Lenovo Vibe P1m - obecná diskuzeNěkolik otázek na další uživatele

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Sykyt07
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. pro 2018 19:20:44
Typ mobilu / ROM: Lenovo P1ma40
Tablet: Alcatel One Touch Pixi 3 (10)
Rom: 16 GB

Několik otázek na další uživatele

Příspěvek od Sykyt07 »

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat jestli se to vám taky stává :

1.
Když jsem si stáhl ( nainsatloval ) aplikaci např. INSTAGRAM z obchodu Google Play tak fungoval bez žádných problémů. Jenomže je tu maličký háček ... Když jsem šel spát a ráno jsem se probudil a odemkl mobil, tak mněl cca o 10% - 20% méně... WTF? HALO? :shock: A když jsem se podíval do > Nastavení > Baterie > a přiblížil GRAF tak pořád ukazovalo : AKTIVNÍ REŽIM Nevíte někdo co s tím ? To samé se mi stalo u aplikace VIBER. Samozřejmě jsem aplikaci odinstaloval, a mobil vypnul... Poté asi po 1 hodině zapl a už se to nestalo...

2.
Když poslouchám hudbu a chci na sluchátkách stopnout píseň - NEŠLO - ( sluchátkama to nemůže být protože když jsem to zkusil na druhém mobil tak to fungovalo ). To samé u reproduktoru. Když chci hudbu stopnout - NEFUNGUJE - ( opět reproduktorem to taky není, na druhém mobilem to ŠLO ).
Ale když si pouštím hudbu nebo video na YOUTUBU tak stopka funguje . Nevíte jestli je to chyba v aplikaci? Nebo nějáká chyba softwarem?

Budu strašně rád za odpověd... :)
Kteroukoli odpověd... :palec:
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Několik otázek na další uživatele

Příspěvek od Papooch »

2. Zkus jinou aplikaci na přehrávání hudby. Vestavěná na ten čudlík zdá se nereaguje.

1. To je celkem běžná záležitost, pokud máš nějakou appku co uspává aplikace na pozadí, tak tam tady ty sociální sítě přidej, sice přijdeš o notifikace, ale baterka vydrží dýl.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Sykyt07
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. pro 2018 19:20:44
Typ mobilu / ROM: Lenovo P1ma40
Tablet: Alcatel One Touch Pixi 3 (10)
Rom: 16 GB

Re: Několik otázek na další uživatele

Příspěvek od Sykyt07 »

Moc krát,
Děkuji za odpověď.
2)
Taky se mi to zdá jako by to ten telefon vůbec nepříjmal...

1)
Děkuji za radu... 8-)
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe P1m - obecná diskuze“