LG V10 - obecná diskuzeBaterie

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
626rs
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: ned 01. kvě 2011 6:57:00
Typ mobilu / ROM: LG G2 Stock Rom
Tablet: Samsung Galaxy Note 10.1
Rom: stock

Baterie

Příspěvek od 626rs »

Ahoj, moje baterie po necelych dvou letech zacala vykazovat rychlejsi vybijeni. Nabijim pres noc, takze ma za sebou uz cca 700 cyklu. Vydrzela od rana treba jen do odpoledne. Koupil jsem novou. Nova baterka se mi ale nabila jen na 89 procent a dal nechtela. Zreklamoval jsem ji a poslali mi novou. Nova druha baterka dela to same ale nedostane se pres 88 nekdy i jen 83. Baterka je z webu servisnidily.cz. Pritom stara baterka se nabije na 100% vzdycky. Co mam delat? Je to tim, ze telefon si mysli, ze tam je stara baterka a dobije jen tu cast, ktera uz u stare byla stropem? Reset nepomohl. Telefon mam jako ajtak omezen na apky, ktere mam pro praci. Nejake zaneradi systemu kor po resetu neni mozne. Nova baterka, resp. obe, vydrzi to same, co ta stara. Vsechny ty tri baterky maji stejnou vydrz, ale stara baterie ma 100% a nave se dostanou obvykle na max 89. A to muze byt na rychlonabijecce celou noc (cca 7 az 8 hodin - stara baterka je na 100% za hodinu a pul).
LG G3 32GB - stock rom
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Baterie

Příspěvek od ludekbrno »

Evidentně si telefon nerozumí s neoriginální baterií. Ale dej tomu čas alespoň týden, ta indikace se by se mohla zkalibrovat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „LG V10 - obecná diskuze“