Lenovo Vibe P1m - ROM/ROOT/FWSpousta problémů

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Marethyu2000
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. lis 2016 23:06:35
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1ma40

Spousta problémů

Příspěvek od Marethyu2000 »

Ahoj,
mám celkem nově lenovo Vibe p1m a mám s ním za tu dobu již několik problémů. Jako první je aktualizace systému, z 26 na 31 (omlouvám se že nevypisuji celej ten dlouhej název, nechce se mi ho v jedenáct večer opisovat), rád bych, abyste mi poradili, jak to aktualizovat. Jako další problém je (snad) již vyřešené samovolné zapínání dat a jako třetí problém, když chci používat data, zjistít, že mám jen 2G (mám ho permanentně, dříve jsem měl i 3G) i když jsem v oblasti kde je LTE. Proč? Stalo se tak od doby, kdy jsem měl současně se SIMkou od T-mobile SIM od Vodafone a nechytá to lepší signál. A při té rychlosti je velmi otravné používat internet. A bohužel na stránkách lenova si nic nenajdu, protože se v tom nevyznám :( Díky za pomoc
formanidis
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 29. lis 2016 19:04:38
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1m

Re: Spousta problémů

Příspěvek od formanidis »

Zdar, můžu se zeptat, jak si vyřešil automatické zapínání mobilních dat? Začalo se mně to stávat asi půl roku po koupi mobilu a nevím, jak to vypnout.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Spousta problémů

Příspěvek od Jumbo78 »

Stačí se zeptat jednou!
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Marian- mayo
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. lis 2016 22:02:21
Typ mobilu / ROM: Lenovo vibe p1m
Mobil 2 / ROM: Lg leon

Re: Spousta problémů

Příspěvek od Marian- mayo »

Zdravim všetkých ,mam problem.
Zresetoval som svoj lenovo vibe p1m a zabudol som svoj email :) teraz mi pita emailovu adresu na aktualizaciu mobilu - problem je ten ze novu emailovu adresu neprijima :) stale to chce predoslu :( da sa stim nieco robit ? Vie niekto o niecom? Prosim neake rady dakujem
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Spousta problémů

Příspěvek od Vojta_L »

Marethyu2000 - nastavení > informace o telefonu > aktualizace > nainstalovat. Po instalaci obnovit do továrního nastavení.

V S031 se problém s automatickým zapínáním dat tuším neobjevuje.

K LTE - je telefon DualSIM? Je SIM ve slotu č. 1? Ten druhý podporuje pouze Edge.

Marian- mayo - měl by pomoct factory reset se servisního menu (zapnout telefon stisknutím tlačítek volume - + power).
PetoBB
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: stř 25. lis 2015 18:02:25
Typ mobilu / ROM: Lenovo P1m P1ma40_S027_151127_16G_ROW

Re: Spousta problémů

Příspěvek od PetoBB »

Vojta_L, vôbec nie je pravda, že slot na SIM2 podporuje len Edge. Osobne používam v SIM1 aj SIM2 4G/LTE dáta. SIM1 - 4Ka a SIM2 - Swan 4g 100GB. Mám stále S027 a mobil stále funguje perfektne. Tu je screen z pripojenia cez SIM2 SWAN:

Obrázek
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Spousta problémů

Příspěvek od Vojta_L »

Díky za informaci, s něčím jsem si to musel splést.
Marethyu2000
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. lis 2016 23:06:35
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1ma40

Re: Spousta problémů

Příspěvek od Marethyu2000 »

formanidis píše:Zdar, můžu se zeptat, jak si vyřešil automatické zapínání mobilních dat? Začalo se mně to stávat asi půl roku po koupi mobilu a nevím, jak to vypnout.
Vložit jsem sim kartu do slotu 2, data nastavil pro slot 2 a poté ji vyndal. Tím se poté nezapínaly pro slot 1
Vojta_L píše:Marethyu2000 - nastavení > informace o telefonu > aktualizace > nainstalovat. Po instalaci obnovit do továrního nastavení.

V S031 se problém s automatickým zapínáním dat tuším neobjevuje.

K LTE - je telefon DualSIM? Je SIM ve slotu č. 1? Ten druhý podporuje pouze Edge.

Marian- mayo - měl by pomoct factory reset se servisního menu (zapnout telefon stisknutím tlačítek volume - + power).
obnovu doporučujete k aktualizaci? Nevím, jak to pomůže, reset by měl vrátit i operační systém zpátky ne? Je to DualSiIM a musím s eohradit k tomu, že slot 2 podporuje jen edge, měl jsem tam LTE od Vodafonu.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe P1m - ROM/ROOT/FW“