Ostatní telefony ElephoneELEPHONE S8

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lifted
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 29. říj 2013 9:50:50
Typ mobilu / ROM: Elephone S8

ELEPHONE S8

Příspěvek od Lifted »

Nějaký majitel S8 zde?

http://www.trustedreviews.com/reviews/elephone-s8

Objednal jsem ho o víkendu z číny tak uvidíme. Recenze pozitivní. Za ty peníze to vypadá jako slušný kus HW.
Elephone S8, dříve Huawei Gx8, Stock LG G2 16GB a před ním Nokia N97!
jonasttt
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25. lis 2016 18:51:46
Typ mobilu / ROM: elephone P9000

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od jonasttt »

Ele S8 mám 10dni. Předchozí tlf. byl P9000 taky ELE, takže jasná volba.Zatim jsem velmi spokojený.Vzhledem k dobré ceně jsem váhal, který si nechám. Každý má svoje pro a proti. Bohužel, když jsem se dočkal Android pay, pořídil jsem tlf.bez NFC. :( Taky na nabíjení po kabelu mi trochu vadí,ale pozitiva převážuji.
Stulko
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 07. led 2014 9:43:07
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od Stulko »

Mám ho pár týždňov, pred ním Elephone p9000. Vadí mi, že nemá notifikacnu diódu, bezkontaktné nabíjanie.. Inak spokojnosť
Uživatelský avatar
Lifted
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 29. říj 2013 9:50:50
Typ mobilu / ROM: Elephone S8

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od Lifted »

Tak už ho mám doma týden a fakt super. Jediná výtka je, že foťák je slabší. Ale jinak s Nova Launcherem a Samsung S8 icon packem je to teda fakt super telefon. Hlavně kvalita zpracování mě překvapila. Všechno lícuje a vypadá opravdu prémiově a ne jak levný kus plastu. Za 5000,- fakt boží.
Elephone S8, dříve Huawei Gx8, Stock LG G2 16GB a před ním Nokia N97!
Evangelion
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: úte 19. srp 2014 23:21:51
Typ mobilu / ROM: DOOGEE DG550

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od Evangelion »

No ja ho mám pár mesiacov a maximálna spokojnosť. Foťák vôbec neriešim a je to posledná vec čo ma zaujíma. Jediné co mi úplne nevyhovuje je tá multifunkčná čítačka. Ale stále 1000 krát lepšie ako softvérové tlačidlá!!! Už som pozeral aj najnovší Elephone U pretože by som radšej AMOLED než ISP ale zahnutý display nechcem a baterka ma takisto veľmi neoslnila. Koncom roka budem asi kupovať dačo iné pretože takisto čakám na Android Pay a bez NFC to nepôjde. Nový Doogee V vyzerá nádejne len budem musieť prekusnut softvérové tlačidlá.
vrsovsky
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: stř 26. pro 2012 14:58:51
Typ mobilu / ROM: N5800
Tablet: U30GT

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od vrsovsky »

Zdravím všechny příznivce telefonů Elephone. Téměř tři roky mám P8000 a jsem maximálně spokojen. Poslední dobou cca 1/2 roku začíná více a více zlobit dotykovka - špatně reaguje. Proto si myslím nastal čas na změnu. Značka Elephone se mi zalíbila a tak jsem se začal porozhlížet. Líbí se mi S8, ale poslední dobou jsem narazil na podstatně dražší U. Můžete mi někdo pomoci s výběrem a zvážit pro a proti? Třeba by mě zajímalo jak to má S8 udělané s reproduktorem pro telefonování přes ucho (ne hlasitý odposlech). Telefon mám klasicky u ucha, ale nikde tam repráček nevidím. Jak to mají dělané, jak je to slyšet a jak to slyší okolí? Ten zahnutý displej se mi líbí, ale ta s8 je asi lépe vybavená. Umí to U bezkabelové nabíjení?

Díky
Uživatelský avatar
Lifted
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: úte 29. říj 2013 9:50:50
Typ mobilu / ROM: Elephone S8

Re: ELEPHONE S8

Příspěvek od Lifted »

Mám ho asi měsíc a paráda. Jediné s čím mám problém je mikrák.

Při hovoru normálně mě krásně je slyšet, ale při videohovoru třeba přes messenger mě prostě není slyšet (dle druhé strany), když mám telefon třeba metr od hlavy. Zajímavé je, že když natáčím video tak slyším všechny okolní zvuky ve videu nádherně. Tak nevím.

Repráček na hovory je normálně nad displejem (má malý výřez).

Za ty peníze prostě luxusní telefon. Hlavně je krásně zpracovaný, a fakt ti nepřijde, že držíš telefon za 5000 :palec:

a to rozlišení :clap: :clap:
Přílohy
Screenshot_20180208-083658.jpg
Screenshot_20180208-083658.jpg (1.24 MiB) Zobrazeno 4802 x
Elephone S8, dříve Huawei Gx8, Stock LG G2 16GB a před ním Nokia N97!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Elephone“