Ulefone Be Touch 2 - Obecná diskuzeUlefone be touch 2 Android 5.1, displej 5.5"

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulefone be touch 2 Android 5.1, displej 5.5"

Příspěvek od unavix »

To je hodně dobrá cena.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Knockhide
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 16:22:45
Typ mobilu / ROM: One+3
Mobil 2 / ROM: Ulefone Be Touch 2

Re: Ulefone be touch 2 Android 5.1, displej 5.5"

Příspěvek od Knockhide »

Až podezřele dobra :-)
Knockhide
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: pát 12. říj 2012 16:22:45
Typ mobilu / ROM: One+3
Mobil 2 / ROM: Ulefone Be Touch 2

Re: Ulefone be touch 2 Android 5.1, displej 5.5"

Příspěvek od Knockhide »

Asi před měsícem mi bez důvodu začala blbnout dotyková vrstva, jedná se asi o 1 cm pruh na vrchní části, kde je notifikační lišta, občas to jde občas ne, ale poslední dobou spíš nejde než jde. Je možné, že je tam nějaký špatný dotyk a šlo by to tedy opravit, nebo pouze výměna displaye + digitizéru?
David112
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. bře 2016 20:13:10
Typ mobilu / ROM: Ulefone Be Touch 2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S4 I9505 CM 12

Re: Ulefone be touch 2 Android 5.1, displej 5.5"

Příspěvek od David112 »

Zdravím,

Jako student jsem si potřeboval opatřit telefon, co bude mít dobrou cenu a výkon, mám tedy Be touch 2, musím říct že telefon je super, tedy ohledně materiálu a kvality. Krásné oblé rohy a G. Glass 3 z něj dělají dobrého přítele i na cesty. Bohužel nic není dokonalé, zde mluvím hlavně o Romce která je 5.0 a ne 5.1 jak je napsáno, i když jde jen o drobnou věc, která na rozdíl od hardwaru telefonu možné opravit. Vadí mi jak velká spotřeba tak i to že zlobí WiFi (což jde prý vyřešit driverem). Nahrál jsem tedy TWRP a flashoval jsem, bohužel jsem zas zpět na původní romce, protože se mi nedaří najít romku s podporou Otisku prstu a když už, takzlobí zvuk a tak, vím že se bez toho jde v pohodě obejít ale i tak je to fajn funkce urychlující celou operaci odemykání. Zkoušel jsem tedy portovat Romku od uživatele Rublix (romka byla označna jako V7) na Elephone P7000 díky podobnému hardwaru. Mnoho věcí jsem použil z Crystal romu V3. Bohužel jak bylo možné předpokládat první portování nevyšlo (http://www.xposedgeek.net/how-to-port-m ... -chipsets/" onclick="window.open(this.href);return false; návod byl až podezřele lehký a spolu s kamarádem 7-zipem jsme se prokousali daleko.) Jenže někde je chyba, protože po flashování není možné dát unmount Data ani systém a jak již nikoho nepřekvapí pokus o boot je jen zabíjení času). Pokud by byl někdo šikovný a chtěl mi jakkoliv poradit a nebo pomoci byl bych Vám vděčný (popravdě řečeno ještě nejsem ani plnoletý :oops: také patřím mezi nové uživatele tohoto fóra.) (Zde přidám odkaz na romku co jsem se alespoň pokusil portovat, kdyby někdo chtěl kouknout a byl zvědavý, ať nemusí hledat ;) http://www.needrom.com/download/rublix-v7/" onclick="window.open(this.href);return false; )

Děkuji za případnou odpověď :)
Odpovědět

Zpět na „Ulefone Be Touch 2 - Obecná diskuze“