tablet: Shield tablet
Rom: stock
Bydliště: Liberec

Re: Nevidim v pc pameti ...

Příspěvek od moramiki »

housefucker píše:Dobry den , mam v shield tabletu nejnovejsi marshmallow a kdyz chci neco hodit do tabletu , tak ve win 10 se ukaze tablet , ale vevnitr to nic nevidi .. Pri lollipopu bezelo vse ok zkousel jsem i rozdelit zase pamet a nepomohlo to resim to tak, ze davam pametovku do ctecky . Jinak , ten se spatnou baterkou jede ok je to asi tim mm . . Jo a tablet byl rootli podle nevodu , akorat jsem nedaval nomoreota . A ted jiz rootli neni supersu uz zde nemam i jedna apka psala , ze potrebuju root a ani se nerozbehla .. Dekuji za odpovedi
Musis si stahnout rchni listu a dat prenos souboru :-)alesoon mne to tak fachci :-)
Flendr
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: stř 29. kvě 2013 19:30:03
Typ mobilu / ROM: HTC One M7
Tablet: NVIDIA Shield Tablet 32/LTE

Tovární nastavení

Příspěvek od Flendr »

Zdravím mám dotaz, tablet po úpravě z úvodu krok 1 a 2, jak dát do továrního nastavení...klasicky, nebo znova musím vše opakovat? Děkuji za odpovědi!
kortys
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: ned 29. dub 2012 20:32:52
Typ mobilu / ROM: UMI X1

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od kortys »

nVidia Shield P1761, android 5.1.1,jádro 3.10.33-g754e743, sestaveni LMY48C.35398_567.2193.
Nemohl jsem se najednou dostat do obchod play. Tovární nastavení nepomohlo. V TWRP jsem ale omylem smazal vše. Teď se dostanu do TWRP, prosím o pomoc jak znovu zprovoznit orig. 5.1.1. Mám verzi se sim kartou, to znamená tedy LTE? Pak je tedy verze US a ROW, nebo jakou stahnout, prosím odkaz.
Děkuji
kortys
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: ned 29. dub 2012 20:32:52
Typ mobilu / ROM: UMI X1

Re: <NÁVOD> BOOTLOADER,RECOVERY,KILLSWITCH,ROM

Příspěvek od kortys »

kortys píše:nVidia Shield P1761, android 5.1.1,jádro 3.10.33-g754e743, sestaveni LMY48C.35398_567.2193.
Nemohl jsem se najednou dostat do obchod play. Tovární nastavení nepomohlo. V TWRP jsem ale omylem smazal vše. Teď se dostanu do TWRP, prosím o pomoc jak znovu zprovoznit orig. 5.1.1. Mám verzi se sim kartou, to znamená tedy LTE? Pak je tedy verze US a ROW, nebo jakou stahnout, prosím odkaz.
Děkuji
Tak tablet zprovozněn, ale nejde spustit recovery TWRP, vždy jen robot s vykřičníkem. Recovery normálně šlo nahrát, zkoušeno několikrát.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA Shield Tablet - ROM/ROOT/FW“