Ostatní telefony UlefoneUlefone Future

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

ulefone-future.png
ulefone-future.png (259.14 KiB) Zobrazeno 8213 x
Na videu môžeme vidieť krásny smartfón s bezrámikovým displejom...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=q9ogxVN ... e=youtu.be[/youtube]

Špecifikácie:
- čipset Mediatek MT6755 (Helio P10) o takte 2.0 GHz
- 4 GB RAM, 32 GB úložisko
- Android 6.0 alebo CyanogenMod
- Fotoaparát: 20-megapixelový snímač Sony IMX230

Články:
13.1.2016 Ulefone Future s bezrámikovým displejom na oficiálnom videu! - http://fonyzciny.sk/ulefone-future-s-be ... nom-videu/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
COOK
Stálý androiďák
Příspěvky: 175
Registrován: sob 26. pro 2015 8:54:53
Typ mobilu / ROM: uleFone Power

Re: Ulefone Future

Příspěvek od COOK »

No neříkal jsem to? :lol: Sotva mi Power přijde, za 2 měsíce bude zas zastaralej.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

VIDEO ULEFONE FUTURE – SKUTEČNĚ BEZRÁMEČKOVÝ TELEFON? - http://gizchina.cz/2016/02/11/video-ule ... y-telefon/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

16.2.2016 Bezrámikový Ulefone Future ponúkne snímač odtlačkov na bočnej strane - http://fonyzciny.sk/bezramikovy-ulefone ... ej-strane/
Future.jpg
Future.jpg (103.73 KiB) Zobrazeno 7898 x
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

29.02.2016 Bezrámikový Ulefone Future prinesie 16 MPx fotoaparát, HiFi audio či 4 GB RAM - http://fonyzciny.sk/ulefone-future-prin ... -4-gb-ram/
ulefone-future-foto.jpg
ulefone-future-foto.jpg (43.94 KiB) Zobrazeno 7757 x
Ulefone teraz na oficiálnej Facebook stránke zverejnil podrobnejšie špecifikácie novej vlajkovej lode Ulefone Future, ktoré porovnáva s novým čínskym velikánom Xiaomi Mi5 a novinkou od známej japonskej spoločnosti Sony, Xperia XA. Výrobca chce pravdepodobne novinkou konkurovať práve týmto dvom modelom a popravde, Ulefone Future sa so Xiaomi Mi5 naozaj nemôže porovnávať, čo jasne vyjadrujú aj fanúšici na oficiálnej FB stránke výrobcu.

Ulefone Future bude teda celokovový smartfón, ktorého ťahákom má byť úplne bezrámikový displej. Samozrejme hovoríme o bočných rámikoch displeja. Uhlopriečka displeja je už klasických 5,5″ a prinesie FullHD rozlíšenie. Pod kapotou Ulefone Future bude bežať osemjadrový MediaTek Helio P10 (MT6755) procesor s taktom 1,95 GHz, ktorému bude sekundovať až 4 GB operačná RAM pamäť. Vnútorné úložisko ponúkne kapacitu 32 GB a ako poznáme Ulefone, pravdepodobne sa dočkáme aj slotu pre microSD karty.

Zadná kovová strana má obsahovať 16 MPx fotoaparát, zatiaľ čo vpredu nájdeme 5 MPx selfie kameru. K dispozícii bude aj snímač odtlačkov prstov umiestnený na bočnej hrane zariadenia, podobne ako to majú najnovšie Xperia smartfóny od Sony. Ulefone Future taktiež ponúkne kvalitné HiFi audio vďaka zosilňovaču AW8737. 3000 mAh batéria sa bude dobíjať cez reverzibilný USB Type-C konektor. Odhadovaná cena nového Ulefone Future je 270 €, čo sa nám javí ako mierne prestrelená suma.

29.02.2016 ULEFONE FUTURE – KOMPLETNÍ SPECIFIKACE ODHALENY - http://gizchina.cz/2016/02/29/ulefone-f ... -odhaleny/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Danspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03. dub 2016 20:19:59
Typ mobilu / ROM: Meizu mx4

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Danspeedy »

Zdravim.prosím vas je nejaka informace kdy ho hodí do oběhu?predstavenej uz byl.....a ja bych ho moc rad bral.i kdyz je cena jeste neznama
Sukacek
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: úte 25. čer 2013 6:36:57
Typ mobilu / ROM: Sony XPeria Z3 compact

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Sukacek »

Ahoj,podporuje prosím české LTE? díky
pecan
Stálý androiďák
Příspěvky: 143
Registrován: úte 30. říj 2012 7:55:40
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+

Re: Ulefone Future

Příspěvek od pecan »

Podle těchto specifikací by tam měla být podpora 800MHz
http://ulefone.com/products/future/spec.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

Predpredaj bezrámikového Ulefone Future začne 4. mája. Stáť bude len 175 €!
http://fonyzciny.sk/ulefone-future-uz-4-maja/" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Danspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03. dub 2016 20:19:59
Typ mobilu / ROM: Meizu mx4

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Danspeedy »

Sukacek píše:Ahoj,podporuje prosím české LTE? díky
Ano podporuje..800. A 900 ne..ale vodafon uz stejnak skoro nikdo nemá..
Danspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03. dub 2016 20:19:59
Typ mobilu / ROM: Meizu mx4

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Danspeedy »

rbarat píše:Predpredaj bezrámikového Ulefone Future začne 4. mája. Stáť bude len 175 €!
http://fonyzciny.sk/ulefone-future-uz-4-maja/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdtavím.podle popisu a reklamy je napsano..je moznost koupi za 179 eur.a dolu je moznost za 210 eur..ale sance ze to projde celnicí je minimímální.Víte nekdo jak se to dá obejít a dokopat se k dobrej cene a neplatit dph a clo?Odkut to mam predobjednat...prosím o radu
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Jumbo78 »

CLO se na mobily neplatí. S DPH nevydrbeš - pokud to tedy nepůjde z EU skladu

Edit: a rady jak jinak s DPH vydrbat nečekej. S daňovými úniky zde radit nebudeme
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
paulgaugin
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: úte 06. lis 2012 9:07:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A789

Re: Ulefone Future

Příspěvek od paulgaugin »

To je s podivem, několik let tu návody k porušování zákonů byly a nikomu to nevadilo.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Jumbo78 »

Neboj. Redukujeme to
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Ulefone Future

Příspěvek od don_alex »

paulgaugin píše:To je s podivem, několik let tu návody k porušování zákonů byly a nikomu to nevadilo.
A jakou má Tvé sdělení souvislost s Jumbovým příspěvkem, nebo snad celým vláknem?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Danspeedy
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 03. dub 2016 20:19:59
Typ mobilu / ROM: Meizu mx4

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Danspeedy »

Jumbo78 píše:CLO se na mobily neplatí. S DPH nevydrbeš - pokud to tedy nepůjde z EU skladu

Edit: a rady jak jinak s DPH vydrbat nečekej. S daňovými úniky zde radit nebudeme
Jumbo omlouvam se ja jsem to tak nemyslel..ale stejnak dik za radu.alespon vim ze kdyz si ho najdu v eu sklade tak neplatim nic navic..holt ted uz jenom propocitavat vse...jestli se mi oplati cekat nebo vzit za predprodejovou cenu a pripocitat 21%.a celni rizeni
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulefone Future

Příspěvek od unavix »

Tenhle telefon vypadá na opravdu slušný železo. Snímač otisků na boku telefonu, to tu ještě nebylo. Na GearBest je nyní v předprodeji za 239,99USD. Cena nejspíš ještě stoupne jak se začne telefon prodávat.


Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Mirda86 »

Ale jo bylo.U Xperie Z5
vlastov2
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: stř 20. led 2016 12:02:18
Typ mobilu / ROM: honor 6

Re: Ulefone Future

Příspěvek od vlastov2 »

Telefon objednany. Posielat by ho mali po 20.maji. Posielaju mi ho cez cinsku postu, tak dufam ze pride ku konce juna. Stihol som ho kupit za 172€ v predpredaji len 2000 kusov za tuto cenu. Vo vyclievaciom sklade v BA mam uz aj Elephone M3 na ktory som cakal od februara. Ked ich budem mat vedla seba, potom sa rozhodnem, ktory pojde z domu prec. Ale pravdepodobne ostava Future.
xecuttor
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 04. zář 2013 21:54:23
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 Note
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Ulefone Future

Příspěvek od xecuttor »

Dejte kdyztak vedet, az ho dostanete :-) ja ho objednal z antelife a priplatil za expres dodani, tak jsem zvedavej.

Psali mi, že jim přijde na sklad 11.6. tak snad ho dostanu brzo. Na to, že psali odeslání 30.5. jsem maličko zklamaný.

EDIT 16.6.:

Předpokládám, že všichni, co taky tak netrpělivě čekají na svůj Future, četli toto prohlášení: http://blog.ulefone.com/announcement-ab ... -shipping/" onclick="window.open(this.href);return false;

Cítím se podveden - telefon je pořád všude za stejnou cenu, jako jsem ho objednával v presalu (a to jsem se strašně bál že to nestihnu a bude ještě dráž. Gearbest a tompom píšou, že ho budou mít 20.6. Antelife (kde jsem ho objednával já) mlčí - asi nevědí nebo nechtějí slibovat.

Na FB Ulefone předevčírem psali, že odeslali teprve 2 % všech objednávek s první várkou.

No teda... nic moc, mám rozporuplné pocity.
xecuttor
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 04. zář 2013 21:54:23
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 Note
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Ulefone Future

Příspěvek od xecuttor »

Nakonec jsem vydržel a objednávku nezrušil. Telefon je už na cestě, takže jsem zvědav, za jak dlouho bude u mě. Není tu někdo, kdo by ho už dostal?

Celkově se mi Ulefone jako firma zase začíná líbit. Jsou aktivní, na blogu mají aktuální obsah, celkově opět dobře reagují a odpovídají (což se nedalo říct o prodejci Antelife)
xecuttor
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: stř 04. zář 2013 21:54:23
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 Note
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Ulefone Future

Příspěvek od xecuttor »

Telefon dorazil v pondělí. Design je parádní, kvalita provedení taky supr. Horší je to ale se softwarem a celkově nejsem tak nadšený. Což je způsobeno velice vysokým očekáváním. Na nějaké hanění to není, jsou to drobnosti. Tak jako tak jsem s telefonem zatím spokojený, jen doufám, že se podaří softwarově vyřešit pár drobností.

Abych byl trochu konkrétnější, tak zatím mě zlobí celková konektivita. Porovnávám s Lenovo K3 note a Samsung galaxy core prime. LTE i 3G má relativně slabý signál. Reps. LTE skoro nechytám. 3G často vypadává, občas dokonce zlobí i hovor nebo sms. Wifi je taky slabší. Kde mám se samsungem plno, ulefone má půlku (2 slabostenné místnosti, cca 10 metrů). GPS tragédie, první lock je vždy přes minutu, druhý 30s, třetí 25s. Samsung má kolem 15 sekund první lock, druhý 4s a třetí 2s. Naprosto jinde a to je to lowend telefon. (Je vtipné, že samsung mi s 1GB ram ani pořádně nerozjede sygic)

Tak doufám, že to Ulefone vyřeší. na XDA má víc lidí stejné problémy.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

Podobnými problémami trpí aj Ulefone Power, ale aj modely od Elephone a UMI. Hra tam úlohu čipset.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Ulefone Future

Příspěvek od Mirda86 »

Xperia XA se stejnym cipsetem ma GPS a prijem wifi na spickove urovni.Takze to spis bude (ne)kvalitou vyrobce.Spatne vyvedeny anteny.Nejspis to plati i u toho signalu.Asi to neni jen o tom udelat peknej kovovej telefon ale zapracovat i na prijmu signalu pres ty materialy.
Skoda...vypada jinak dobre.
Uživatelský avatar
martves613
Robot
Příspěvky: 1167
Registrován: sob 26. led 2013 19:12:04
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5508 DUO
Mobil 2 / ROM: Galaxy Ace s5830i
Tablet: LG G Pad 8.3
Rom: stock ROM

Re: Ulefone Future

Příspěvek od martves613 »

Ulefone Future se objevil v DE skladu TOMTOPu. Celkově i s dopravou je to 250$, což mi přijde trošku moc na telefon, který není nijaká hitparáda.
Pročetl a zkouknul jsem plno recenzí. Co jsem pochytil
+ výborný design i samotná konstrukce
+ displej má výborné podání barev a obecně je to jeden z těch nejlepších FHD IPS screenů na trhu
+ konektivitě nic nechybí, snad jen NFC
+ USB type
+ dstatečný výkon(MTK 6755 je na stejné úrovni jako starší MTK 6752), 4 GB RAM nejsou omezené(jako například u 1+3)


- konstrukce má pár much, například prosvítání podsvícení displeje u některých jednotek
- bezrámečkový design má problém s tím, že digitizér nejde až do rohů, takže rohy nelze ovládat.
- systém by mohl být svižnější
- otřesný fotoaparát a výsledná kvalita. Opět se objevuje u číňanů známý problém. Dobrý snímač, ale naprosto příšerná optika(levné provedení, které má za následek, že kraje snímku jsou rozmazané). Tento problém NELZE rešit SW, jedná se o vadu optiky.
- velmi pomalé ostření a špatná reprodukce barev. Může vyřešit Update(urychlení ostření). Barvy lze SW doladit jen malinko, opět je to HW problém optiky
- snímač otisků prstů je loterie. U některých kusů funguje perfektně, jinde nefunguje vůbec.
- telefon má gyroskop, ale neni nakalibrovaný(lze vyřešit SW updatem).


zdroje:
https://www.youtube.com/watch?v=cWXHZ2uMZ-4
https://www.youtube.com/watch?v=tScznpjhFVc
https://www.youtube.com/watch?v=BB62rwnZofM
http://fonyzciny.sk/recenzia-ulefone-future/
http://www.pcadvisor.co.uk/review/mid-r ... w-3643495/
https://www.youtube.com/watch?v=zx_DYv0PCGA
Pokud nepíšu s diakritikou, jsem na svém mobilu.
„Vím, že nic nevím“ -Sókratés
. ............................................ Na poděkování je tu tlačítko!
pitr37
Androiďák!
Příspěvky: 454
Registrován: sob 26. úno 2011 1:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD O2 Dataneobmedzene

Re: Ulefone Future

Příspěvek od pitr37 »

U mňa je jedna zásada,čo sa týka čínskych značiek:Ulphone,Elephone,HomTom,Xiaomi.Že ak stoja viac ako 100€ tak nechcem.Môžu mať aj 20.jadro,10GB ram,20Mpx foťák......Hahaha.....
Vždy je to lotéria ,čo pošlú.Na rovnakých modeloch jednému nejde wifi druhému GPS.No a potom ma to neštve.Veď čo,druhý dajú 50€ mesačne za paušál.
Elephone S3
Android 6.0
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Ulefone Future

Příspěvek od rbarat »

Tiež mám rovnaký názor, mal som už B-éčkové čínske značky ako THL, Elephone, Ulefone. Papierovo výborné, ale reálne má každý kus nejaké nedorobky a hw chyby. Ak čínu, tak si kúsok priplatiť a kúpiť doma fón z ofiko distrubúcie, s 2 ročnou zárukou a triedu A (Huawei, vybrané modely Lenovo, Asus, ...)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Ulefone“